Yitik sifa ile seviyeler(Açlık oruçları Başlangıç :16 Kasım bu sefer son🤦)

Ay niyet ettim pazartesi başlıyorum vallahi Rabbim yüzümüzü kara çıkarmasın ins 🙏🙏

Ay niyet ettim pazartesi başlıyorum vallahi Rabbim yüzümüzü kara çıkarmasın ins 🙏🙏
Kesinlikle hemen baslayin
Ben sekere bagimli yasiyordum cok diyet yaptim ama hep 3.gunden sonra hep yedim dayanamadim gunde 2-3 cikolata yerdim öyle böyle degil
şimdi 18 gundur agzima tatli hic surmedim hayir yani canimda istemiyor
Sizde kesinlikle başlayın 😍

Kesinlikle hemen baslayin
Ben sekere bagimli yasiyordum cok diyet yaptim ama hep 3.gunden sonra hep yedim dayanamadim gunde 2-3 cikolata yerdim öyle böyle degil
şimdi 18 gundur agzima tatli hic surmedim hayir yani canimda istemiyor
Sizde kesinlikle başlayın 😍
Ah ne güzel sevındım sızın adınıza 💖💖 bende kılo verdım ama cıkolata alıskanlıgı var bendede onu atmak ıstıyorum bir de bobrek rahatsızlıgım var onun ıçinde şifa olacağını düşünüyorum sız zorlandınız mı nasıl gıdıyor süreç

Hadi bakalım hayırlı olsun diyelim de ev ahalisine mükellef sofralar kur kendin bir avuç fındık kemir oldu mu yani😅Hurma diyodunuz iptal mi hurma🙈Neyse 10 gün sıkıcaz artık dişimizi napalım🤷🏻‍♀️ Bu arada kilo verme durdu bende belki bu seviyede yine vermeye başlarım😊Sizde durumlar nasıl👻👻👻
Sevıyelerı kısaltttıgı ıcın bu takvimde hurma incir yok canım bende kahve ve hurma hayali kuruyordum ama kuruyemıste talım😂😂

Ah ne güzel sevındım sızın adınıza 💖💖 bende kılo verdım ama cıkolata alıskanlıgı var bendede onu atmak ıstıyorum bir de bobrek rahatsızlıgım var onun ıçinde şifa olacağını düşünüyorum sız zorlandınız mı nasıl gıdıyor süreç
Kuzum 8. Seviyede yanlıs hatırlamıyorsam bobrek temizligı olması lazım

Hic zorlanmadım ama ilk gunler halsizlik oldu simdi yok ama gunde tek öğün yapiyorum kahvalti canim istemedi simdide artik 2.seviye
Sizde baslayin goreceksiniz caniniz cikolata istemeyecek bazen gordugumde canim istemiyor ama yiyiyim diyorum oda psikolojik sanirim ama nadir oldu suan olmuyor

Merhaba bende sizi aradım bütün sayfaları okudum burda yazmak destek olup sizden destek almak için üyelik açtım bende 18 ocakta başladım hem kilo vermek hemde Safra kesesi taşı için ameliyat olmak istemiyorum bu yüzden de KT ile şifalanmak için niyetlendim. 78 kilo ile başladım en son 1 Şubat'ta tartıldım ve 71 kilo çıktım benim için inanılmaz bir başarı ve hızla kilo vermeye devam elhamdülillah etraftan önce tepki sonra caydirma sonra şaşkınlık şimdide pişmanlık duyguları havalarda uçuştu. Kendimi çok iyi hissediyorum sizlerde durumlar nasıl uzunca yazdım ama bu öyle bir şey değilmis yazmaya değer:KK66:

Merhaba bende sizi aradım bütün sayfaları okudum burda yazmak destek olup sizden destek almak için üyelik açtım bende 18 ocakta başladım hem kilo vermek hemde Safra kesesi taşı için ameliyat olmak istemiyorum bu yüzden de KT ile şifalanmak için niyetlendim. 78 kilo ile başladım en son 1 Şubat'ta tartıldım ve 71 kilo çıktım benim için inanılmaz bir başarı ve hızla kilo vermeye devam elhamdülillah etraftan önce tepki sonra caydirma sonra şaşkınlık şimdide pişmanlık duyguları havalarda uçuştu. Kendimi çok iyi hissediyorum sizlerde durumlar nasıl uzunca yazdım ama bu öyle bir şey değilmis yazmaya değer:KK66:
Hosgeldiniz 💐 Ne guzel cok guzel kilo vermissiniz inşallah seviyeler bittigindede şifa bulacaksinizdir inşallah

Hosgeldin canim benim 1 seviye cok guzel gecmıs tebrik ederim safra kesesi tası sorunu bendede var doktor ameliyat dedi bu sevıyelerı denemeden ameliyat kararını vermek istemiyorum ınsallah hepimiz sıfa buluruz ❤

Kahvaltı yapmayı ozlucem sanırım aksam yemeklerinı pek aramıyorum ben sabah kahvaltısı olmayınca tuhaf geldi 5 dakikada bitiyor kuruyemısler :KK70:

Hosgeldiniz 💐 Ne guzel cok guzel kilo vermissiniz inşallah seviyeler bittigindede şifa bulacaksinizdir inşallah
Çok çok teşekkür ederim hoşbuldum inşallah şifalanirim sizede şifa olsun. Tartimda bozuldu en yakın zamanda tartilacagim bakalim
Hosgeldin canim benim 1 seviye cok guzel gecmıs tebrik ederim safra kesesi tası sorunu bendede var doktor ameliyat dedi bu sevıyelerı denemeden ameliyat kararını vermek istemiyorum ınsallah hepimiz sıfa buluruz ❤
Hoşbuldum çok güzel moral dolu bir serüvendeyim hamdolsun. Aynı durumdayız sizinle benimde Safra kesesinde taşlar var inanılmaz ağrılarım oluyordu şuan ağrılar gitti nasipse taslarida yolcu ederim sonunda inşallah:KK66:) dualarınız için amin ecmain :KK66:)

X