Yaza Merhaba , Kilolara Elveda :)

Kendini bize tanitir misin o zaman. Kilo verme seruvenin, varsa kilo vermene engel rahatsizliklarin , burcun vs vs. :KK53:
Tabi.Ben 32 yaşındayım.2 çocuk peşpeşe Doğum yaptım ve süreç biraz uzadı.Artık zayıflamak istiyorum .2kere diyet yaptım Karatay ve 2 haftalık diyetlerdi ikisinde de 6-7 kilo arası verdim.Geçen yıla göre 10 kilo eksiğim fakat yine de kiloluyum.Akrep burcuyum.☺️

Evettt kabul ediyorum. ☺️☺️

hos geldın aramıza :)

@ Muttapa7555 Muttapa7555 @ N nscckts @ _Makaron_ _Makaron_ @ zinnia zinnia @ krizantem3 krizantem3 @ tulipa tulipa

Saat araligini kaca kac yapiyoruz arkadaslar ???

Oneri 1:

1- Bu hafta oglen 2 ye kadar resimler yuklenir.
2- Ramazandan sonra da iftardan onceki 4 saat araligi. 17:00 21:00 Arasi gibi.

Oneri 2:

1- Bu hafta da dahil resimler 4 saat araliginda yuklenir. 17:00 21:00 Arasi gibi.

ne zaman olursa olsun bayramda olsa ramazan da ıkı elımız kanda da olsa her carsamba 3 e kadar resımler yuklenmıs olsun bence

Tabi.Ben 32 yaşındayım.2 çocuk peşpeşe Doğum yaptım ve süreç biraz uzadı.Artık zayıflamak istiyorum .2kere diyet yaptım Karatay ve 2 haftalık diyetlerdi ikisinde de 6-7 kilo arası verdim.Geçen yıla göre 10 kilo eksiğim fakat yine de kiloluyum.Akrep burcuyum.☺️
Bizim nisa ve hannaz ilk yarismada 10 kilodan fazla verdi. Nisa soz sende. :KK45:

Kurallara uyarsan seninle de iyi anlasiriz. :KK51:

hos geldın aramıza :)

ne zaman olursa olsun bayramda olsa ramazan da ıkı elımız kanda da olsa her carsamba 3 e kadar resımler yuklenmıs olsun bence

Senin elti macerani okuyorum film gibi :))

A AklinYolu1 tablo şahane ellerine sağlık saat aralığı bence de iyi bu haftadan itibaren başlasın ramazan da dwvam etsin sabahtan çekeriz.

Ramazanda oruç tutanlarımız olur o zaman da iftar öncesi tartılırız yoksa sahur yedikkerimizle tartılmak haksızlık olur

N nscckts canım tahmin tutturamazsan elindeki kupalar gitmeyecek ki bence çok takılma... Ama belki 10 gram aşağı yukatı oynayabilir ne dersin lucy

A AklinYolu1 tablo şahane ellerine sağlık saat aralığı bence de iyi bu haftadan itibaren başlasın ramazan da dwvam etsin sabahtan çekeriz.

Ramazanda oruç tutanlarımız olur o zaman da iftar öncesi tartılırız yoksa sahur yedikkerimizle tartılmak haksızlık olur

N nscckts canım tahmin tutturamazsan elindeki kupalar gitmeyecek ki bence çok takılma... Ama belki 10 gram aşağı yukatı oynayabilir ne dersin lucy
Ben sabahtan cekerim zaten latte icmeden duramiyorum biliyorsun. :KK8:

Hedefine en cok yaklasan iki kisi, ornek 60 kilo tam 60 kiloyu tahmin etmisse tek kupa alir, ikinci kisi 100 gram alti tahmin ettiyse tek kupa alir.

Yani 100 gram her kosulda kupayi alabiliyor.

Bi deneyelim bakalim. :KK19:

Ekinezya kurunu bi dene. Iyi bi aktar bul kendine. :KK51:

Uykusuzluk migrenden dolayi mi , migren ilaci beni iyi uyutuyor. :ıslık:
Yok canım migren ayrı bir sıkıntı çocuklarla ilgilenmekten uyuyamıyorum. Sürekli tetikte oluyorum onlar hasta diye. Benim sıpaların ateşi çıkınca derin uykuya dalma gibi bi sorunları var uyanmıyorlar. Yükselir de ben farkına varamam diye gece boyunca kontrol ediyorum.

Dinlenemeyince de iyileşemiyorum

Kızlar selam
Biliyorsunuz bugün misafirim vardı yeni gittiler hemen kendimi buraya attım
Etiket ve bildirimleri mesajları burda okuyup geliyorum canlar bekleyin beni :)

kızlaaarrr geldım sımdı herseyı okudum :KK70:
once bugunku menumu yazayım

sabah 4 dılım kasar peynır
ı 2 dılım normal peynır
1 salatalık
1 domates
1 bardak ayran
2 bardak sekersız cay
1 fıncan sekersız turk kahvesı

bukadar
aksam bırsey yemem asırı doydum cunku

son durumu aktarayım kahvaltıya bana geldıler :KK70:
yuzlerı gayet ıyıydı bı sorun yoktu bende bırsey olmamıs gıbı davrandım

enteresan olanı aktarayım :KK70:
benım dogum gunumde yıne kayınvalıdemlerdeydık eltım falan herkes vardı ve ogun dogum gunum oldugunu bılıyorlardı esım aramıs annesını nisanın dogum gunu bırseyler yapalım demıs ben pasta alım demıs kayınvalıdem de yok ben hallederım demıs
gıttık hıc ne dogum gunun kutlu olsun dedıler ne bırsey :KK70: ogun oyle gectı gıttı
hanı normalde dogum gunum nıye kutlanmadı dıye takılmam mevzu esıme ben herseyı hallederım gelın deyıp cagırıp yapmaması anlatabıldım mı . eltımde aynı sekılde :KK70:

gecen pazar esımın dogum gunuydu ya facebookda gorduler bızı ben hıc soylemedım yanı
eltım gelırken esıme gomlek almıs gelmıs :KK70: ben aldım benım zevkım dıye de ısrarla belırttı :KK70:

sanırım o sekılde bana laf sokmus oldu hanı umrumda degılsın gıbılerınden oyle anladım :KK70:

yanı bugun cok eglendım :KK70:

bu arada kılo tahmınını ne zaman yapayım canlar herkes kendı kılosunu tahmın edecektı ya oyun vardı hanı

X