Yarı yolda bırakılmak :(

İşte sevdiğim güvendiğim için destek olmak istedim

Kerizliğine doyma kızım sen enayi misin banka mısın sen istesen 200.000 ne para yemen kalırdı ne o...uluğunadam paranı yemiş sonra da bahaneler uydurmuş dümdüz gvat tipi bir erkek işte

Ayrıldığınız için çok sevindim. Evlenmek istemiyor cesareti yok belki ama topu size atıyor. Kendi vicdanını rahatlatmak için yapıyor bunu.
Kendi değerinizi koymuşsunuz ortaya. Çok sevindim valla ay sinir oluyorum bu aralar zaten erkeklere. Böyle şeyler okuyunca iyice deliriyorum

Kerizliğine doyma kızım sen enayi misin banka mısın sen istesen 200.000 ne para yemen kalırdı ne o...uluğunadam paranı yemiş sonra da bahaneler uydurmuş dümdüz gvat tipi bir erkek işte
İstedim işte parayı en kısa zamanda verecek bilmiyorum sevdim güvendim verdim aptallık etmişim

Parayı alıp sonra bahaneyle ayrılması beni çok rahatsız etti.Aşk acısı bu konu için çok önemsiz.Adamım maddı durumu iyi diyor konu sahibi kız arkadaşından başka kimse yok mu borç alacak?Şimdi de elimde o kadar para yok diyor ne zaman olacak peki?

Kim yazdı Tahin helva miydi tam hatırlamıyorum ama çok güzel yazmış. Herif gerçekten evlenecek kadar sevmediğini anlayıp ayrılabilir,vazgeçebilir ama adam olup önce kitap hesabı kapatırdı sonra ayrılırdı.
Konu sahibini çarpmış belli ki paranın da muhtemelen üstüne yatacak. Ulan bakkala bozuk çıkmayıp 1 lira borçlu kalsak mahçup olup para bozduruyoruz herifteki rahatlığa bak.
Ama bu çakallar da adamına göre davranıyorlar. Konu sahibi aşık,evlenmek isteyen yumuşak biri gözleri de böyle parlıyor çarpayım dedi. Bunu herkese yapamazlar bunlar çok çakal kime nasıl davranacaklarını biliyorlar

İnsan engel olabilir mi ki birini severken kendine. Tek kalmamaya çalışıyorum arkadaşlarımla vakit geçiriyorum zaten yoğun çalışıyorum dizi film izliyorum ama hep aklımda o
Elbette engel olursun kimler kimler unutuluyor eski sevgili mi unutulmayacak. Sadece biraz sabır

Çok büyük cesaret sizinki ben olsam benden arabasını yükseltmek için para isteyen adamdan soğurdum.Utanmamış mı kız arkadaşından bu kadar istemeye hani erkek ya gururu nerde ? işine gelince sizin takipçi listenizdeki kamu kurumlarına bile laf edecek cesareti buluyor hazmedememiş gibi davranıyor ama bahane bunlar gururlu birisi falan değil sizde değilsiniz ama.Aşık olmanızı anlarım ama adamın peşinde bu kadar fedakarlık yapmışsıız tabiki kıymetiniz bilinmez biraz geride duracaktınız evlensem bile kocam benden daha çok ilgili olmalı nazlı olacak kişi benim .
Hayati bişey olsa anlarım kimseden para bulamasa vs. ama yinede durumum olsa da bu kadar büyük vermem kendi durumu iyi diyorsunuz mesela kimseden de mi bulamamış.Bence sizin paranıza yatmak için kandırdı sizi gerçekten sevdiğini hissedemedim yoksa çekinirdi istemeye ama zaten ayrılırım bundan diye düşündü.Çakallıkta son nokta sizde gözünüzü açın biraz lütfen ders olmştur size.

Bilmiyorum süre verdim göndereceğim dedi korkabilir işinden dolayı şikayet edersem diye

Bitsin artık ayrılalım diyen adama tamam diyip yalvarmadan bitirebildiğine göre sen gururlu ve güçlü bir kadınsın. Korkma atlatırsın

200 bin lira nedir kardeşe bile verilmez bence o paradan ümidi kesin geri ödemez size, bir de hobi sayfanızı bahane edip sizi manipüle etmiş suçlu hissettirmiş yok yere, işine gelmeyince de sudan sebeplerle ayrılmış bence baya safsınız ağır kandırmış sizi her konuda

Parayı nasıl gönderdin banka üzerinden mi ? Borç aldığına dair herhangi bir yazışma var mı aranızda ?
Hukuk der ki belirli bir değerin üstündeki parayı ancak senetle ispat edebilirsin. Bu sene 23.450 tl senetle ispat sınırı. Yani birinin size 24.000 tllik borcu var diyelim bunu ancak senetle ispat edebilirsiniz ama bir istisna da var.
“Uyuşmazlık konusu vakıaları ispata elverişli yazılı veya basılı metin, senet, çizim, plan, kroki, fotoğraf, film, görüntü veya ses kaydı gibi veriler ile elektronik ortamdaki veriler ve bunlara benzer bilgi taşıyıcıları bu Kanuna göre belgedir.”
Yani elinde mesaj, mail, whatsapp konuşması varsa delil sayılmasa bile delil başlangıcı sayılır.
Tanık dinletme şansın doğar. Baktın iş çirkinleşiyor hukuk yoluna git

Bitsin artık ayrılalım diyen adama tamam diyip yalvarmadan bitirebildiğine göre sen gururlu ve güçlü bir kadınsın. Korkma atlatırsın
Çünkü kırıldım öfkelendim o an evlilik için bana güvenmediğini söyleyince ve beynimden vurulmuşa döndüm bitti o an her şey acı çok çekiyorum ama öfkem çok güçlü müyüm bilmiyorum ama drama gibi durabilir kanatlarım kırılmasa da zedelendi gibi

Bu akşam yine ısrarla aradı 8 kez aramış açmadım sadece mesajla paramı gönder arama beni yazdım onu ben senden borç aldım onu göndereceğim aç konuşalım yazmış geri dönüş yapmadım parayı bekliyorum ama onu atacağını düşünüyorum biliyorum ya da çünkü o korkak birisi işinden dolayı da saygınlığını asla kaybedemez korkar benden gözüm kara bilir o yüzden sürekli vereceğim diyor başka şansı yok

Var tabi ki canım banka yoluyla gönderdim orası var dekont var mesajlarımız var kaldı ki akşam yine aradı bilmem kaç kere açmadım paramı gönder arama dedim onu borç aldım göndereceğim söyleyip durma dedi hukuk yoluna giderse işi dolayısıyla canı sıkılır oralara gitmez mevzu verir

Sence niye ısrarla aramaya başladı paranı isteyince? ondan önce aramış mıydı hayatım ben eşşeklik ettim affet beni sensiz yapamıyorum diye?

Banka dekontu açıklama kısmı boş ise hukuken borç ödeme anlamına gelir. Yani senin ona borcun vardı ve sen ödedin anlamına gelir. O sebeple tüm hukukçular açıklama kısmını boş bırakmayın borç yazın diye bağırıyor.

Mesajlar var ama daha akşam yazdı ben senden borç aldım ödeyeceğim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…