Yeğen azarlama

Ayıp ya. Millete de göstermiş rezilliğini.

Kardeşime hastalık derecesinde düşkünüm. Ama milletin yanında (olmayan) çocuğuma da bağırttırmam.

Büyüdün adam oldun da benim çocuğuma mı bağırıyorsun diye girerdim herhalde eşinin ailesinin yanında oluşundan çıkardım. 😀 Rezillikse tam olsun. Muhtemelen de bağlar kopardı sonrasında..

Ucu size dokunacak olmasa keşke gelin de boşansa derim. O havada gezen eller bir gün birine iner çünkü
Şuan bu olaydan ötürü olsun istemem asla …
Benim boşanmamı basite alıp iki çocukla boşanmaktaysa tek çocukla boşanacaksın demişliii var tek teselli cümlesi bu oldu , 1.5 yıldır boşanma sürecindeki kız kardeşine verdiği tek teselli bu , onda da ben çom kötüyüm demiştim buna iyi değilim panik atak geliyor demiştim , tesellisi buydu
İner evet , ama şuan araları iyi olsun diye resmen dua ediyorum

Siz kardeşiniz bağırınca nasıl izin verdiniz buna nasıl cidden ? Nasıl müdahale etmediniz? Herkesin içinde siz de laf edin kardeşinize, oğlunuza ki daha bebek herkesin içinde bağırıyor. Sen benim oğluma bagiramazsin nasıl demediniz? Çocuk bile dayı demiş siz gerçekten anne olarak buna izi verdiniz. Benim erkek kardeşim bir kere aracın içinde kızıma bağırdı çocuk 3 yaşındaydı. Uyardım sesini yükselince. İkinciye tekrar bağırdı. Durdurdum aracı. Onun arabası ile geliyorduk şehirlerarası. Yanında eşi vs de vardı. Konu da öyle saçma çocuğun suçu yok bile. Durdu. İndim.aractan kızımı alıp. Taksi çağırdım. Kalan 60 km yolu taksi ile gittim. Kızım agladiuzuldu çünkü. O günden sonra da bir daha kızmadı kızıma.
Benim zatne içim acıyor yanıyor iki gündür yerimde duramıyorum , asıl oldu da orda yavruma sahip çıkamadım diye , çyle bir eziklik bastırılmışlık işte bakın bugün konu açılıp tartışma olunca neler yaşandı … bunu hissettiğim bildiğim için sanırım o an susakaldım bilmiyşrum ama içim yanıyor , duramıyorum yerimde , iki gündür uyuyamıyorum ben dedim dayınolacak hayvana daha da bağırıyor bana çıldırıyor falan, bu kadın hasta diye annemi bahane ederken aslında annemi en çok da hasta eden o , bir daha göremeyeceksin oğlumu dedim zaten ama yavrumu o bapkrıla nasıl maruz bırkatım kendimi yiyorum

Benim zatne içim acıyor yanıyor iki gündür yerimde duramıyorum , asıl oldu da orda yavruma sahip çıkamadım diye , çyle bir eziklik bastırılmışlık işte bakın bugün konu açılıp tartışma olunca neler yaşandı … bunu hissettiğim bildiğim için sanırım o an susakaldım bilmiyşrum ama içim yanıyor , duramıyorum yerimde , iki gündür uyuyamıyorum ben dedim dayınolacak hayvana daha da bağırıyor bana çıldırıyor falan, bu kadın hasta diye annemi bahane ederken aslında annemi en çok da hasta eden o , bir daha göremeyeceksin oğlumu dedim zaten ama yavrumu o bapkrıla nasıl maruz bırkatım kendimi yiyorum
Ayy tamam tamam ben ona sinirlendim. Nolcak sanki siz sakin olun. Bir daha haddini bildirin . Öyle sinirlenip yazdım adama. Sizin suçunuz yok

Ayy tamam tamam ben ona sinirlendim. Nolcak sanki siz sakin olun. Bir daha haddini bildirin . Öyle sinirlenip yazdım adama. Sizin suçunuz yok
Ya bari karşısından çeksetdimökuacpıka alsaydım , oturduğum yerden oğlum sen buraya gel diyebildim sadece , ağzımı açtığım an sen biçim çocuk yetiştitırısunu yapıştırıyor zaten , kendisi gibi dayakla büyüyen itilen kakılan azarlandığında pısıp kalan bir çocuk görmediği için kuduruyor sanırım , başka bir sebep yok somut mümkün değil olması , yok

Ya bari karşısından çeksetdimökuacpıka alsaydım , oturduğum yerden oğlum sen buraya gel diyebildim sadece , ağzımı açtığım an sen biçim çocuk yetiştitırısunu yapıştırıyor zaten , kendisi gibi dayakla büyüyen itilen kakılan azarlandığında pısıp kalan bir çocuk görmediği için kuduruyor sanırım , başka bir sebep yok somut mümkün değil olması , yok
Cocuk unutur onu buyudukce. Bir daha olmasın müsadere etmeyin yeterli olur. Bende üzdüm sizi hay allah

Cocuk unutur onu buyudukce. Bir daha olmasın müsadere etmeyin yeterli olur. Bende üzdüm sizi hay allah
Siz üzmediniz üzen belli
Bir daha aynı ortama girmeyeceğim onunla zaten
Şuan en büyük dileğim şu olay yüzünden karısı ile arasının bozulmaması , el bebek Gül bebek yetişmiş demelerine göre herkes aşırı düşkün o kıza , babası da annesini hiç incitmemiş kız öyle demişti , şu tablodan sonra dehşeti yaşamıştır eğer gerçekten dedikleri gibi bir ailesi varsa

Siz üzmediniz üzen belli
Şuan en büyük dileğim şu olay yüzünden karısı ile arasının bozulmaması , el bebek Gül bebek yetişmiş demelerine göre herkes aşırı düşkün o kıza , babası da annesini hiç incitmemiş kız öyle demişti , şu tablodan sonra dehşeti yaşamıştır eğer gerçekten dedikleri gibi bir ailesi varsa
Hiç sanmıyorum. Kızın abisi çocuğuna vurmuş herkesin içinde. El bebek gül bebek ailenin mükemmel uyum içinde babanın anneye mükemmel davrandıgı ailede erkek Adam evladına böyle davranmaz. Görmüştür bunu ailesinden ondan davraniyordur cocuguna. Yani adamın ya babası annesine ya çocuklara böyle davranmış. E babalar aynı ise nasıl bu kız mukkemel ailede yetişmiş?

Hiç sanmıyorum. Kızın abisi çocuğuna vurmuş herkesin içinde. El bebek gül bebek ailenin mükemmel uyum içinde babanın anneye mükemmel davrandıgı ailede erkek Adam evladına böyle davranmaz. Görmüştür bunu ailesinden ondan davraniyordur cocuguna. Yani adamın ya babası annesine ya çocuklara böyle davranmış. E babalar aynı ise nasıl bu kız mukkemel ailede yetişmiş?
Yani de mi bilemiyorum
Kız gayet naif tanıdığım kadarı ile

Arkadaşlar çok büyük kavga ettik , oğluma terbiyesine benim anneliğime laf söyledi , terbiyesiz ahlaksız hadsiz gibi şeyler söyledim ben de , oğluma sahip çıkacakmışım , ne yaptı söyle diyorum dur deyince duracakmış , annem e neden anlatmışım , annem hasta arkadaşlar .. anneme anlatmama çıkdırmış güya üstüme yürüdü bir şeyler fırlattı bana , bir daha görmeyeceksin zatn oğlumu ve beni dedim , gelin öok üzüldü ağladı eşine yalvardı yapma diye , bana şiddet uygulayacak ya beyfendi, evi dağıtttı herşeyi fırlattı bana küfürler etti , bu evden beni kovdu , sinir krizi geçirdi . Akşam zaten otobüsüm var , gitmiyorum izin kullanacağım dedim bağırdım ben de , küfürler ede ede gitti eşi yalvardı ağladı çok korktu …
Çıkıp gittiler sinir krizi geçirerek gitti
bu nedir ya anlatacaksiniz tabiki, orda mi kalacakti bu mevzu, kim olsa anlatirdi elbet, siz anladigim kadari ile ailenizden ayri gurbettesiniz nasil bu sekilde davranir ustelik bayramda. kardrsinizin ofke problemi mi var yoksa karisina mi yaranmaya calisiyor? ya kusura bakmayin ayi dicem tam bir ayı

Siz üzmediniz üzen belli
Niye? Bence bozulsun, ben kızın anne babası yerinde olsam aklını alırdım kardeşinizin. Kendi kardeşine yeğenine bunu yapan benim kızıma ne yapmaz derdim. Aynı şekilde gelin de oturup düşünsün, ya kardeşinin yerinde ben olsaydım desin. İleride olursa kendi çocuğuna da aynısını yapacak. Siz gerçek yüzünü göstermesine vesile olmuşsunuz. Millet kızına bebek gibi baksın büyütsün düşkün olsun, elin ayısı da gelip böğürerek küfürler etsin. Boşansın bu ayıdan şiddet göreceğine.

Erkek kardeşimin Kv si gile bayramlaşmaya gittik , benim oğlum 3,5 yaşında , gelinimizin yeğeni de 3 e girecek ,ikisi de erkek,
çocuk sürekli mızmız mod , herşey benim modunda ,
Kreşe gitmiyor evde el bebek Gül bebek , oğlum kreşe gidiyor kurallara daha hakim , oyuncak kavgası yaptılar tüm gün ,
ara ara ayrı oynattık ama oğlum neyi eline alırsa çocuk benim diyo , oğlum ne yapsa çocuk ona sarıyor , oğlum da agresifleşti , gün içinde bu halde geçti derken akşam yemeğe oturuldu ev müstakil bahçedeyiz yine ,
oğlumun kendi oyuncağı da vardınyanımızda ,oğlum onu eline aldı ,
çocuk Bu defa onu istiyorum diye yine kovalıyor oğlumu , oğlum bağıra bağıra bana geldi sarıldı vermicem dedi , oğlum o küçük hadi baksın falan diyorum da zaten oyuncak bahçede yerdeydi , baktılar zaten ikisi de gğn boyu ,
diğer çocuk da geldi oyuncağı çekiştiriyor derken babası geldi aldı çocuğu yanımızdan, öçocuk aşırı derece bağırınca babası bir tane vurdu oğluna , arka bahçeye götürdü elinden tutup , gelinimiz de üzüldü yeğeni için hemen kalktı gitti abisinin ve yeğeninin arkasından , benim oğlum ne oldu anne dedi, babası kızdı oğlum dedim
Benim erkek kardeş yani dayı olacak yaratık senin yüzünden diye bağırmaya başladı oğluma herkesin içinde , oğşum da dayıı diye uyarı bağırışı yaptı ama sus sus sus lan diye erkek kardeşim bağırmaya başladı sinir krizi modunda bağırıyor sürekli ,
Ben şoka girdim o an gel oğlum yanıma dedim sadece , diğer çocuğa gelinimiz sarılmış öpüp koklaya koklaya getirirken , benim kardeş olacak yeğenine bağırıyor avaz avaz ki o anki oyuncağı diğer çocuk çekiştiriyordu , oyuncak oğlumundu , ortamda bağırılması gereken biri varsa o da oğluna vuran baba idi !
Kalkın gidiyoruz bu ne be diye bağırmalara bana da bağırmaya başladı , hazırlan gidiyoruz diye bana bağırıyor ,
diretmedim kalktık yemekler yarım , bindik arabaya eve geldik annemlere , bayram için oğlumla memlekete gelmiştim , o saatten sonra erkek kardeşimle konuşmuyorum ama umurunda da değil onun !
Annem ve bir kaç aile büyüğü bahçede değildi o an , ben hem şok hem üzüntü hem öfke içindeyim , yarın yaşadığım yere döneceğim ama içimde çok büyüyor kardeşimin yaptığı tavır ,
Gelinimİz yeğenini çok seviyor ama çok haylaz olduğundan da hep bahseder , olabilir neyse ne , babası vurmamalıydı , gelinimiz üzüldü ama bunun acısı neden oğlumdan çıkıyor , hayvan gibi bağırdı dayısı ve ben şoka girdim hiç bişey yapamadım diyemedim , tabaklarda yemekler yarım kaldı çıktık geldik , neymiş başı şişmiş beyfendinin , ben kardeşimin hatırına o eve gittim oysa
Ne yapmalıyım içinde kalsın istemiyorum ama söyleyince konuşunca anlayacak biri mi ona bile emin değilim , oğlumla ilgili onun ağzından tek yorum istemiyorum , ayrı illerdeyiz zatne şurda görüp göreceği dört beş gündü

Çok ayıp etmiş kardeşiniz. Valla ben tepkimi gösterirdim. İkisi de çocuk neyin öfkesi bu kendine gel bağıramazsın diye.

Kardeşinizin Adanalı bir dağ ayısı olduğuna eminim ama kanitlayamam
Ben has Adanalı bir aileden geliyorum. Bizim kadınlar minyonum güçsüzüm demez adamın kafasında saç bırakmazlar. Böyle bebeğe çocuğa bağıracak üstüne yürüyecek öyle mi? Halama denk gelmiş olsaydı hem diğer çocuğa tokat atan hem de konu sahibinin kardeşi cinsiyetsiz devam ederlerdi hayatlarına. Müsterih olunuz Adanalı kadınlar adamın aklını alır.

Ben has Adanalı bir aileden geliyorum. Bizim kadınlar minyonum güçsüzüm demez adamın kafasında saç bırakmazlar. Böyle bebeğe çocuğa bağıracak üstüne yürüyecek öyle mi? Halama denk gelmiş olsaydı hem diğer çocuğa tokat atan hem de konu sahibinin kardeşi cinsiyetsiz devam ederlerdi hayatlarına. Müsterih olunuz Adanalı kadınlar adamın aklını alır.
Ben de adanalıyım.İyisi var ama dağ ayısı gerçekten çok.Daha fazla yazmıyorum çünkü konu bu değil.
Konu sahibi, bence bu konu hakkında sürekli düşünmek sizi daha çok yıpratır.Mesafenizi koyup zamana bırakın

Arkadaşlar çok büyük kavga ettik , oğluma terbiyesine benim anneliğime laf söyledi , terbiyesiz ahlaksız hadsiz gibi şeyler söyledim ben de , oğluma sahip çıkacakmışım , ne yaptı söyle diyorum dur deyince duracakmış , annem e neden anlatmışım , annem hasta arkadaşlar .. anneme anlatmama çıkdırmış güya üstüme yürüdü bir şeyler fırlattı bana , bir daha görmeyeceksin zatn oğlumu ve beni dedim , gelin öok üzüldü ağladı eşine yalvardı yapma diye , bana şiddet uygulayacak ya beyfendi, evi dağıtttı herşeyi fırlattı bana küfürler etti , bu evden beni kovdu , sinir krizi geçirdi . Akşam zaten otobüsüm var , gitmiyorum izin kullanacağım dedim bağırdım ben de , küfürler ede ede gitti eşi yalvardı ağladı çok korktu …
Çıkıp gittiler sinir krizi geçirerek gitti
Kendi çocuğu olsun dur deyince duruyor mu çocuk görelim biblo mu yetiştiriyor hangi çocuk dur denince duruyor. İlk önce kendine baksın kendi mesela durması gereken yeri biliyor mu ? Kardeşiniz psikopat. Uzak durun.

X