Yaşadığınız en güzel duygu nedir desem???

sevdemm

ALLAHIMDAN HAYIRLISI
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
2.333
31
Arkadaşlar hayatınız boyunca şimdiye kadar yaşadığınız en güzel duygu nedir???

aşkımla nişanlandığımız gün,hayatımda yaşadığım en güzel duyguydu.12,04,2008...:)

daha çok bişi yaşamadığım için, söz, nişan evlilik, doğum vb. şimdilik yaşadığım en güzel duyguu sevgilimin kollarında huzur içinde uykuya dalmak:asigim:

Oğlumu ilk kucağıma aldığım anda yaşadıklarım......
Bu duyguyu hiç birşeye değişmem sanırım.
Annelik bambaşka, Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.

ne nişanımda ne sözümde ne de başka birgün..
nikah günü olduğum kadar mutlu olmadım hiç! onun gözlerinde gördüğüm mutluluğu da başka hiçbir göz de görmedim.. :nazar: :1hug:

düğünümde bu mutluluğun kat kat fazlasını yaşamayı istiyorum inşallah :Saruboceq:

Evlatlarımı doğurdum an, yaşadığım en güzel andır, bundan daha güzel bir an daha olamaz, o duyguyu yaşamak isteyen bütün herkes için dualar etmiştim.

ınsallah o en guzel duyguyu ıkızlerımı hayırla ve saglıkla kucagıma alınca yasayacagım:Saruboceq:a.s.annelık hıcbırseyle kıyaslanamıyor......RABBIM her ısteyene hayırla nasıp etsın......

Son düzenleme:
çocuklarımı ilk kucağıma aldığımda en güzel duyguyu yaşamıştım daha güzeli ne olabilirki
3 doğumumdada her seferinde sanki ilkkez ane oluyordum RABİM bütün kadınlara bu duyguyu yaşamayı nasib etsin

bende kızımı kucağıma aldığımdaki duyguyu tarif edemem....rabbim herkesi çok mutlu etsin inşallah......

şu ana kadar hiçbişey....evlilik,düğün v.s. sıradan şeylerdi...hayatımın dönüm noktası olmadı...
ama bi bebeğim olursa sanırım hayatım dönüm noktası olucak ve asla unutulmucak....

şu ana kadar hiçbişey....evlilik,düğün v.s. sıradan şeylerdi...hayatımın dönüm noktası olmadı...
ama bi bebeğim olursa sanırım hayatım dönüm noktası olucak ve asla unutulmucak....

aynen canimma.s. bu konuya tam olarak bir cevap olmasada bende aynen bunlari yazmak istedim..bebek bir mucize ve cok isterdim benimde olsun bir donum noktam..

anne olduğum gün ve
kızımın ilk anne dediği gün....
muhteşem bir duygu,Rabbim isteyen
herkese tattırır inşallah...
sevgiler...

carsamba gunu doktor kontrolunde yasadım sımdıye kadar yasadıgım en guzel duyguyu
bebegımın kucuck ellerı kolları o kadar tatlıkı kaydirigubbakcemile3
eşimin jellı karnımı opmesı bıde:roflol::roflol:

doktor allahtan arkadasımız

nisanli veya evli olsaydim veya cocugum olsaydi bunlarla ilgili bisi yazardim eminim
ama hicbisey olmadigindan su ana kadar yasadigim en guzel an master i kazandigimi ogrendigim andi

asklara gelince hicbiri kalici olmadigi icin onemi yok

X