Yeni iliskimde olan terbiyesizlik soktayim..

Dalga gececek iste, anlamis adamlar sizin saf oldugunuzu oynatiyorlar aralarinda
Aman bosver ben kafami dagittim nisanlimdan ayrildim diye iyide oldu bende onlari kullandim ikiside pesimden kostu bosver yalandanda olsa deger gormek guzeldi suan iyiyim :)

Aynı ortamda çalışıp birbirine düşman olan iki insanın düşmanlıklarından faydalanıp ikisinide idare etmişsin biri daha ağır basınca öbürüne yol vermişsin ama evdeki hesap çarşıya uymamış yanlış ata oynamışsın.

Bu da size ders olsun. Erkeklere bu kadar çabuk güvenmeyin. Yeni bir ilişkiden çıkmışsınız ,biraz kendinizi dinleyin. Her yazana cevap vermeyin, her isteyenle görüşmeyin. Biraz ağırdan satın kendinizi. O arkadaşınızla da bir daha görüşmeyin.Asıl sorun onda.

Senin gibiler kullanir diye oyle dedim neyse hadi guzel yasamalar uzatma

Terbiyesizlesme ahlaksiz.
Ac kal sonrada aglanma Allahin kezbani.
Bn sana kotu bisey yazmadim laf sokup duruyosun.
O bermuda ask uclunde atarlansaydin terbiyesiz.
Bu son yazisim yazip yazip sinirimi bozma

Bazilariniz beni taniyo eski konularimdan eski nisanlimla ilgili hep sorunlu paylasimlarim vardi neyseki 1 ay once iliskimiz bitti uzun suredirde konu yazmadim zaten bittigi icin gayet iyiyim ask acisi yok her neyse arkadasim boynerde calisiyo erkek ama normal arkadasim 3 hafta evvel onun yanina ugradim yemek yemeye kardesim gibidir yanina 2 arkadasi daha geldi yemek molasina ama o 2 gelen birbirine dusmanlar. Her neyse ben kalktim eve gidiyorum arkadasim aradi bitanesi icin dediki seni cok begenmis konusmak istiyo ne yalan soyliyim bende onu cok begenmistim tamam dedim telefonla aradi falan daha sonra instagramdan diger yanimiza oturanda istek atti normal ayni masasa oturdum diye kabul ettim. Cok saf cocuk mesaj atti arkadas olarak konustum ama beni el ustunde tutuyo cok deger veriyodu bana hemen baglanmis. 2 yillik nisanlim bana bu sekilde deger vermemisti. Ama ben oburuyle konusuyodum ve bulustuk bana siir okudu teklif etti bende kabul ettim ve oburune dedimki beni aklindan cikar arkadas kalalim cok uzuldu ve gitti. Neyse 3 haftadir duzgun bi iliskimiz var dun 10 kere aradi avmye gel illa cok ozledim yemek saatimde gel diye gittim bende dediki sen biraz gez avmde ben seni yemek saatinde aricam aradi gel yemei katina diye. Gittim 3 erkek oturmus yemek yiyolar bende oturdum sevgilimin yanina size yemin ederim sormadi bile yermisin diye onumde yediler sok oldum bide diyolar ohh be dunya varmis falan sormadilar yermisin diye hadi benimki pislikmis anladimda o diger erkek neydi oyle ben dusmanima olsa sorarim. Onu gectim beni cagirip yuzume bakmadi 2 kelime konustu sonra hep onlarla gulustu amaci neydi ya neden yapti bunu bana avm evime 1 saat ac karnima gitmistim ac ac eve geldim bide en sevdigim yemegi yediler gozumun onunde eve gittim beni aradi acmadim neden acmiyosun yazdi bende soyledim bidaha rahatsiz etme dedim tamm dedi gece mesaj atti sana suprizim vardi diye defol yazdim hala ariyo butun gece aradi ama ben sildim artik gerci kendim hakettim keske oburune sans verseydim cok safti uzulmesini istemedim ama pismanim...sizce napmaliyim
Bi kelimen kagama takildi keske objrune sans verseydim ne drmek sen kendini daldan dala gosteriyosun basitlesmr bukdr muhtelemen senn onun icin basit soradan geldin ayni ortamdan olan kisiler yaziosa sana vardir bi pislik bunu anlaman lazimdi ama gencsjn bir agir olmann zamani gelms buda ii bir ders olsn sana canim ins hayatina iyi insanlar cikar

Benim bir arkadaşım vardı. Üniversitede ağaç kulübü olsun. Ağaç kulübünde zaten epi topu 7-8 kişiyiz.
Önce biriyle flört halindeydi, sonra ikinci kişi erken davraninca onunla sevgili oldu, ben onları hala beraber zannederken öğrendim ki kulüpten bir başkasıyla evlenmiş :))
Senin iş de ona benzemiş aynı..
Ayrıca nişanlımin göstermediği ilgiyi gösterdi falan demişsin ya, tabii ki ilk günler öyle olur insanlar. Ama nişan sürecine kadar illa azalır o heyecan. Üstüne monotonluk-stres - sorumluluklar eklenince...
Sen bu çocuğu def et bence. Geri de alma.
Olaya iyi tarafından bak, eski nisanlin tarafından katledilen özgüvenin bir nebze yerine gelmiştir, sonucta elini sallasam ellisi:KK49::KK49:

Bazilariniz beni taniyo eski konularimdan eski nisanlimla ilgili hep sorunlu paylasimlarim vardi neyseki 1 ay once iliskimiz bitti uzun suredirde konu yazmadim zaten bittigi icin gayet iyiyim ask acisi yok her neyse arkadasim boynerde calisiyo erkek ama normal arkadasim 3 hafta evvel onun yanina ugradim yemek yemeye kardesim gibidir yanina 2 arkadasi daha geldi yemek molasina ama o 2 gelen birbirine dusmanlar. Her neyse ben kalktim eve gidiyorum arkadasim aradi bitanesi icin dediki seni cok begenmis konusmak istiyo ne yalan soyliyim bende onu cok begenmistim tamam dedim telefonla aradi falan daha sonra instagramdan diger yanimiza oturanda istek atti normal ayni masasa oturdum diye kabul ettim. Cok saf cocuk mesaj atti arkadas olarak konustum ama beni el ustunde tutuyo cok deger veriyodu bana hemen baglanmis. 2 yillik nisanlim bana bu sekilde deger vermemisti. Ama ben oburuyle konusuyodum ve bulustuk bana siir okudu teklif etti bende kabul ettim ve oburune dedimki beni aklindan cikar arkadas kalalim cok uzuldu ve gitti. Neyse 3 haftadir duzgun bi iliskimiz var dun 10 kere aradi avmye gel illa cok ozledim yemek saatimde gel diye gittim bende dediki sen biraz gez avmde ben seni yemek saatinde aricam aradi gel yemei katina diye. Gittim 3 erkek oturmus yemek yiyolar bende oturdum sevgilimin yanina size yemin ederim sormadi bile yermisin diye onumde yediler sok oldum bide diyolar ohh be dunya varmis falan sormadilar yermisin diye hadi benimki pislikmis anladimda o diger erkek neydi oyle ben dusmanima olsa sorarim. Onu gectim beni cagirip yuzume bakmadi 2 kelime konustu sonra hep onlarla gulustu amaci neydi ya neden yapti bunu bana avm evime 1 saat ac karnima gitmistim ac ac eve geldim bide en sevdigim yemegi yediler gozumun onunde eve gittim beni aradi acmadim neden acmiyosun yazdi bende soyledim bidaha rahatsiz etme dedim tamm dedi gece mesaj atti sana suprizim vardi diye defol yazdim hala ariyo butun gece aradi ama ben sildim artik gerci kendim hakettim keske oburune sans verseydim cok safti uzulmesini istemedim ama pismanim...sizce napmaliyim

Ortada ki tek terbiyesizlik senin ayran gönüllü olman bacım.

Bu kadar sinir olduysan neden o anda kalkıp gitmedin, hadi o an yapamadın kal geldi vs.
Baştan neden gidiyosun ki? 3 haftadır tanıdığın adam senı çok özlediyse izin gününde gelir senin yanına.Ben hala bile çok trafik olmadığı durumlarda nişanlıma sen bekle ben oraya geliyim bile demem.Nişanlınızdan ayrılır ayrılmaz bu ne ayran gönüllülük.

X