Yitik sifa ile seviyeler(Açlık oruçları Başlangıç :16 Kasım bu sefer son🤦)

Gunaydin herkesee:)) ben dun aksam yemeginin hemen ardindan cig fistik yedim. Cok hizli kilo vermemek icin ama suan ise bile gidemedim. Abartmisim galibaa midem cok kotu 😔😔 siz nasilsiniz :))
Gecmıs olsun canım ben gayet iyiyim hatta acım diyebilirim cok mu hızlı yedin acaba yada az mı cıgnedınde miden kotu oldu

Tunaydin bende günlük işler kısmına geçtim dün akşam karnıbahari tereyağında kısık ateşte pişirip az kavurdum ama çok değil üstüne çok.az kıyma soğan karabiber kavurup sarımsaklı yoğurtla mantı yaptım şiddetle tavsiye ederim çok hafif ve lezzetliydi. Sprulina sipariş ettim ama bugün elime ulaşacak dagitimdaymis bakalım çok halsizim inşallah iyi gelir iki çocukla halsizlik zor ama devam

Tunaydin bende günlük işler kısmına geçtim dün akşam karnıbahari tereyağında kısık ateşte pişirip az kavurdum ama çok değil üstüne çok.az kıyma soğan karabiber kavurup sarımsaklı yoğurtla mantı yaptım şiddetle tavsiye ederim çok hafif ve lezzetliydi. Sprulina sipariş ettim ama bugün elime ulaşacak dagitimdaymis bakalım çok halsizim inşallah iyi gelir iki çocukla halsizlik zor ama devam
Afiyet sıfa olsun canım 😊ınsallah halsızlıgıne derman olur sprulina

selaaam :)))
bende 18 ocaktan beri Ahmet Apayı yapıyorum. annem ahmet apa diyetini yaparak 28kg verdi bnm hedefim kilo vermek değil sadece kt temizliği yapmak vucudu arındırmak. ben biraz sağlıklı yaşama takmış durumdayım da yıllardır. sadece sizle iletişim halinde olmak ve motivaston olması için üyelik açtım:) bu arada apaya başladığımda yani 18 ocakta 56 kg idim bu sabah tartıldım 53.400 üm boyumda tam 164 motivasyonumuz bol olsun:KK200:
Hoşgeldin grubumuza 😊Hepimiz çabucak sağlığımıza kavuşalım inşallah 🥰

Ben de çubuk tarçın kullanıyorum şekerim çok düşerse tavsiye ederim

Canım senin ne kadar gitmişti hatırlıyor musun?Bir de bağırsak temizliği için birşey almamız gerekiyor mu?
Hatırlamıyorum canım ne kadar gıttıgını bagırsak temizligı ıcın magnezyum sulfat yada sınemaki alabilirsiniz canım sınemaki yı baharat olarak tuketılecek cayı kesınlıkle yasak

Günaydın herkese
Afiyet sıfa olsun canım 😊ınsallah halsızlıgıne derman olur sprulina
Amin canım sen kullanıyormuydun ben bir türlü bulamadım yemeklerden önce alınabilir mi yoksa yemek anında mi alcaz tekrar bakicam ama sorayım dedim
Ben de çubuk tarçın kullanıyorum şekerim çok düşerse tavsiye ederim
Bende tarçınlı çay içerim ama şekerden değil benim halsizligim sanırım kanım düşük toparliycaz inşallah

Amin canım sen kullanıyormuydun ben bir türlü bulamadım yemeklerden önce alınabilir mi yoksa yemek anında mi alcaz tekrar bakicam ama sorayım dedim
Ben kullanmıyorum canım nasıl kullanıldığını bılmıyorum ama bıldıgım kadarıyla gunun istedıgın bir zaman diliminde alabiliyorsun diye biliyorum

X