Yine mi Aldatılıyorum...ne yapacağımı bilmiyorum ne olur yol gösterin sadece siz varsiniz paylastigim :(

Ne olur anlattiklarimi okuyun kimse yok paylasacagim sadece siz varsiniz...Merhaba ben 13 yıllık evliyim 3 kızım var..Eşim 1 yil önce beni aldatmıştı aldattığı kadın beni arayıp herşeyi anlatmıştı..Ama ben aptallık ettim ve affettim.ona inanmış gibi yaptım aslında herşey açık şekilde belliydi.sonrada affettigim için çok pişman oldum ama.neyse şuan konum su anlamanız için baştan anlatacağım.. Eşim serbest meslek çalıştığı yerden ayrıldı 10 gün önce çok bi sebepte sunmadı patronla ters düştük kirli çamaşırlarını gördük bizi istemedi falan dedi ayrıldı işten.uyumsuz biridir zaten herkesle anlasamazda.bu arada 6 yıldır psikiyatri ilaçlar kullanılıyor ve artık ilaçların etki etmediğini söyleyerek doktora gitti ilaçlarını değişti falan son zamanlar iyi değildi yeni ilaçlara vücudu alışamadı geceleri uyuyamaz oldu nefes alamıyorum için içime sığmıyor falan diyordu ve gece 10 dan sonra dışarı çıkıyordu dolaşacağım nefes alamıyorum diyerek..dedimki rahatsız ondançıkıyor dışarı ama bu geçen hafta her akşam oldu nerdeyse..kötü olmayuncada isim var deyip çıkıyordu bulunduğu ruh haliyle.kendince bi iş kovalıyor şuan ama gece çıkması ne alaka anlayamadım. Neyse bi defasinda corabini elime aldigimda beyaza donuk bi sac teli bulmustum tuhaf geldi dedim galiba ipte asılı iken üstten biri attı falan.esim 1 hafta boyunca akşam 10 dan sonra cıktı gece 1 de 2 de 3 de geldi. Gerçekten kötüydü ilaçlardan görüyordum bunu bisey demedim..aklıma kötü bisey getirmeme ye çalıştım.bi gece geldiğinde eşim elinde 2 tane krem ve sanal gerçeklik gözlüğü getirdi bunlar arkadaşın arabanındaydı bana verdi dedi sanal gerçeklik gözlüğü neysede kremler penguen li süslü ve yurt dışından gelmiş kremler..Neyse eşim bi gün sonra dükkandan bi arkadaşıyla telefondan konuşurken bi şey duydum orda yokum bana tehlikeli bi durum olursa haber ver ust kattakiyle ilgili dedi..Orda ben şüphelenmeye başladım.. Dükkanın üst katında oturan bir kadın vardı boşanmış eşinden dükkana geliyormuş eşinden şiddet gördüğünü falan anlatmış dükkândakiler adam gelip pislik yapıyormuş hala kadına falan. Kadının küçük kızları olduğunu falan anlatmıştı eşim çocuklarısever dondurma vermiş onlara dükkandan falan.neyse bu kadında bizim kızlara maske yollamıştı 1 kez birde kadının annesi yurt dışında yaşıyormuş biseyler vermiş eşime çocuklara verirsin diye jelibon çikolata falangetirmisti eşim önceden.. acaba dedimdükkanda bu kadınla ilgili bisey mi olduda cıktı bu ne oldu neden üst kattakiyle ilgili tehlikeli bi durum olduğunda haber ver dedi ki telefonda üst katta o kadın var sadece bahsettiği.Esim bazen gereksiz samimiyeti sever acaba kadına yardim falan mi ediyor patron asıldı da buda tepkimi gösterdi diye düşündüm herşeye rağmen iyi duusnmeye çalıştım ama eşinin gece çıktığı günlerde eve yurt dışından gelen o kremleri getirmesiyle kafam karıştı yani o kremler daha çok bi kadına hitap ediyordu penguen li süslü çocuk kremi gibi ve üst kattaki kadının önceden yurt dışından gelen jelibon xikolata yollaması annesinin yurtdışında olması falan sadece bi tesadufmuydu .. derken eşim geçen gece yine cıktı ve onu aradığımda telefonu açmadı 1 saat sonrada eve geldi. Motorcu arkadaşlaydık açamadım telefonu motorun üstünde dedi.bende bi gün sonra telefonuna baktım mesaj falan yok temiz ama arama kaydında biri aranmış ben onu 12 de aradım onda o yabancı numarayı 12 buçukta aramışnumara rehbere kayıtlı değildi insan o saate rehbere kaydetmeyecegi birini arayamaz degilmi gece yarısı numarayı aldım.. telefon çocuğunu elindeydi o ara öyle aldım son zamanlar eşim çok telefonu ortaligakoymuyor pek çocuğun eline versede gözü üstünde bi süresonra alıyor hemen falan halbuki söz vermişti banatelefon ortada olacak diye ekran kilidi j biliyorum ama pin kodu bilmiyorum telefon hep kapalı şarja takar onun haricinde hep yanındadır.elime istesem verir ama. Neyse numarayı kime ait olduğunu öğrenmeye çalıştım bilgi verilmesini kapatmış söylemediler.Kaydedip watsaptan baktım resim görünmüyor ama profil yazısı vardı bi isim mesela gülbahar yazmış yanına 3 tane kalp düşündüm bu isim sanki eşimin dükkanda sevdiği o küçük kız çocuğuna aitti çok tanıdık gelmişti o kadının kızının adına benzettim yüksek ihtimalle oydu. Bi gün sonra baktığımda ise profilde almanca bi yazı yazıyordu ne garip değil mi yabancı dil bilen biri bence yoksa ben neden almanca yazmıyorum mesela..Yani bu zincir böyle geldi peşpeşe yurt dışından gelen jelibon lardan sonra gece gelince getirdiği yurt dışı kremi aradığı bu nuamra numaradaki çocuk ismi ve almanca yazı hepsi tesadüf müydü eşime sormadım sorsam biliyorum bisey uyduracak eminim. Sonra numarayi teyzemin telinden aradım yanlış numara çevirmiş gibi açan bir kadın..Ismini söylemedi tabi yanlış oldu dedi kapattı .. eşimde ne hikmetse arama kaydından bu numarayı silmiş sonradan herkez duruyor o numara yok..Evli bir adam o saate bi kadını nasıl arasın diyorum gündüz olsa arkadaşca diyeceğim . aklımda herşey dönüyor.. acaba neden gece çıkıyordu dışarı kadının evine mi gidiyordu kadın gündüz görüşemez gece çocuklar uyuyuncamigorustuler diyorum sonra gece kadının yanında olsa niye arasın 12 buçukta onu diyorum beynim durmuş durumda hiç iyi değilim.. bu olayı nasıl bulurum ben..Kadınla görüşsek doğruyu söyler ni sanmam evli olduğunu biliyor yoksa bisey mi uydurur anlatmayı göze alırmı.. kadının evi dükkanın üstündeydi evi biliyorum taşınmadıysa eşimi takip mi ettireyim diyorum ama zor gece sessiz çıkıyor peşinden biri gelirse anlat sezer dikkatli biridir.. kadının apartman kapısı gören bi yerde biri beklese apartman girip girmediginebaska eşim evden gece çıkınca diyorum takip etmek yerine böyle acayip şeyler geçiyor aklımdan :KK43: ne yapayım ben ne olur akıl verin bana telefona bi program falan kurmam zor uzun süre bırakmıyor telefonu anlayabilir. Takip işi riskli.ona veya kadına sorsam inkar bahane gelir ben ne yapayım bi kez daha kaldıramam bunu herşey biter bu kez .. diyorum ki dinleme cihazı mi alsam mutfağa yerleştir sem o hep orda konuşur telefonda sonra annemde kalırım bi gece bakalım konuşuyor mu birileriyle:KK43: çaresizim çok bu konu ortaya çıkarda bisey bulamasam artık hiç bisey bulamam veya yüz göz olmak istemiyorum artık bu konuyla ilgili bilsem kadın anlatacak hemen giderim ama işte.. bu arada benimle evde gayet iyi eşim 2 gündür çıkmıyor işte ne yapayım ben ne olur bisey deyin gece uykusu haram oldu sizce ben yanlış düşünüyor olabilirmiyim normalde gece hiç dışarı çıkmazdı 10 gün önceye kadar ( işten ayrılmasını da bu kadın bağlamıştım biraz patronun kirli çamaşırlarına şahit oldum ondan ters düştük demişti patron kadına asildi da bizimki de patronu mu uyardı kadına bi konuda yardım mi ediyor acaba diye de düşündüm çok mu safca bu düşüncem:KK43:

ne yapabılırım derken bosaacaksın baska yapabılecegın bır sey yok. Yada affedıp sesınıde cıkarmayıp hayatına devam etcen. Hersey bu kadar net

Telefon dökümünde bir kadın ile birden çok görüşüyor,hatta gece bile! Ve siz yüzüne vurursanız açıklaması patron taciz ediyordu ondan görüştüm mü olacak? Sebep? Eşiniz polis mi? Polis olsa bile bir usul vardır bire bir günlerce konuşulmaz.

Şu saatten sonra kendinizi harap edip delil toplayacak ne kalmış? Telefon dökümünde birinci derece akrabası olmayan bir kadın ile eşinin bilgisi olmadan gece dahi konuştuğu ortada,içerik gözükmüş gözükmemiş ne değişir. Benim mi kafam basmıyor ben anlamıyorum. Bu zaten başlı başına adamın alnını karışlamak için yeter de artar değil mi? Buradan ne demek üste çıkacak. Ben anlamıyorum ya valla aklım hafizam almıyor. Şayet sen eşini önce aldatacaktın affetmek şöyle dursun yaşarmıydın muamma. Hadi daha da hafiflet sen yardıma ihtiyacı olan bir erkeği gece de dahil ara bakayım sonra da dön eşine ama durumu şuydu de. Aaa olur hayatım ne iyi yapmışsın koru kolla mı der yoksa ağzınla burnun yer mi değiştirir.
Duygularıma tercüman olmuşsunuz ağızınıza sağlık.. Vallahi uzun uzun yazmaya üşeniyordum 😂

Arastırmak lazım.Ama delıl oldun muhakkak.En guzelı takıp etmek .Bırını ayarlA geve tskıp et bence .

Pişman olmayın bende yaşadım takip delşsi okdum yakalsdım bşzimkisi artık üsyğnde yakalasam bahanesi bardı ve biliyomusunuz ona konduramıyordum çocuk bile inanmaz inanıyordum elşmdr yüzdeyiz eminim ama hala beynimi kandırıp kendimi inamdırıyodum kendinizi suçlamayın inanın basiretiniz bağlanıyo, Allah biliyo yoluma bakıyorum hala karı kocayız ama çok yorgunum artık takip falan da etmiyorum artık bu takip işi varya o kadar nefret ki insanı günlük hayattan alıyo deli ediyo tam klinik deli hem

Konunuza okumadım. Yine mi aldatılıyorum başlığınıza kocaman bir EVET.. Kesin yine aldatılıyorsunuz. Çünkü siz nasıl olsa affediyorsunuz. Neden yine aldatmasın ki...

Teşekkür ederim haklisinizdoğrular bunlar ..hesap vermek zorunda evet dün çıktığında sadece ben baskı kurunca saçma sapan bi gerekçe buldu işte birinden alacağı varmış ta eski çalıştığı yerden onu alacakmış bu işler gece oluyormuş falan gibi biseyler zırvaladı ayda yılda bi çıkmam da ne var hep evdeyim ya niye arada bi olmasuna laf ediyosuna getirdi bende bana solemek sorundasın önceden gece hiç çıkmazdın dedim nadir yaptığı bisey olduğu için bunu kendine hak görüyor çok sorgulamamamiistiyor bende aptal gibi acaba kadının yanına gitmiyor olabilir mi diye düşünüyorum hala onun gibi olamadığım için günah almaktan korkuyorum inanın hadi geceleri görüşmese bile bu kadar konuşma neden yapıldı bunun mantıklı açıklamasını bulamıyorum bi şey bulup beni ikna etmeye çalışacak biliyorum hatta fatura dökümüne baktigim için de beni suçlayacak nasıl böle yaparsın güvenmesin diye
Nasıl beni suçlarsın güvenmessin nedemek ya adam sizi aldatmış sütten çökmüş ak kaşık değilsin deyiverirsiniz neyden korkuyorsunuz

Ben sizin bu kadar delil toplamakla ilgili kendinizi yipratmaniza,
Bu kadar yazmaniza gecenin bi saatinde uykunuzdan kısarak,
Aldatmış bir adami affetmenize,
Üzüldüm...

Ben de ayni durumdaidım emin olmak istiyordum öyle karşısına çıkım diyordum sanki ben ihanet ediyorurdum o değil yanlış işte sizi bişey rahatsız ediyorsa susmain söylein açık açık

Ne olur anlattiklarimi okuyun kimse yok paylasacagim sadece siz varsiniz...Merhaba ben 13 yıllık evliyim 3 kızım var..Eşim 1 yil önce beni aldatmıştı aldattığı kadın beni arayıp herşeyi anlatmıştı..Ama ben aptallık ettim ve affettim.ona inanmış gibi yaptım aslında herşey açık şekilde belliydi.sonrada affettigim için çok pişman oldum ama.neyse şuan konum su anlamanız için baştan anlatacağım.. Eşim serbest meslek çalıştığı yerden ayrıldı 10 gün önce çok bi sebepte sunmadı patronla ters düştük kirli çamaşırlarını gördük bizi istemedi falan dedi ayrıldı işten.uyumsuz biridir zaten herkesle anlasamazda.bu arada 6 yıldır psikiyatri ilaçlar kullanılıyor ve artık ilaçların etki etmediğini söyleyerek doktora gitti ilaçlarını değişti falan son zamanlar iyi değildi yeni ilaçlara vücudu alışamadı geceleri uyuyamaz oldu nefes alamıyorum için içime sığmıyor falan diyordu ve gece 10 dan sonra dışarı çıkıyordu dolaşacağım nefes alamıyorum diyerek..dedimki rahatsız ondançıkıyor dışarı ama bu geçen hafta her akşam oldu nerdeyse..kötü olmayuncada isim var deyip çıkıyordu bulunduğu ruh haliyle.kendince bi iş kovalıyor şuan ama gece çıkması ne alaka anlayamadım. Neyse bi defasinda corabini elime aldigimda beyaza donuk bi sac teli bulmustum tuhaf geldi dedim galiba ipte asılı iken üstten biri attı falan.esim 1 hafta boyunca akşam 10 dan sonra cıktı gece 1 de 2 de 3 de geldi. Gerçekten kötüydü ilaçlardan görüyordum bunu bisey demedim..aklıma kötü bisey getirmeme ye çalıştım.bi gece geldiğinde eşim elinde 2 tane krem ve sanal gerçeklik gözlüğü getirdi bunlar arkadaşın arabanındaydı bana verdi dedi sanal gerçeklik gözlüğü neysede kremler penguen li süslü ve yurt dışından gelmiş kremler..Neyse eşim bi gün sonra dükkandan bi arkadaşıyla telefondan konuşurken bi şey duydum orda yokum bana tehlikeli bi durum olursa haber ver ust kattakiyle ilgili dedi..Orda ben şüphelenmeye başladım.. Dükkanın üst katında oturan bir kadın vardı boşanmış eşinden dükkana geliyormuş eşinden şiddet gördüğünü falan anlatmış dükkândakiler adam gelip pislik yapıyormuş hala kadına falan. Kadının küçük kızları olduğunu falan anlatmıştı eşim çocuklarısever dondurma vermiş onlara dükkandan falan.neyse bu kadında bizim kızlara maske yollamıştı 1 kez birde kadının annesi yurt dışında yaşıyormuş biseyler vermiş eşime çocuklara verirsin diye jelibon çikolata falangetirmisti eşim önceden.. acaba dedimdükkanda bu kadınla ilgili bisey mi olduda cıktı bu ne oldu neden üst kattakiyle ilgili tehlikeli bi durum olduğunda haber ver dedi ki telefonda üst katta o kadın var sadece bahsettiği.Esim bazen gereksiz samimiyeti sever acaba kadına yardim falan mi ediyor patron asıldı da buda tepkimi gösterdi diye düşündüm herşeye rağmen iyi duusnmeye çalıştım ama eşinin gece çıktığı günlerde eve yurt dışından gelen o kremleri getirmesiyle kafam karıştı yani o kremler daha çok bi kadına hitap ediyordu penguen li süslü çocuk kremi gibi ve üst kattaki kadının önceden yurt dışından gelen jelibon xikolata yollaması annesinin yurtdışında olması falan sadece bi tesadufmuydu .. derken eşim geçen gece yine cıktı ve onu aradığımda telefonu açmadı 1 saat sonrada eve geldi. Motorcu arkadaşlaydık açamadım telefonu motorun üstünde dedi.bende bi gün sonra telefonuna baktım mesaj falan yok temiz ama arama kaydında biri aranmış ben onu 12 de aradım onda o yabancı numarayı 12 buçukta aramışnumara rehbere kayıtlı değildi insan o saate rehbere kaydetmeyecegi birini arayamaz degilmi gece yarısı numarayı aldım.. telefon çocuğunu elindeydi o ara öyle aldım son zamanlar eşim çok telefonu ortaligakoymuyor pek çocuğun eline versede gözü üstünde bi süresonra alıyor hemen falan halbuki söz vermişti banatelefon ortada olacak diye ekran kilidi j biliyorum ama pin kodu bilmiyorum telefon hep kapalı şarja takar onun haricinde hep yanındadır.elime istesem verir ama. Neyse numarayı kime ait olduğunu öğrenmeye çalıştım bilgi verilmesini kapatmış söylemediler.Kaydedip watsaptan baktım resim görünmüyor ama profil yazısı vardı bi isim mesela gülbahar yazmış yanına 3 tane kalp düşündüm bu isim sanki eşimin dükkanda sevdiği o küçük kız çocuğuna aitti çok tanıdık gelmişti o kadının kızının adına benzettim yüksek ihtimalle oydu. Bi gün sonra baktığımda ise profilde almanca bi yazı yazıyordu ne garip değil mi yabancı dil bilen biri bence yoksa ben neden almanca yazmıyorum mesela..Yani bu zincir böyle geldi peşpeşe yurt dışından gelen jelibon lardan sonra gece gelince getirdiği yurt dışı kremi aradığı bu nuamra numaradaki çocuk ismi ve almanca yazı hepsi tesadüf müydü eşime sormadım sorsam biliyorum bisey uyduracak eminim. Sonra numarayi teyzemin telinden aradım yanlış numara çevirmiş gibi açan bir kadın..Ismini söylemedi tabi yanlış oldu dedi kapattı .. eşimde ne hikmetse arama kaydından bu numarayı silmiş sonradan herkez duruyor o numara yok..Evli bir adam o saate bi kadını nasıl arasın diyorum gündüz olsa arkadaşca diyeceğim . aklımda herşey dönüyor.. acaba neden gece çıkıyordu dışarı kadının evine mi gidiyordu kadın gündüz görüşemez gece çocuklar uyuyuncamigorustuler diyorum sonra gece kadının yanında olsa niye arasın 12 buçukta onu diyorum beynim durmuş durumda hiç iyi değilim.. bu olayı nasıl bulurum ben..Kadınla görüşsek doğruyu söyler ni sanmam evli olduğunu biliyor yoksa bisey mi uydurur anlatmayı göze alırmı.. kadının evi dükkanın üstündeydi evi biliyorum taşınmadıysa eşimi takip mi ettireyim diyorum ama zor gece sessiz çıkıyor peşinden biri gelirse anlat sezer dikkatli biridir.. kadının apartman kapısı gören bi yerde biri beklese apartman girip girmediginebaska eşim evden gece çıkınca diyorum takip etmek yerine böyle acayip şeyler geçiyor aklımdan :KK43: ne yapayım ben ne olur akıl verin bana telefona bi program falan kurmam zor uzun süre bırakmıyor telefonu anlayabilir. Takip işi riskli.ona veya kadına sorsam inkar bahane gelir ben ne yapayım bi kez daha kaldıramam bunu herşey biter bu kez .. diyorum ki dinleme cihazı mi alsam mutfağa yerleştir sem o hep orda konuşur telefonda sonra annemde kalırım bi gece bakalım konuşuyor mu birileriyle:KK43: çaresizim çok bu konu ortaya çıkarda bisey bulamasam artık hiç bisey bulamam veya yüz göz olmak istemiyorum artık bu konuyla ilgili bilsem kadın anlatacak hemen giderim ama işte.. bu arada benimle evde gayet iyi eşim 2 gündür çıkmıyor işte ne yapayım ben ne olur bisey deyin gece uykusu haram oldu sizce ben yanlış düşünüyor olabilirmiyim normalde gece hiç dışarı çıkmazdı 10 gün önceye kadar ( işten ayrılmasını da bu kadın bağlamıştım biraz patronun kirli çamaşırlarına şahit oldum ondan ters düştük demişti patron kadına asildi da bizimki de patronu mu uyardı kadına bi konuda yardım mi ediyor acaba diye de düşündüm çok mu safca bu düşüncem:KK43:
Bence önce vodofone yanımda gibi uygulamalardan hangi aramaları yaptıgına bakın yanılmıyosan vodafone yanımda da attıgın mesajlar felanda gözüküyo tam net hatırlamıyorum babam ben küçükken bu şekilde bakıyodu meşajlarıma

Kadına kocan asıldıgı için patron onu çıkarmış işten bence

canım son durumun ne. neye karar verdin.

Ne olur anlattiklarimi okuyun kimse yok paylasacagim sadece siz varsiniz...Merhaba ben 13 yıllık evliyim 3 kızım var..Eşim 1 yil önce beni aldatmıştı aldattığı kadın beni arayıp herşeyi anlatmıştı..Ama ben aptallık ettim ve affettim.ona inanmış gibi yaptım aslında herşey açık şekilde belliydi.sonrada affettigim için çok pişman oldum ama.neyse şuan konum su anlamanız için baştan anlatacağım.. Eşim serbest meslek çalıştığı yerden ayrıldı 10 gün önce çok bi sebepte sunmadı patronla ters düştük kirli çamaşırlarını gördük bizi istemedi falan dedi ayrıldı işten.uyumsuz biridir zaten herkesle anlasamazda.bu arada 6 yıldır psikiyatri ilaçlar kullanılıyor ve artık ilaçların etki etmediğini söyleyerek doktora gitti ilaçlarını değişti falan son zamanlar iyi değildi yeni ilaçlara vücudu alışamadı geceleri uyuyamaz oldu nefes alamıyorum için içime sığmıyor falan diyordu ve gece 10 dan sonra dışarı çıkıyordu dolaşacağım nefes alamıyorum diyerek..dedimki rahatsız ondançıkıyor dışarı ama bu geçen hafta her akşam oldu nerdeyse..kötü olmayuncada isim var deyip çıkıyordu bulunduğu ruh haliyle.kendince bi iş kovalıyor şuan ama gece çıkması ne alaka anlayamadım. Neyse bi defasinda corabini elime aldigimda beyaza donuk bi sac teli bulmustum tuhaf geldi dedim galiba ipte asılı iken üstten biri attı falan.esim 1 hafta boyunca akşam 10 dan sonra cıktı gece 1 de 2 de 3 de geldi. Gerçekten kötüydü ilaçlardan görüyordum bunu bisey demedim..aklıma kötü bisey getirmeme ye çalıştım.bi gece geldiğinde eşim elinde 2 tane krem ve sanal gerçeklik gözlüğü getirdi bunlar arkadaşın arabanındaydı bana verdi dedi sanal gerçeklik gözlüğü neysede kremler penguen li süslü ve yurt dışından gelmiş kremler..Neyse eşim bi gün sonra dükkandan bi arkadaşıyla telefondan konuşurken bi şey duydum orda yokum bana tehlikeli bi durum olursa haber ver ust kattakiyle ilgili dedi..Orda ben şüphelenmeye başladım.. Dükkanın üst katında oturan bir kadın vardı boşanmış eşinden dükkana geliyormuş eşinden şiddet gördüğünü falan anlatmış dükkândakiler adam gelip pislik yapıyormuş hala kadına falan. Kadının küçük kızları olduğunu falan anlatmıştı eşim çocuklarısever dondurma vermiş onlara dükkandan falan.neyse bu kadında bizim kızlara maske yollamıştı 1 kez birde kadının annesi yurt dışında yaşıyormuş biseyler vermiş eşime çocuklara verirsin diye jelibon çikolata falangetirmisti eşim önceden.. acaba dedimdükkanda bu kadınla ilgili bisey mi olduda cıktı bu ne oldu neden üst kattakiyle ilgili tehlikeli bi durum olduğunda haber ver dedi ki telefonda üst katta o kadın var sadece bahsettiği.Esim bazen gereksiz samimiyeti sever acaba kadına yardim falan mi ediyor patron asıldı da buda tepkimi gösterdi diye düşündüm herşeye rağmen iyi duusnmeye çalıştım ama eşinin gece çıktığı günlerde eve yurt dışından gelen o kremleri getirmesiyle kafam karıştı yani o kremler daha çok bi kadına hitap ediyordu penguen li süslü çocuk kremi gibi ve üst kattaki kadının önceden yurt dışından gelen jelibon xikolata yollaması annesinin yurtdışında olması falan sadece bi tesadufmuydu .. derken eşim geçen gece yine cıktı ve onu aradığımda telefonu açmadı 1 saat sonrada eve geldi. Motorcu arkadaşlaydık açamadım telefonu motorun üstünde dedi.bende bi gün sonra telefonuna baktım mesaj falan yok temiz ama arama kaydında biri aranmış ben onu 12 de aradım onda o yabancı numarayı 12 buçukta aramışnumara rehbere kayıtlı değildi insan o saate rehbere kaydetmeyecegi birini arayamaz degilmi gece yarısı numarayı aldım.. telefon çocuğunu elindeydi o ara öyle aldım son zamanlar eşim çok telefonu ortaligakoymuyor pek çocuğun eline versede gözü üstünde bi süresonra alıyor hemen falan halbuki söz vermişti banatelefon ortada olacak diye ekran kilidi j biliyorum ama pin kodu bilmiyorum telefon hep kapalı şarja takar onun haricinde hep yanındadır.elime istesem verir ama. Neyse numarayı kime ait olduğunu öğrenmeye çalıştım bilgi verilmesini kapatmış söylemediler.Kaydedip watsaptan baktım resim görünmüyor ama profil yazısı vardı bi isim mesela gülbahar yazmış yanına 3 tane kalp düşündüm bu isim sanki eşimin dükkanda sevdiği o küçük kız çocuğuna aitti çok tanıdık gelmişti o kadının kızının adına benzettim yüksek ihtimalle oydu. Bi gün sonra baktığımda ise profilde almanca bi yazı yazıyordu ne garip değil mi yabancı dil bilen biri bence yoksa ben neden almanca yazmıyorum mesela..Yani bu zincir böyle geldi peşpeşe yurt dışından gelen jelibon lardan sonra gece gelince getirdiği yurt dışı kremi aradığı bu nuamra numaradaki çocuk ismi ve almanca yazı hepsi tesadüf müydü eşime sormadım sorsam biliyorum bisey uyduracak eminim. Sonra numarayi teyzemin telinden aradım yanlış numara çevirmiş gibi açan bir kadın..Ismini söylemedi tabi yanlış oldu dedi kapattı .. eşimde ne hikmetse arama kaydından bu numarayı silmiş sonradan herkez duruyor o numara yok..Evli bir adam o saate bi kadını nasıl arasın diyorum gündüz olsa arkadaşca diyeceğim . aklımda herşey dönüyor.. acaba neden gece çıkıyordu dışarı kadının evine mi gidiyordu kadın gündüz görüşemez gece çocuklar uyuyuncamigorustuler diyorum sonra gece kadının yanında olsa niye arasın 12 buçukta onu diyorum beynim durmuş durumda hiç iyi değilim.. bu olayı nasıl bulurum ben..Kadınla görüşsek doğruyu söyler ni sanmam evli olduğunu biliyor yoksa bisey mi uydurur anlatmayı göze alırmı.. kadının evi dükkanın üstündeydi evi biliyorum taşınmadıysa eşimi takip mi ettireyim diyorum ama zor gece sessiz çıkıyor peşinden biri gelirse anlat sezer dikkatli biridir.. kadının apartman kapısı gören bi yerde biri beklese apartman girip girmediginebaska eşim evden gece çıkınca diyorum takip etmek yerine böyle acayip şeyler geçiyor aklımdan :KK43: ne yapayım ben ne olur akıl verin bana telefona bi program falan kurmam zor uzun süre bırakmıyor telefonu anlayabilir. Takip işi riskli.ona veya kadına sorsam inkar bahane gelir ben ne yapayım bi kez daha kaldıramam bunu herşey biter bu kez .. diyorum ki dinleme cihazı mi alsam mutfağa yerleştir sem o hep orda konuşur telefonda sonra annemde kalırım bi gece bakalım konuşuyor mu birileriyle:KK43: çaresizim çok bu konu ortaya çıkarda bisey bulamasam artık hiç bisey bulamam veya yüz göz olmak istemiyorum artık bu konuyla ilgili bilsem kadın anlatacak hemen giderim ama işte.. bu arada benimle evde gayet iyi eşim 2 gündür çıkmıyor işte ne yapayım ben ne olur bisey deyin gece uykusu haram oldu sizce ben yanlış düşünüyor olabilirmiyim normalde gece hiç dışarı çıkmazdı 10 gün önceye kadar ( işten ayrılmasını da bu kadın bağlamıştım biraz patronun kirli çamaşırlarına şahit oldum ondan ters düştük demişti patron kadına asildi da bizimki de patronu mu uyardı kadına bi konuda yardım mi ediyor acaba diye de düşündüm çok mu safca bu düşünce

Bence de seni aldatıyor gibi duruyor senin anlattıklarına göre sen telefonun ıphone ise arkadaşımı bul gibi mi ne bi uygulama var eşleştiriyorsun hemen zaten uzun sürmüyor nereye gittiğini navigasyon gibi söylüyor görüyorsun bi nevi uygulama kendisinde var ıphonenin tanıdığım birisi eşine yapmıştı surdayım dediğinde konum olarak gösteriyor ya anlıyorsun zaten sende yaptın dükkana gidiyorsa orasının konumunu gösterir birde telefonla eğer ki mutfakta konuşuyorsa ses kaydını aç telefonu bırak mutfağa kayıt alsın zaten alır o koyacağın Yeri sen bilirsin zaten anlamazsa evi terk etmene vs gerek de yok

X