Yeni iliskimde olan terbiyesizlik soktayim..

Ben disarda yemek yiyince surekli izliyolar cunku. Kotu anlamda demedim.
Bak sen burda suriyeli çocukları siniflandirmissin "disaridan" bakıyorlar diye. Sana yapılan muamele de bu seni çok özlediğini gelmeni istediğini soyleyen ve senin de cokkk seviyor düşüncesiyle gittiğin sevgilin de sana dışarıdan baktirmış. Dis kapının mandali muamelesi ve sen de gibi gibi gibi yaptı bana diyerek dertleniyorsun. Bu olayda Gibi yok canım. Her şey net sonuca odaklı mışş gibi hissetme zaten öyle hissetmen icin kurgulanmış kendini kandırma.

Son düzenleme:
Bu çocuk kaç yaşında? Çocuk diyorum zira yaşı varsa bile benim gözümde 15 yaşında bir ergenden farksız...

Kararının arkasında dur tükürdüğünü yalama ve kesinlikle bir daha görüşme...

Bir süre aşk işlerine ara verin, bu süreçte daha çok kendinizle ilgilenin. Mesela sizi mutlu eden ve size bir şeyler katacak hobiler edinin. Örneğin; dil öğrenmek, gitar çalmak, spor yapmak gibi. Okuyorsanız derslerinize yoğunlaşın. Duygusal olarak boşluğa düşmüşsünüz önce kendinizi toplamalısınız.

Özet:
2.5 yıl nişanlı kaldım
1 hafta sonra gördüğüm ilk erkekle ex nişanlımın yerini dolduracaktım ki, (erkeksiz yaşanmaz çünkü)
2 erkekle karşılaştım.
Kafam karıştı, ilk teklif edene şans verdim
Öküzün teki çıktı
Keşke digerine şans verseydim.
Şimdi şans versem olur mu?
(Erkeksiz yaşanmaz çünkü)

Not: Suriyeli çocuklar gibi bakacak kadar açım.

Ne eksik ne fazla.
Tam olarak bu kadarsınız.

mavi ekran verdim şuan.. avm de size ye dememişler diye bozulup ilişkinizi mi bitirdiniz. 1 ay önce nişanlıydınız 1 hafta sonra yeni birinden hemen hoşlandınız.. o arada onun bir arkadaşına da "arkadaşça" instagram dan yazıp kendinizce değerlendirdiniz. bence sorun sizde o 2 erkeği de bırakın bi psikoloğa gidin
:KK9:

Sen iki arkadaşla birlikte konuşup arada seçim yapmaya çalışırken ayıp değildi ama dimi? Öyle saça böyle tarak işte.

Aralarında konuşmadilar mı sanıyorsun sen? Belki iddiaya bile girdiler hangimizi seçecek diye. Daha 3 hafta olmuş sevgilim diyosun. Tanımadan etmeden sevgilim derseniz böyle olur.

Bi de oturup Suriyeli gibi izleyeceğine bi işin çıkmış gibi, size afiyet olsun deyip kalksaydın

Bazilariniz beni taniyo eski konularimdan eski nisanlimla ilgili hep sorunlu paylasimlarim vardi neyseki 1 ay once iliskimiz bitti uzun suredirde konu yazmadim zaten bittigi icin gayet iyiyim ask acisi yok her neyse arkadasim boynerde calisiyo erkek ama normal arkadasim 3 hafta evvel onun yanina ugradim yemek yemeye kardesim gibidir yanina 2 arkadasi daha geldi yemek molasina ama o 2 gelen birbirine dusmanlar. Her neyse ben kalktim eve gidiyorum arkadasim aradi bitanesi icin dediki seni cok begenmis konusmak istiyo ne yalan soyliyim bende onu cok begenmistim tamam dedim telefonla aradi falan daha sonra instagramdan diger yanimiza oturanda istek atti normal ayni masasa oturdum diye kabul ettim. Cok saf cocuk mesaj atti arkadas olarak konustum ama beni el ustunde tutuyo cok deger veriyodu bana hemen baglanmis. 2 yillik nisanlim bana bu sekilde deger vermemisti. Ama ben oburuyle konusuyodum ve bulustuk bana siir okudu teklif etti bende kabul ettim ve oburune dedimki beni aklindan cikar arkadas kalalim cok uzuldu ve gitti. Neyse 3 haftadir duzgun bi iliskimiz var dun 10 kere aradi avmye gel illa cok ozledim yemek saatimde gel diye gittim bende dediki sen biraz gez avmde ben seni yemek saatinde aricam aradi gel yemei katina diye. Gittim 3 erkek oturmus yemek yiyolar bende oturdum sevgilimin yanina size yemin ederim sormadi bile yermisin diye onumde yediler sok oldum bide diyolar ohh be dunya varmis falan sormadilar yermisin diye hadi benimki pislikmis anladimda o diger erkek neydi oyle ben dusmanima olsa sorarim. Onu gectim beni cagirip yuzume bakmadi 2 kelime konustu sonra hep onlarla gulustu amaci neydi ya neden yapti bunu bana avm evime 1 saat ac karnima gitmistim ac ac eve geldim bide en sevdigim yemegi yediler gozumun onunde eve gittim beni aradi acmadim neden acmiyosun yazdi bende soyledim bidaha rahatsiz etme dedim tamm dedi gece mesaj atti sana suprizim vardi diye defol yazdim hala ariyo butun gece aradi ama ben sildim artik gerci kendim hakettim keske oburune sans verseydim cok safti uzulmesini istemedim ama pismanim...sizce napmaliyim
Ayy cok kotu olmus ya:KK70: sen neden kendine istetmedin

X