Yeni iliskimde olan terbiyesizlik soktayim..

Bu kadar sinir olduysan neden o anda kalkıp gitmedin, hadi o an yapamadın kal geldi vs.
Baştan neden gidiyosun ki? 3 haftadır tanıdığın adam senı çok özlediyse izin gününde gelir senin yanına.Ben hala bile çok trafik olmadığı durumlarda nişanlıma sen bekle ben oraya geliyim bile demem.Nişanlınızdan ayrılır ayrılmaz bu ne ayran gönüllülük.
Gonlum ayran demekki

Dalga mı geçtiniz anlayamadım ama size tek tavsiyem bundan sonra hayatınıza girecek olan erkekler için gururunuzu önlerine sermeyin.Bırakın peşinizden koşsunlar
Evet sakasina dedim. Gonlum ayran olsa 2 bucuk yil ayni kisiyle olmazdim. Bi anlik bosluguma geldi dedigim gibi pismanim herkes ustume gelip durmasin hafif kiz diye

Sende hepsine mavi bıncuk dağıtıyorsun
Yeni ayrılmışsın dur nefes al biraz
Ne kadae hızlısınız
Çocuğun yaptığı ne ılursa olsun çok kaba birsey.ben olsam bozardım herkesin yanında.
Evet mavi boncuk kimdeyse benim gonlum ondadir.. :KK66:

Bazilariniz beni taniyo eski konularimdan eski nisanlimla ilgili hep sorunlu paylasimlarim vardi neyseki 1 ay once iliskimiz bitti uzun suredirde konu yazmadim zaten bittigi icin gayet iyiyim ask acisi yok her neyse arkadasim boynerde calisiyo erkek ama normal arkadasim 3 hafta evvel onun yanina ugradim yemek yemeye kardesim gibidir yanina 2 arkadasi daha geldi yemek molasina ama o 2 gelen birbirine dusmanlar. Her neyse ben kalktim eve gidiyorum arkadasim aradi bitanesi icin dediki seni cok begenmis konusmak istiyo ne yalan soyliyim bende onu cok begenmistim tamam dedim telefonla aradi falan daha sonra instagramdan diger yanimiza oturanda istek atti normal ayni masasa oturdum diye kabul ettim. Cok saf cocuk mesaj atti arkadas olarak konustum ama beni el ustunde tutuyo cok deger veriyodu bana hemen baglanmis. 2 yillik nisanlim bana bu sekilde deger vermemisti. Ama ben oburuyle konusuyodum ve bulustuk bana siir okudu teklif etti bende kabul ettim ve oburune dedimki beni aklindan cikar arkadas kalalim cok uzuldu ve gitti. Neyse 3 haftadir duzgun bi iliskimiz var dun 10 kere aradi avmye gel illa cok ozledim yemek saatimde gel diye gittim bende dediki sen biraz gez avmde ben seni yemek saatinde aricam aradi gel yemei katina diye. Gittim 3 erkek oturmus yemek yiyolar bende oturdum sevgilimin yanina size yemin ederim sormadi bile yermisin diye onumde yediler sok oldum bide diyolar ohh be dunya varmis falan sormadilar yermisin diye hadi benimki pislikmis anladimda o diger erkek neydi oyle ben dusmanima olsa sorarim. Onu gectim beni cagirip yuzume bakmadi 2 kelime konustu sonra hep onlarla gulustu amaci neydi ya neden yapti bunu bana avm evime 1 saat ac karnima gitmistim ac ac eve geldim bide en sevdigim yemegi yediler gozumun onunde eve gittim beni aradi acmadim neden acmiyosun yazdi bende soyledim bidaha rahatsiz etme dedim tamm dedi gece mesaj atti sana suprizim vardi diye defol yazdim hala ariyo butun gece aradi ama ben sildim artik gerci kendim hakettim keske oburune sans verseydim cok safti uzulmesini istemedim ama pismanim...sizce napmaliyim
Şaka mi yapıyorsunuz ?

Evet sakasina dedim. Gonlum ayran olsa 2 bucuk yil ayni kisiyle olmazdim. Bi anlik bosluguma geldi dedigim gibi pismanim herkes ustume gelip durmasin hafif kiz diye

Kusura bakmayın kendimi bozup çizgimden çıkmak istemiyorum ama brada kimse size hafif kız demiyor,konu açtıysanız eleştirilmeyi göze alacaksınız (iyi yada kötü)Kusura bakmayın kendimi bozup çizgimden çıkmak istemiyorum ama brada kimse size hafif kız demiyor,konu açtıysanız eleştirilmeyi göze alacaksınız (iyi yada kötü)

Evet mavi boncuk kimdeyse benim gonlum ondadir.. :KK66:

Bu nasıl bir usluptur yahu ? Siz evlenmeyi yada sevgili olmayı başarabilecek kadar olgunlaşmamışsınız ne yazıkki. Boşuna burada vakit kaybetmeyin çünkü b tavrınızdan ötürü daha kötü yorumlara maruz kalacaksınız.

Iliskin 1 ay once yeni bitmis 3 hafta once yeni biriyle baslamis.Yani haftasina baslamissin iliskiye sanirim.Bi soluklanaydin keske.Ruhsal yorgunluk olmadi mi hic ?

X