Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Eyslg Eyslg Khaleesi21 Khaleesi21 S Shewolf15 gözünüz aydın olsun kızlar bebişlere kavuşmuşsunuz. Bol bol sütünüz olsun inşallah. Şöyle bi uğrayayım size moral motivasyon sağlayayım dedim. Eskiler bilir beni ben tekrardan hatırlatma yapayım. Hamileliğe 58,5 ile başladım. 7,2 kg aldım. Şuan kızım 4 aylık ve ben 49,8 kgye düştüm. Ev,okul, bebek derken bende iştah iyice azaldı. Merak etmeyin kilolar gidiyor. Yeter ki süt olsun diye bol bol tatlı yenilmesin. Bol boş yeşillik tüketilsin

Ama ben 19 dan sonra aldım kilo. Bide Bi anda artıyor kilo 70i geçmesem bana yeter. Bide sen daha zayıf hamile kalmışsın ozaman daha hızlı oluyor vücut belli Bi kiloya gelene kadar. Ha bide hareket faktörü var sabah 7 den akşam 10a kadar neredeyse paso ayaktayım yiyorum evet ama cidden yakıyorumda 😁
Ben 54 ile kaldım.
İlk gebeliğimde 52 ile kalmıstım ve 21 kilo aldım😩

Eyslg Eyslg Khaleesi21 Khaleesi21 S Shewolf15 gözünüz aydın olsun kızlar bebişlere kavuşmuşsunuz. Bol bol sütünüz olsun inşallah. Şöyle bi uğrayayım size moral motivasyon sağlayayım dedim. Eskiler bilir beni ben tekrardan hatırlatma yapayım. Hamileliğe 58,5 ile başladım. 7,2 kg aldım. Şuan kızım 4 aylık ve ben 49,8 kgye düştüm. Ev,okul, bebek derken bende iştah iyice azaldı. Merak etmeyin kilolar gidiyor. Yeter ki süt olsun diye bol bol tatlı yenilmesin. Bol boş yeşillik tüketilsin
Canim naptin sen hamile kaldığın kilonun baya altina inmissin ben abur cubur cikolata falan sardim bayaa henuz cokta veremedim almazsam ustune iyi yani bebis nasil canim rahatladinmj biraz

aslında sağlıklı beslemişsin ..biz yemeyi abartıyoruz..bence bir iki catal alsak yada ceyrek simit yesek..haftada 1 yada 2 haftada bir dondurma yesek bir iki top..bence bisey olmaz..ama kendimizi tutamiyoruz maalesef benim hayatta dayanamadigim sey dondurma dir..ama tutuyorum kendimi 🤦🏻‍♀️

bu arada yarın tartilmaktan korkuyorum 🤢
İşte bende duramıyorum başladım mı porsiyon morsiyon yok ortada. Mesrla kavun yicem yarısını yiyorum🙄

Ayy müthişşş 😍 Allahım konuyu biliyorsun amin

Kahvaltı
Peynirli tost
Domates salatalık biber
2 yumurta

Öğlen cheesecake ve dondurma 🙄

Arada koca dilim kavun bikaç kiraz ve 1 ufak şeftali

Akşam yumurtalı kabak kavurma, minik bir tane karniyarık. yoğurt salata

Günaydın.
Kahvaltımı hazırlıyorum
Bugün bol yeşillikli salata domates salatalık peynir ceviz. Bunları karıstırıp salata yapacagım. Yanına yumurta... 1 dilim ekmek...
Öğle
1 kase corba
1 kase yogurt
Ara:1 magnum 🙈
Aksam
1 tabak taze fasulye
3 kasık yogurtlu biber
İnsallah bir daha acıkmam
Az su içtim suya gömüleceğim şimdi

Şu an kendimden utandım hee. İkiz olmasına rağmen 12.3 ile doğuma girdi @Shewolf15 nen tek halde şimdiden kaç aldım🙈

Canim naptin sen hamile kaldığın kilonun baya altina inmissin ben abur cubur cikolata falan sardim bayaa henuz cokta veremedim almazsam ustune iyi yani bebis nasil canim rahatladinmj biraz

Canım hiç abur cubur istemiyor kuzum. Biraz da protein ağırlıklı beslendim. Eşimde saolsun hiç yardım etmeyince gece gündüz bebek ve ev işleri derken ekstra da okul olayı epeyi kilo verdim anlicağın. Benim bıdık da hala emmiyor süt sağmaya devam ediyorum . Ama o kadar bunaldım ki süt sağmaktan bazen bırakmak istiyorum süt sağmayı

X