Yine mi Aldatılıyorum...ne yapacağımı bilmiyorum ne olur yol gösterin sadece siz varsiniz paylastigim :(

Yeni gelişme var arkadaşlar sabah küçük kız babasının telefonu yastığın altından aldı oyun için bende bi cesaret diyerek vodafone yanımdaya girdim ve ona gelen şifre ile giriş yaptım fatura dökümlerine baktım o kadınla değil 2.3 kez temmuz ayından bu yana sürekli konuşmuş hatta bu hafta sonu gece tam 20 dk .Bu kadar uzun arkadaş sohbeti olmaz galiba içerik olmasada enkazından sürekli mi görüşmüş bi kez mi ona bakmış oldum bi kez falan olsa saf ben yine masum düşünürdüm ama o düşüncemde öldü. Kadınla.surekli görüşüyor artık emin olmama.ramak kaldı çok sakin davranmaliyim yüzüne vursam patron taviz ediyordu o yüzden haberleştik der her yalanı uydurur sessiz kalmalıyım dinleme cihazını düşünüyorum kesin alacağım bu kadar sık tel görüşme si yapan ben yokken kesin konuşur kadınla kulağım la bir duyayım ayriyetten kadının adresine gidip araştıracağım adını falan şüphe çekmeden ses kaydını da alırsam kadının kapisindayinanlatmasi için elimden geleni yapacağım
Bu arada ben bunu okumamıştım. Benim de kafamda bir şüphe kalmadı. Bence bu sefer affetmeyin. Size yazık.

Ben sizi cidden anlamıyorum. Bir adam bekar bir kadınla sürekli neden telefonda görüşür ya da geceleri saatlerce sebebi ve açıklaması yokken dışarı çıkar, üstelik geçmişide belli, siz bal gibi biliyorsunuz aldattığını. O dinleme cihazında duysanızda birşey değişmeyecek, zira o elde ettiğiniz delilin hukuken bir geçerliliği yok bunu sizde biliyorsunuz. Eee o zaman neden zorluyorsunuz, daha önce boşanmamışsınız, şimdi kocanız o kadar gözünüze sokmasına rağmen hala bir adım atmıyor, birde burdan duyayım diye kendinize bahane arıyorsunuz. Siz boşanmazsınız o yüzden eşinizle iyice yüz göz olup kendinizi eşinizin gözünde daha da aciz duruma düşürmeyin.
Allah aşkına daha önce eşini aldattığı ispatlanmış bu konuda sabıkalı bir adam, ne kadar laf cambazı olursa olsun, sadece iş yeri komşusu olan dul bir kadınla gizlice yapılan bir sürü görüşmeyi, gece saatlerce sebepsiz dışarı kaybolmaları nasıl mantıklı bir şekilde açıklayacak, ya da onun saçma bahanelerine hangi insan evladı inanacak. Boşanın boşanmayın hayat sizin ama bence şuan yaptığınız gibi kendinizi kandırmaktan vazgeçin bence.

Siz aldatmayı kanıtlamayı tazminat için mi istiyorsunuz, emin olmak için mi? Ses kaydı mahkemede delil olmayacak e zaten adamın aldattığı da gün gibi ortada. Kendinizi nasıl da inandırmaya çalışıyorsunuz belki arkadaşça sohbet etmişlerdir diyerek😞 mümkün olabilir mi. Adam arama kaydında tüm numaralar dururken o numarayı siliyor, işten de ayrılmış kesin bir şeyler açığa çıktı bir durumlar oldu ki işten ayrıldı. Gerçeklerle ne kadar erken yüzleşirseniz sizin için o kadar iyi olur, çok zor bir durum ama kabullenin ve bundan sonraki hayatınızı planlamak için harekete geçin.

Ben sizi cidden anlamıyorum. Bir adam bekar bir kadınla sürekli neden telefonda görüşür ya da geceleri saatlerce sebebi ve açıklaması yokken dışarı çıkar, üstelik geçmişide belli, siz bal gibi biliyorsunuz aldattığını. O dinleme cihazında duysanızda birşey değişmeyecek, zira o elde ettiğiniz delilin hukuken bir geçerliliği yok bunu sizde biliyorsunuz. Eee o zaman neden zorluyorsunuz, daha önce boşanmamışsınız, şimdi kocanız o kadar gözünüze sokmasına rağmen hala bir adım atmıyor, birde burdan duyayım diye kendinize bahane arıyorsunuz. Siz boşanmazsınız o yüzden eşinizle iyice yüz göz olup kendinizi eşinizin gözünde daha da aciz duruma düşürmeyin.
Allah aşkına daha önce eşini aldattığı ispatlanmış bu konuda sabıkalı bir adam, ne kadar laf cambazı olursa olsun, sadece iş yeri komşusu olan dul bir kadınla gizlice yapılan bir sürü görüşmeyi, gece saatlerce sebepsiz dışarı kaybolmaları nasıl mantıklı bir şekilde açıklayacak, ya da onun saçma bahanelerine hangi insan evladı inanacak. Boşanın boşanmayın hayat sizin ama bence şuan yaptığınız gibi kendinizi kandırmaktan vazgeçin bence.
O kadar haklısınız ki diyecek söz bulamıyorum ama ya öle bi adam ki daha bu akşam.ablasina dertyanıyor ya abla her zamanda çıkmam bilirsin arada bi gece çıkıyorum diye laf soluyor falan diyor evet normalde gece çıkmaz son zamanlarda böyle bu gun karsima alip konustugumda halledilecek meselelerim var alacak borcum var falan dedi eskiden çalıştığı bir yerden onlar için uğraşıyormuş güya adamı gece sikistircakmis falan garip saçma şeyler sundu işte.adam her konuda kendini haklı çıkaracak.bahane üretmeye hazır eminim bu kadınla neden konuştun bu kadsr desem onsda bisey uyduracak adım gibi eminim hatta beni sindirmek için uste çıkacak laf söyleyecek vay efendim işten.eve gelirim çevrem yok bilmem ne normal.zamanlarda gerçekten pek sosyal çevresi yok o yüzden ben çözemiyorum artık hayatımdaki adamı beni1 yıl öncealdattiginda bile ilk gün ne yapacağını şaşırmış sıkışmış.fare gibi laf söleyip durmuştu bana bu kez böyle yapmasına iZin vermek istemiyorum benim psikoljim bozuldu arrik 1 yil once herşey ortada kanıtlı iken boşanmadigimaoyle pişmanım ki şimdi aldatmadım deyip çıkacak işin içinden hatta boşanma.karsri versem de beni rahat birakmayacak biliyorum huzurumu bozmak için herşeyi yapar çok normal.ruh halinde biri değil o çünkü

Siz aldatmayı kanıtlamayı tazminat için mi istiyorsunuz, emin olmak için mi? Ses kaydı mahkemede delil olmayacak e zaten adamın aldattığı da gün gibi ortada. Kendinizi nasıl da inandırmaya çalışıyorsunuz belki arkadaşça sohbet etmişlerdir diyerek😞 mümkün olabilir mi. Adam arama kaydında tüm numaralar dururken o numarayı siliyor, işten de ayrılmış kesin bir şeyler açığa çıktı bir durumlar oldu ki işten ayrıldı. Gerçeklerle ne kadar erken yüzleşirseniz sizin için o kadar iyi olur, çok zor bir durum ama kabullenin ve bundan sonraki hayatınızı planlamak için harekete geçin.
Haklisin arkadaşım inan ordan belki herkese ne kadar aptal görünüyorum yine de günahını alırmıyım diyecek kadar safım belki de şahit olmak istiyorum bu yüzden görmek yada duymak tazminat için istemiyorum bunu bana sıkıntı çıkarmasın yeter çünkü eşim sıkıntı çıkaracak tipte biri :KK43: ben belki korkağım belki bundan sonra yaşayacaklarını göze alamıyorum bilmiyorum ama beni rahat bırakmayacağını biliyorum çocuklarla bile.tehdit edecek belki ...yine de diyorum acaba başka bi olay mi var da konuştu sonra dönüp kendime aptal olma diyorum hangi sebeple bu kadar görüşme olur aptal olma :KK43: annem şuan uzakta o benim en büyük dayanağım yakında gelecek.bende bu sürede kayıt cihazıyla biseyler yakalarım belki diyorum :/

Geçen hafta ilacını değiştirdiğinde pek iyi değil di ama şu 2.3 gündür öyle iyi ki canımlar cicimler bi yakın davranmalar falan şüphe çekmemek için belkide
Siz bilirsiniz zaten normalden daha fazla mi ilgili? İşte o zaman sıkıntı var.

Siz bilirsiniz zaten normalden daha fazla mi ilgili? İşte o zaman sıkıntı var.
Evet sanki dünden bu yana daha ilgili ben gece çıkmasına taktım diye senin ne sıkıntı var benle falan dedi..birde Bugün kadınlardan konu açılınca sarışın esmer falan hiç sarışın sevgilim olmadi nefret ederim sarışınlardan dedi zaten önceden de derdi bu görüştüğü kadında sapsarı civciv gibi bisey... eşim benim sessiz tavırlarından bence korkuyor çünkü ben aniden patlak vermem önceden de olduğunda sabrettim zamanını bekledim falan aniden.açık vermeyeceğimi düşünebilir bildiğim halde sessiz.kaldigimi takip ettiğimi falan düşünecek kadar zeki aslında bugün senin ne sıkıntı var demesi falan garip geldi birde küçük kızım biz konuşurken tartışmayın ya ayrılın siz böle yapacaksanız baskasiyla evlenin dedo cocuk pat diye nerden geldiyse aklina şok olduk eşimde ben evlenmem kızım annene sor dedi dengesiz acaba diyorum halimden anlıyor mu durgun olduğumu

Delil toplamam çok zor görünüyor yani ni kez yaşandı çok dikkatli davranacak telefonda bisey bırakmaz bence başka yoldan nasıl delil toplarım bilmiyorum
Aslinda ipuçları çok mantikli kimse gece yarisi aramaz bi kadını belli ki o saatte cocuklar uykudayken onlar birlikte oluyor.Affedecekseniz yine bosverin ortaya cikarmayin düsünmeyin. Boşanırım diyorsaniz o saatte kadının apartmanina yakin yerde birini bekletin kocaniz iceri girerken cekip fotosunu atsin size .

Her gece cikmiyor aslında ilacı bıraktığı dönemde pes peşe 3.4 gün cıktı mesela 4 gündür gece hiç çıkmamıştı bugün çıkacağını soyledi
Cani her gece istemiyordur 4 gece ara vermiştir bundan da sıkılır bi süre sonra alan memnun veren memnun ama alan evli işte.
biraz mudahale edin sessizce beklemeyin bi arkadaşınız varsa arabali esiniz evden cikinca sizi alsin 1saat sonra bekleyin arabada kocanizin isi bitince ordan cikarken görürsünüz.

Açıklamak zorunda evet şu ses kayıt cihazı bir gelse onu bekliyorum biseyler duymak istiyorum sanırım her türlü bahane bulur o bahane bulsun istemiyorum ayak üstü kırk takla atar inanın tanısanız...Ben mi tepki gösteremiyorum olaylara bilmiyorum aslında çok da sessiz değilim ama hesap verilmeyi hak etmiyorum demekki gözünde

İşte demek istiyorum ki ne bahane bulursa bulsun. Siz istemedikten sonra üste falan çıkamaz.

İşte demek istiyorum ki ne bahane bulursa bulsun. Siz istemedikten sonra üste falan çıkamaz.
Öylemi dersiniz ben korkuyorum ondan artık gözümle gördüklerimi bile inkar edip ustecikmis insan o...şimdi ne var telefonda konuştuk diye aldatma mi oluyor bi konuda yardım ettim deyip uydurur bisey onun için bu zor degl :/çok yorgunum bunlarla savaşma gücünü kendimde neden bulamıyorum ben halbuki ailem bir bilse beni nasıl üzdüğünü ahh.. baksanız 2.3 gündür inanılmaz iyi evde canım cicim bi samimi hiç sorun yok gibi sanki insanın beyniyle oynuyor günah mi çıkarmak bu

Öylemi dersiniz ben korkuyorum ondan artık gözümle gördüklerimi bile inkar edip ustecikmis insan o...şimdi ne var telefonda konuştuk diye aldatma mi oluyor bi konuda yardım ettim deyip uydurur bisey onun için bu zor degl :/çok yorgunum bunlarla savaşma gücünü kendimde neden bulamıyorum ben halbuki ailem bir bilse beni nasıl üzdüğünü ahh.. baksanız 2.3 gündür inanılmaz iyi evde canım cicim bi samimi hiç sorun yok gibi sanki insanın beyniyle oynuyor günah mi çıkarmak bu

Bir konuda yardım ettiyse sizin neden eş olarak haberiniz yok?

Gece evden çıkıp gidiyor, nereye gittiği belli değil.

Dökümleri görmüşsünüz çok sayıda görüşme var.

Size hesap vermek zorunda. Hele de geçmişte bir hatası varsa.

Nasıl bir yol izlersiniz bilemem. Sadece üste çıkmasından korkmayın demek istiyorum.

Bir konuda yardım ettiyse sizin neden eş olarak haberiniz yok?

Gece evden çıkıp gidiyor, nereye gittiği belli değil.

Dökümleri görmüşsünüz çok sayıda görüşme var.

Size hesap vermek zorunda. Hele de geçmişte bir hatası varsa.

Nasıl bir yol izlersiniz bilemem. Sadece üste çıkmasından korkmayın demek istiyorum.
Teşekkür ederim haklisinizdoğrular bunlar ..hesap vermek zorunda evet dün çıktığında sadece ben baskı kurunca saçma sapan bi gerekçe buldu işte birinden alacağı varmış ta eski çalıştığı yerden onu alacakmış bu işler gece oluyormuş falan gibi biseyler zırvaladı ayda yılda bi çıkmam da ne var hep evdeyim ya niye arada bi olmasuna laf ediyosuna getirdi bende bana solemek sorundasın önceden gece hiç çıkmazdın dedim nadir yaptığı bisey olduğu için bunu kendine hak görüyor çok sorgulamamamiistiyor bende aptal gibi acaba kadının yanına gitmiyor olabilir mi diye düşünüyorum hala onun gibi olamadığım için günah almaktan korkuyorum inanın hadi geceleri görüşmese bile bu kadar konuşma neden yapıldı bunun mantıklı açıklamasını bulamıyorum bi şey bulup beni ikna etmeye çalışacak biliyorum hatta fatura dökümüne baktigim için de beni suçlayacak nasıl böle yaparsın güvenmesin diye

Sonra herkesede bisey görmeden etmeden bi telefon görüşmesi yüzünden böle yapiyo diyecek eminim

Herkese ne dediğinin ne önemi var? Önemli olan sizin neye inandığınız.

Siz sürekli eşinizin tanımadığı bir erkekle telefon görüşmeleri yapsanız herkes sizi haklı bulacak mı? Hayırsa cevap, eşinizi de haklı bulamazlar.

Siz kendinizden emin olun biraz. Benim eşimle ilgili içime sinmeyen bir konuda kimse beni inanmaya zorlayamaz.

Herkese ne dediğinin ne önemi var? Önemli olan sizin neye inandığınız.

Siz sürekli eşinizin tanımadığı bir erkekle telefon görüşmeleri yapsanız herkes sizi haklı bulacak mı? Hayırsa cevap, eşinizi de haklı bulamazlar.

Siz kendinizden emin olun biraz. Benim eşimle ilgili içime sinmeyen bir konuda kimse beni inanmaya zorlayamaz.
:KK43: haklisiniz ben onun bana vereceği tepkilerden korkuyorum sanırım ozaman da ben ağlarken üstüme yürümüştü birşey yapacak gibi haklı gibi utanmadan sen bunu nasıl yaparsın dedikce!!! Allah beni bildiği gibi etsin o zaman tekmeyi basmamıştım ona şimdide aynı şeyi yapmasından cekiniyorum belkide bağırması çağırması kıvırması gibi... önce onunla mi konuşsam kadın lamı bilemiyorum aslında kadınla konuşsam önce daha iyi geliyor ama bu kezde vay bana demeden insanlara neden gittin der kadınla aniden konuşmaya gitsembelki doğruları anlatır diyorum ama belki işte neyse dinleme cihazı bugün geldi biraz deneme yapmak istiorum evde olmadıkça cihazı koyup onu dinlemek ve annemin gelmesini beklemek...Ailem olmayınca sanki kimsesiz gibiyim hele annem iyi ki varlar iyiki arkamdalar Allah basimdan eksik etmesin gözümden düşen yasa kıyamadılar hiç bilseler bu kadar üzüldüğümü beni burda bırakmazlar ama onları üzmek istemedim hemen anlatmadım gelecekler çok yakında yüz yüze konuşuruz dedim onlar biliyor eşinin ne haltlar yediğini önceden nasıl kişilikte olduğunu falan da şükürler olsun ailem var keşke diyorum çocuklar bu kadar küçük olmasaydı büyük kızım 13 yaşında ama diğeri küçük ve biliyorum ki beni bir süre rahat bırakmayacak huzursuz edecek

Belki yaşayacağım şeylerden korkuyorum vay bu kadar iyiy ken neden gittin (evde iyi davrandığı bi sorun olmadığı icin) o zaman ayrılmadın gözünle gördün şimdi görmeden neler yapıyorsun çocukları senden alacağım boşanmayacağım seni huzursuz edeceğim gibi şeyler duymaktan korkuyorum belkide çünkü ona artık hiç bi konuda güvenmiyorum insan kötü olunca herşeyi yapar oda yapabilir

X