Yine mi Aldatılıyorum...ne yapacağımı bilmiyorum ne olur yol gösterin sadece siz varsiniz paylastigim :(

Zemheri8955

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2020
187
44
35
Ne olur anlattiklarimi okuyun kimse yok paylasacagim sadece siz varsiniz...Merhaba ben 13 yıllık evliyim 3 kızım var..Eşim 1 yil önce beni aldatmıştı aldattığı kadın beni arayıp herşeyi anlatmıştı..Ama ben aptallık ettim ve affettim.ona inanmış gibi yaptım aslında herşey açık şekilde belliydi.sonrada affettigim için çok pişman oldum ama.neyse şuan konum su anlamanız için baştan anlatacağım.. Eşim serbest meslek çalıştığı yerden ayrıldı 10 gün önce çok bi sebepte sunmadı patronla ters düştük kirli çamaşırlarını gördük bizi istemedi falan dedi ayrıldı işten.uyumsuz biridir zaten herkesle anlasamazda.bu arada 6 yıldır psikiyatri ilaçlar kullanılıyor ve artık ilaçların etki etmediğini söyleyerek doktora gitti ilaçlarını değişti falan son zamanlar iyi değildi yeni ilaçlara vücudu alışamadı geceleri uyuyamaz oldu nefes alamıyorum için içime sığmıyor falan diyordu ve gece 10 dan sonra dışarı çıkıyordu dolaşacağım nefes alamıyorum diyerek..dedimki rahatsız ondançıkıyor dışarı ama bu geçen hafta her akşam oldu nerdeyse..kötü olmayuncada isim var deyip çıkıyordu bulunduğu ruh haliyle.kendince bi iş kovalıyor şuan ama gece çıkması ne alaka anlayamadım. Neyse bi defasinda corabini elime aldigimda beyaza donuk bi sac teli bulmustum tuhaf geldi dedim galiba ipte asılı iken üstten biri attı falan.esim 1 hafta boyunca akşam 10 dan sonra cıktı gece 1 de 2 de 3 de geldi. Gerçekten kötüydü ilaçlardan görüyordum bunu bisey demedim..aklıma kötü bisey getirmeme ye çalıştım.bi gece geldiğinde eşim elinde 2 tane krem ve sanal gerçeklik gözlüğü getirdi bunlar arkadaşın arabanındaydı bana verdi dedi sanal gerçeklik gözlüğü neysede kremler penguen li süslü ve yurt dışından gelmiş kremler..Neyse eşim bi gün sonra dükkandan bi arkadaşıyla telefondan konuşurken bi şey duydum orda yokum bana tehlikeli bi durum olursa haber ver ust kattakiyle ilgili dedi..Orda ben şüphelenmeye başladım.. Dükkanın üst katında oturan bir kadın vardı boşanmış eşinden dükkana geliyormuş eşinden şiddet gördüğünü falan anlatmış dükkândakiler adam gelip pislik yapıyormuş hala kadına falan. Kadının küçük kızları olduğunu falan anlatmıştı eşim çocuklarısever dondurma vermiş onlara dükkandan falan.neyse bu kadında bizim kızlara maske yollamıştı 1 kez birde kadının annesi yurt dışında yaşıyormuş biseyler vermiş eşime çocuklara verirsin diye jelibon çikolata falangetirmisti eşim önceden.. acaba dedimdükkanda bu kadınla ilgili bisey mi olduda cıktı bu ne oldu neden üst kattakiyle ilgili tehlikeli bi durum olduğunda haber ver dedi ki telefonda üst katta o kadın var sadece bahsettiği.Esim bazen gereksiz samimiyeti sever acaba kadına yardim falan mi ediyor patron asıldı da buda tepkimi gösterdi diye düşündüm herşeye rağmen iyi duusnmeye çalıştım ama eşinin gece çıktığı günlerde eve yurt dışından gelen o kremleri getirmesiyle kafam karıştı yani o kremler daha çok bi kadına hitap ediyordu penguen li süslü çocuk kremi gibi ve üst kattaki kadının önceden yurt dışından gelen jelibon xikolata yollaması annesinin yurtdışında olması falan sadece bi tesadufmuydu .. derken eşim geçen gece yine cıktı ve onu aradığımda telefonu açmadı 1 saat sonrada eve geldi. Motorcu arkadaşlaydık açamadım telefonu motorun üstünde dedi.bende bi gün sonra telefonuna baktım mesaj falan yok temiz ama arama kaydında biri aranmış ben onu 12 de aradım onda o yabancı numarayı 12 buçukta aramışnumara rehbere kayıtlı değildi insan o saate rehbere kaydetmeyecegi birini arayamaz degilmi gece yarısı numarayı aldım.. telefon çocuğunu elindeydi o ara öyle aldım son zamanlar eşim çok telefonu ortaligakoymuyor pek çocuğun eline versede gözü üstünde bi süresonra alıyor hemen falan halbuki söz vermişti banatelefon ortada olacak diye ekran kilidi j biliyorum ama pin kodu bilmiyorum telefon hep kapalı şarja takar onun haricinde hep yanındadır.elime istesem verir ama. Neyse numarayı kime ait olduğunu öğrenmeye çalıştım bilgi verilmesini kapatmış söylemediler.Kaydedip watsaptan baktım resim görünmüyor ama profil yazısı vardı bi isim mesela gülbahar yazmış yanına 3 tane kalp düşündüm bu isim sanki eşimin dükkanda sevdiği o küçük kız çocuğuna aitti çok tanıdık gelmişti o kadının kızının adına benzettim yüksek ihtimalle oydu. Bi gün sonra baktığımda ise profilde almanca bi yazı yazıyordu ne garip değil mi yabancı dil bilen biri bence yoksa ben neden almanca yazmıyorum mesela..Yani bu zincir böyle geldi peşpeşe yurt dışından gelen jelibon lardan sonra gece gelince getirdiği yurt dışı kremi aradığı bu nuamra numaradaki çocuk ismi ve almanca yazı hepsi tesadüf müydü eşime sormadım sorsam biliyorum bisey uyduracak eminim. Sonra numarayi teyzemin telinden aradım yanlış numara çevirmiş gibi açan bir kadın..Ismini söylemedi tabi yanlış oldu dedi kapattı .. eşimde ne hikmetse arama kaydından bu numarayı silmiş sonradan herkez duruyor o numara yok..Evli bir adam o saate bi kadını nasıl arasın diyorum gündüz olsa arkadaşca diyeceğim . aklımda herşey dönüyor.. acaba neden gece çıkıyordu dışarı kadının evine mi gidiyordu kadın gündüz görüşemez gece çocuklar uyuyuncamigorustuler diyorum sonra gece kadının yanında olsa niye arasın 12 buçukta onu diyorum beynim durmuş durumda hiç iyi değilim.. bu olayı nasıl bulurum ben..Kadınla görüşsek doğruyu söyler ni sanmam evli olduğunu biliyor yoksa bisey mi uydurur anlatmayı göze alırmı.. kadının evi dükkanın üstündeydi evi biliyorum taşınmadıysa eşimi takip mi ettireyim diyorum ama zor gece sessiz çıkıyor peşinden biri gelirse anlat sezer dikkatli biridir.. kadının apartman kapısı gören bi yerde biri beklese apartman girip girmediginebaska eşim evden gece çıkınca diyorum takip etmek yerine böyle acayip şeyler geçiyor aklımdan :KK43: ne yapayım ben ne olur akıl verin bana telefona bi program falan kurmam zor uzun süre bırakmıyor telefonu anlayabilir. Takip işi riskli.ona veya kadına sorsam inkar bahane gelir ben ne yapayım bi kez daha kaldıramam bunu herşey biter bu kez .. diyorum ki dinleme cihazı mi alsam mutfağa yerleştir sem o hep orda konuşur telefonda sonra annemde kalırım bi gece bakalım konuşuyor mu birileriyle:KK43: çaresizim çok bu konu ortaya çıkarda bisey bulamasam artık hiç bisey bulamam veya yüz göz olmak istemiyorum artık bu konuyla ilgili bilsem kadın anlatacak hemen giderim ama işte.. bu arada benimle evde gayet iyi eşim 2 gündür çıkmıyor işte ne yapayım ben ne olur bisey deyin gece uykusu haram oldu sizce ben yanlış düşünüyor olabilirmiyim normalde gece hiç dışarı çıkmazdı 10 gün önceye kadar ( işten ayrılmasını da bu kadın bağlamıştım biraz patronun kirli çamaşırlarına şahit oldum ondan ters düştük demişti patron kadına asildi da bizimki de patronu mu uyardı kadına bi konuda yardım mi ediyor acaba diye de düşündüm çok mu safca bu düşüncem:KK43:

Son düzenleme:
Bir kere aldatmış.
Sicil kara zaten.
Bundan sonra hesap vermek zorunda.
Sizi sabırla rahatlatmaya çalışmak zorunda.

Al karşına senin psikolojine s...rım de.
Affetmek hataydı sen yine rahat durmuyorsun boşanmaya karar verdim de.
:KK43: neden bunu yapacak gücü bulamıyorum kendimde acaba oda beni bu güce sahip olamayacağımı mi düşünüyor böyle cesur davranamıyorum ben :KK43: kesin emin olmak istiyorum benim günahımı aldı dememesi için

Boşanırım diyorsanız delil toplamaya bakın.
Oldukça şüpheli davranıyor.
Bir kere affedince yine affeder mantığıyla devam ediyorlar ne yazık ki.
Adınıza üzüldüm çok zor bir durum. Allah yardımcınız olsun
Delil toplamam çok zor görünüyor yani ni kez yaşandı çok dikkatli davranacak telefonda bisey bırakmaz bence başka yoldan nasıl delil toplarım bilmiyorum

Ne olur anlattiklarimi okuyun kimse yok paylasacagim sadece siz varsiniz...Merhaba ben 13 yıllık evliyim 3 kızım var..Eşim 1 yil önce beni aldatmıştı aldattığı kadın beni arayıp herşeyi anlatmıştı..Ama ben aptallık ettim ve affettim.ona inanmış gibi yaptım aslında herşey açık şekilde belliydi.sonrada affettigim için çok pişman oldum ama.neyse şuan konum su anlamanız için baştan anlatacağım.. Eşim serbest meslek çalıştığı yerden ayrıldı 10 gün önce çok bi sebepte sunmadı patronla ters düştük kirli çamaşırlarını gördük bizi istemedi falan dedi ayrıldı işten.uyumsuz biridir zaten herkesle anlasamazda.bu arada 6 yıldır psikiyatri ilaçlar kullanılıyor ve artık ilaçların etki etmediğini söyleyerek doktora gitti ilaçlarını değişti falan son zamanlar iyi değildi yeni ilaçlara vücudu alışamadı geceleri uyuyamaz oldu nefes alamıyorum için içime sığmıyor falan diyordu ve gece 10 dan sonra dışarı çıkıyordu dolaşacağım nefes alamıyorum diyerek..dedimki rahatsız ondançıkıyor dışarı ama bu geçen hafta her akşam oldu nerdeyse..kötü olmayuncada isim var deyip çıkıyordu bulunduğu ruh haliyle.kendince bi iş kovalıyor şuan ama gece çıkması ne alaka anlayamadım. Neyse bi defasinda corabini elime aldigimda beyaza donuk bi sac teli bulmustum tuhaf geldi dedim galiba ipte asılı iken üstten biri attı falan.esim 1 hafta boyunca akşam 10 dan sonra cıktı gece 1 de 2 de 3 de geldi. Gerçekten kötüydü ilaçlardan görüyordum bunu bisey demedim..aklıma kötü bisey getirmeme ye çalıştım.bi gece geldiğinde eşim elinde 2 tane krem ve sanal gerçeklik gözlüğü getirdi bunlar arkadaşın arabanındaydı bana verdi dedi sanal gerçeklik gözlüğü neysede kremler penguen li süslü ve yurt dışından gelmiş kremler..Neyse eşim bi gün sonra dükkandan bi arkadaşıyla telefondan konuşurken bi şey duydum orda yokum bana tehlikeli bi durum olursa haber ver ust kattakiyle ilgili dedi..Orda ben şüphelenmeye başladım.. Dükkanın üst katında oturan bir kadın vardı boşanmış eşinden dükkana geliyormuş eşinden şiddet gördüğünü falan anlatmış dükkândakiler adam gelip pislik yapıyormuş hala kadına falan. Kadının küçük kızları olduğunu falan anlatmıştı eşim çocuklarısever dondurma vermiş onlara dükkandan falan.neyse bu kadında bizim kızlara maske yollamıştı 1 kez birde kadının annesi yurt dışında yaşıyormuş biseyler vermiş eşime çocuklara verirsin diye jelibon çikolata falangetirmisti eşim önceden.. acaba dedimdükkanda bu kadınla ilgili bisey mi olduda cıktı bu ne oldu neden üst kattakiyle ilgili tehlikeli bi durum olduğunda haber ver dedi ki telefonda üst katta o kadın var sadece bahsettiği.Esim bazen gereksiz samimiyeti sever acaba kadına yardim falan mi ediyor patron asıldı da buda tepkimi gösterdi diye düşündüm herşeye rağmen iyi duusnmeye çalıştım ama eşinin gece çıktığı günlerde eve yurt dışından gelen o kremleri getirmesiyle kafam karıştı yani o kremler daha çok bi kadına hitap ediyordu penguen li süslü çocuk kremi gibi ve üst kattaki kadının önceden yurt dışından gelen jelibon xikolata yollaması annesinin yurtdışında olması falan sadece bi tesadufmuydu .. derken eşim geçen gece yine cıktı ve onu aradığımda telefonu açmadı 1 saat sonrada eve geldi. Motorcu arkadaşlaydık açamadım telefonu motorun üstünde dedi.bende bi gün sonra telefonuna baktım mesaj falan yok temiz ama arama kaydında biri aranmış ben onu 12 de aradım onda o yabancı numarayı 12 buçukta aramışnumara rehbere kayıtlı değildi insan o saate rehbere kaydetmeyecegi birini arayamaz degilmi gece yarısı numarayı aldım.. telefon çocuğunu elindeydi o ara öyle aldım son zamanlar eşim çok telefonu ortaligakoymuyor pek çocuğun eline versede gözü üstünde bi süresonra alıyor hemen falan halbuki söz vermişti banatelefon ortada olacak diye ekran kilidi j biliyorum ama pin kodu bilmiyorum telefon hep kapalı şarja takar onun haricinde hep yanındadır.elime istesem verir ama. Neyse numarayı kime ait olduğunu öğrenmeye çalıştım bilgi verilmesini kapatmış söylemediler.Kaydedip watsaptan baktım resim görünmüyor ama profil yazısı vardı bi isim mesela gülbahar yazmış yanına 3 tane kalp düşündüm bu isim sanki eşimin dükkanda sevdiği o küçük kız çocuğuna aitti çok tanıdık gelmişti o kadının kızının adına benzettim yüksek ihtimalle oydu. Bi gün sonra baktığımda ise profilde almanca bi yazı yazıyordu ne garip değil mi yabancı dil bilen biri bence yoksa ben neden almanca yazmıyorum mesela..Yani bu zincir böyle geldi peşpeşe yurt dışından gelen jelibon lardan sonra gece gelince getirdiği yurt dışı kremi aradığı bu nuamra numaradaki çocuk ismi ve almanca yazı hepsi tesadüf müydü eşime sormadım sorsam biliyorum bisey uyduracak eminim. Sonra numarayi teyzemin telinden aradım yanlış numara çevirmiş gibi açan bir kadın..Ismini söylemedi tabi yanlış oldu dedi kapattı .. eşimde ne hikmetse arama kaydından bu numarayı silmiş sonradan herkez duruyor o numara yok..Evli bir adam o saate bi kadını nasıl arasın diyorum gündüz olsa arkadaşca diyeceğim . aklımda herşey dönüyor.. acaba neden gece çıkıyordu dışarı kadının evine mi gidiyordu kadın gündüz görüşemez gece çocuklar uyuyuncamigorustuler diyorum sonra gece kadının yanında olsa niye arasın 12 buçukta onu diyorum beynim durmuş durumda hiç iyi değilim.. bu olayı nasıl bulurum ben..Kadınla görüşsek doğruyu söyler ni sanmam evli olduğunu biliyor yoksa bisey mi uydurur anlatmayı göze alırmı.. kadının evi dükkanın üstündeydi evi biliyorum taşınmadıysa eşimi takip mi ettireyim diyorum ama zor gece sessiz çıkıyor peşinden biri gelirse anlat sezer dikkatli biridir.. kadının apartman kapısı gören bi yerde biri beklese apartman girip girmediginebaska eşim evden gece çıkınca diyorum takip etmek yerine böyle acayip şeyler geçiyor aklımdan :KK43: ne yapayım ben ne olur akıl verin bana telefona bi program falan kurmam zor uzun süre bırakmıyor telefonu anlayabilir. Takip işi riskli.ona veya kadına sorsam inkar bahane gelir ben ne yapayım bi kez daha kaldıramam bunu herşey biter bu kez .. diyorum ki dinleme cihazı mi alsam mutfağa yerleştir sem o hep orda konuşur telefonda sonra annemde kalırım bi gece bakalım konuşuyor mu birileriyle:KK43: çaresizim çok bu konu ortaya çıkarda bisey bulamasam artık hiç bisey bulamam veya yüz göz olmak istemiyorum artık bu konuyla ilgili bilsem kadın anlatacak hemen giderim ama işte.. bu arada benimle evde gayet iyi eşim 2 gündür çıkmıyor işte ne yapayım ben ne olur bisey deyin gece uykusu haram oldu sizce ben yanlış düşünüyor olabilirmiyim normalde gece hiç dışarı çıkmazdı 10 gün önceye kadar
Merhaba canim. Allah iç huzuru versin ilk once. Dinleme cihazi iyi fikir. Kendi sesi kendi yazisi olmasi gerek sübut için. Bi de watsap web arasdir mesajlari falan senin telefonuna da yonlendiriyor eşinin watsapinda. Ya da eşinin numarasinin aranma listesini cikartdira bilirsin. Eşisin kimse 'kapali veremeyiz bu bilgiyi' diyemez. Galiba silinen numaralar da var. Bir gun annenizde kalin ve gece saatlerinde çocuklari annenizde bjrakip eşinizi takip edin. Yakin oturuyorsaniz. kimseden bir şey sorma. Çunki ortada delil yokken anlatib kendisini rezil etmek kimse. Dedektivlik sana duşuyor. Bu kez de aldatiyorsa sakin affetmeyin. Aldatan biri affedilmez

Esinizle bu konuyu konusmayin bence yalan söyler kesin.Su fikriniz aklima yatti benim; esiniz gece ciktiginda, güvendiğiniz eş dosttan biri, kadinin apartmaninin karsisinda pusuya yatsin.Oraya girerse bariz aldatiyordur zaten acarsiniz bosanma davasini.Oraya gitmiyorsa da her gun nereye gidiyor bu adam? Ben olsam bunu bile merak ederdim..

Ne olur anlattiklarimi okuyun kimse yok paylasacagim sadece siz varsiniz...Merhaba ben 13 yıllık evliyim 3 kızım var..Eşim 1 yil önce beni aldatmıştı aldattığı kadın beni arayıp herşeyi anlatmıştı..Ama ben aptallık ettim ve affettim.ona inanmış gibi yaptım aslında herşey açık şekilde belliydi.sonrada affettigim için çok pişman oldum ama.neyse şuan konum su anlamanız için baştan anlatacağım.. Eşim serbest meslek çalıştığı yerden ayrıldı 10 gün önce çok bi sebepte sunmadı patronla ters düştük kirli çamaşırlarını gördük bizi istemedi falan dedi ayrıldı işten.uyumsuz biridir zaten herkesle anlasamazda.bu arada 6 yıldır psikiyatri ilaçlar kullanılıyor ve artık ilaçların etki etmediğini söyleyerek doktora gitti ilaçlarını değişti falan son zamanlar iyi değildi yeni ilaçlara vücudu alışamadı geceleri uyuyamaz oldu nefes alamıyorum için içime sığmıyor falan diyordu ve gece 10 dan sonra dışarı çıkıyordu dolaşacağım nefes alamıyorum diyerek..dedimki rahatsız ondançıkıyor dışarı ama bu geçen hafta her akşam oldu nerdeyse..kötü olmayuncada isim var deyip çıkıyordu bulunduğu ruh haliyle.kendince bi iş kovalıyor şuan ama gece çıkması ne alaka anlayamadım. Neyse bi defasinda corabini elime aldigimda beyaza donuk bi sac teli bulmustum tuhaf geldi dedim galiba ipte asılı iken üstten biri attı falan.esim 1 hafta boyunca akşam 10 dan sonra cıktı gece 1 de 2 de 3 de geldi. Gerçekten kötüydü ilaçlardan görüyordum bunu bisey demedim..aklıma kötü bisey getirmeme ye çalıştım.bi gece geldiğinde eşim elinde 2 tane krem ve sanal gerçeklik gözlüğü getirdi bunlar arkadaşın arabanındaydı bana verdi dedi sanal gerçeklik gözlüğü neysede kremler penguen li süslü ve yurt dışından gelmiş kremler..Neyse eşim bi gün sonra dükkandan bi arkadaşıyla telefondan konuşurken bi şey duydum orda yokum bana tehlikeli bi durum olursa haber ver ust kattakiyle ilgili dedi..Orda ben şüphelenmeye başladım.. Dükkanın üst katında oturan bir kadın vardı boşanmış eşinden dükkana geliyormuş eşinden şiddet gördüğünü falan anlatmış dükkândakiler adam gelip pislik yapıyormuş hala kadına falan. Kadının küçük kızları olduğunu falan anlatmıştı eşim çocuklarısever dondurma vermiş onlara dükkandan falan.neyse bu kadında bizim kızlara maske yollamıştı 1 kez birde kadının annesi yurt dışında yaşıyormuş biseyler vermiş eşime çocuklara verirsin diye jelibon çikolata falangetirmisti eşim önceden.. acaba dedimdükkanda bu kadınla ilgili bisey mi olduda cıktı bu ne oldu neden üst kattakiyle ilgili tehlikeli bi durum olduğunda haber ver dedi ki telefonda üst katta o kadın var sadece bahsettiği.Esim bazen gereksiz samimiyeti sever acaba kadına yardim falan mi ediyor patron asıldı da buda tepkimi gösterdi diye düşündüm herşeye rağmen iyi duusnmeye çalıştım ama eşinin gece çıktığı günlerde eve yurt dışından gelen o kremleri getirmesiyle kafam karıştı yani o kremler daha çok bi kadına hitap ediyordu penguen li süslü çocuk kremi gibi ve üst kattaki kadının önceden yurt dışından gelen jelibon xikolata yollaması annesinin yurtdışında olması falan sadece bi tesadufmuydu .. derken eşim geçen gece yine cıktı ve onu aradığımda telefonu açmadı 1 saat sonrada eve geldi. Motorcu arkadaşlaydık açamadım telefonu motorun üstünde dedi.bende bi gün sonra telefonuna baktım mesaj falan yok temiz ama arama kaydında biri aranmış ben onu 12 de aradım onda o yabancı numarayı 12 buçukta aramışnumara rehbere kayıtlı değildi insan o saate rehbere kaydetmeyecegi birini arayamaz degilmi gece yarısı numarayı aldım.. telefon çocuğunu elindeydi o ara öyle aldım son zamanlar eşim çok telefonu ortaligakoymuyor pek çocuğun eline versede gözü üstünde bi süresonra alıyor hemen falan halbuki söz vermişti banatelefon ortada olacak diye ekran kilidi j biliyorum ama pin kodu bilmiyorum telefon hep kapalı şarja takar onun haricinde hep yanındadır.elime istesem verir ama. Neyse numarayı kime ait olduğunu öğrenmeye çalıştım bilgi verilmesini kapatmış söylemediler.Kaydedip watsaptan baktım resim görünmüyor ama profil yazısı vardı bi isim mesela gülbahar yazmış yanına 3 tane kalp düşündüm bu isim sanki eşimin dükkanda sevdiği o küçük kız çocuğuna aitti çok tanıdık gelmişti o kadının kızının adına benzettim yüksek ihtimalle oydu. Bi gün sonra baktığımda ise profilde almanca bi yazı yazıyordu ne garip değil mi yabancı dil bilen biri bence yoksa ben neden almanca yazmıyorum mesela..Yani bu zincir böyle geldi peşpeşe yurt dışından gelen jelibon lardan sonra gece gelince getirdiği yurt dışı kremi aradığı bu nuamra numaradaki çocuk ismi ve almanca yazı hepsi tesadüf müydü eşime sormadım sorsam biliyorum bisey uyduracak eminim. Sonra numarayi teyzemin telinden aradım yanlış numara çevirmiş gibi açan bir kadın..Ismini söylemedi tabi yanlış oldu dedi kapattı .. eşimde ne hikmetse arama kaydından bu numarayı silmiş sonradan herkez duruyor o numara yok..Evli bir adam o saate bi kadını nasıl arasın diyorum gündüz olsa arkadaşca diyeceğim . aklımda herşey dönüyor.. acaba neden gece çıkıyordu dışarı kadının evine mi gidiyordu kadın gündüz görüşemez gece çocuklar uyuyuncamigorustuler diyorum sonra gece kadının yanında olsa niye arasın 12 buçukta onu diyorum beynim durmuş durumda hiç iyi değilim.. bu olayı nasıl bulurum ben..Kadınla görüşsek doğruyu söyler ni sanmam evli olduğunu biliyor yoksa bisey mi uydurur anlatmayı göze alırmı.. kadının evi dükkanın üstündeydi evi biliyorum taşınmadıysa eşimi takip mi ettireyim diyorum ama zor gece sessiz çıkıyor peşinden biri gelirse anlat sezer dikkatli biridir.. kadının apartman kapısı gören bi yerde biri beklese apartman girip girmediginebaska eşim evden gece çıkınca diyorum takip etmek yerine böyle acayip şeyler geçiyor aklımdan :KK43: ne yapayım ben ne olur akıl verin bana telefona bi program falan kurmam zor uzun süre bırakmıyor telefonu anlayabilir. Takip işi riskli.ona veya kadına sorsam inkar bahane gelir ben ne yapayım bi kez daha kaldıramam bunu herşey biter bu kez .. diyorum ki dinleme cihazı mi alsam mutfağa yerleştir sem o hep orda konuşur telefonda sonra annemde kalırım bi gece bakalım konuşuyor mu birileriyle:KK43: çaresizim çok bu konu ortaya çıkarda bisey bulamasam artık hiç bisey bulamam veya yüz göz olmak istemiyorum artık bu konuyla ilgili bilsem kadın anlatacak hemen giderim ama işte.. bu arada benimle evde gayet iyi eşim 2 gündür çıkmıyor işte ne yapayım ben ne olur bisey deyin gece uykusu haram oldu sizce ben yanlış düşünüyor olabilirmiyim normalde gece hiç dışarı çıkmazdı 10 gün önceye kadar
Kızmak boşan demek kolay ama 3 çocukla ayrılsanız ne yapacaksınız? Arkanızda bir destek var mı? Nasıl geçineceksiniz?
Insallah siz yanılıyorsunuzdur

X