Yitik sifa ile seviyeler(Açlık oruçları Başlangıç :16 Kasım bu sefer son🤦)

Kahvaltı yapmayı ozlucem sanırım aksam yemeklerinı pek aramıyorum ben sabah kahvaltısı olmayınca tuhaf geldi 5 dakikada bitiyor kuruyemısler :KK70:
😂Bende biraz sarsıldım ama kendime geldim kahvemi pişirip sofraya oturdum acıyan gozler eşliğinde ceviz&kahve ikilisiyle kahvaltımi tamamladım bomba gibiyim

Çok çok teşekkür ederim hoşbuldum inşallah şifalanirim sizede şifa olsun. Tartimda bozuldu en yakın zamanda tartilacagim bakalim

Hoşbuldum çok güzel moral dolu bir serüvendeyim hamdolsun. Aynı durumdayız sizinle benimde Safra kesesinde taşlar var inanılmaz ağrılarım oluyordu şuan ağrılar gitti nasipse taslarida yolcu ederim sonunda inşallah:KK66:) dualarınız için amin ecmain :KK66:)
Benim en son 2 sene once Agrı yaptı doktor o zaman emziriyorum diye onermedı ameliyatı bir dahada agrımayınca umursamadım ınsallah gerek kalmayacak

Birşey sorabilirmiyim o kilo göstergesini nasıl yaptınız bende yapmak istiyorummm da. Akşama az bulgurlu çok yeşillikli kısır yanına karnıbahar yapicam inşallah
Tavuk yapıcam bende sanırım sebze canım istemiyor sebzeyi salata olarak yerim

Hesap detaylarının en altında canım

Eklentiler

• Screenshot_20210207-153454.png
    Screenshot_20210207-153454.png
    92,5 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba bende bir süredir bu sistemi araştırıyorum sizden ricam kendim başlasam bu sisteme yarın mesela ..o şekilde başlanabilir mi? 18 ocakta başlamış birçok kişi ama ben kaçırdım sıfırdan başlayacağım yardımcı olurmusunuz? Amacım kalıcı kilo vermek

Merhaba bende bir süredir bu sistemi araştırıyorum sizden ricam kendim başlasam bu sisteme yarın mesela ..o şekilde başlanabilir mi? 18 ocakta başlamış birçok kişi ama ben kaçırdım sıfırdan başlayacağım yardımcı olurmusunuz? Amacım kalıcı kilo vermek
Merhaba hoşgeldiniz
Bence başlayabilirsiniz.Ne kadar erken o kadar iyi😊

Seviye 1 de öğle yemeği saatinde kahvaltı şart mı seviye 1 tablosu şu şekilde mi yardimci olurmusunuz

Eklentiler

• Screenshot_2021-02-07-18-27-53-50.jpg
    Screenshot_2021-02-07-18-27-53-50.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 17
Baslayabılır sın canım hıcbır sıkıntı olmaz

Şöyle bu program seviye 1 ile ciddi kalıcı kilo verimi oldu mu sizlerse ben 12_1 gbi yatıp 9 da yada 8.30 da kalkıyorum genellde pandemi dolayısıyla biraz dha geç yatıyorum

Şöyle bu program seviye 1 ile ciddi kalıcı kilo verimi oldu mu sizlerse ben 12_1 gbi yatıp 9 da yada 8.30 da kalkıyorum genellde pandemi dolayısıyla biraz dha geç yatıyorum
Ahmet apa sabah 5 6 gıbı kalkıyorsanız 9 10 gibi kahvaltı yapabilirsiniz diyor lakın onun dısında yarım saat one yada ileri atabilirsiniz onun dısında sıkıntı olacagını sanmıyorum. Kalıcı kilo konusuna gelirsek her yeme duzenı gıbı abartınca geri geliyor elbette

Ahmet apa sabah 5 6 gıbı kalkıyorsanız 9 10 gibi kahvaltı yapabilirsiniz diyor lakın onun dısında yarım saat one yada ileri atabilirsiniz onun dısında sıkıntı olacagını sanmıyorum. Kalıcı kilo konusuna gelirsek her yeme duzenı gıbı abartınca geri geliyor elbette
Canım en etkili kilo verdiren seviye 3 diyorlar.Sen daha önce yaptın ya doğru mu acaba?

selaaam :)))
bende 18 ocaktan beri Ahmet Apayı yapıyorum. annem ahmet apa diyetini yaparak 28kg verdi bnm hedefim kilo vermek değil sadece kt temizliği yapmak vucudu arındırmak. ben biraz sağlıklı yaşama takmış durumdayım da yıllardır. sadece sizle iletişim halinde olmak ve motivaston olması için üyelik açtım:) bu arada apaya başladığımda yani 18 ocakta 56 kg idim bu sabah tartıldım 53.400 üm boyumda tam 164 motivasyonumuz bol olsun:KK200:

X