Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

2perday-goodday urununu kullaniyorum.
Hayit kapsul olarak aliyorum.
Benim tedavi surecim once esim gidip sperm verecek, dondurulacak. Sonra donor baslayacak tedaviye. Embriyolar olustuktan sonra ben hazirlanacagom transfer icin.
Tabi burda kilit kisi esim:)) bu vaka sayilarinda gitmem diyor. Ben de zorlamiyorum. Nasipne zamansa o zamanartik diyorum.
Çok teşekkür ederim rabbim hepimizin yardımcısı olsun amiin

2perday-goodday urununu kullaniyorum.
Hayit kapsul olarak aliyorum.
Benim tedavi surecim once esim gidip sperm verecek, dondurulacak. Sonra donor baslayacak tedaviye. Embriyolar olustuktan sonra ben hazirlanacagom transfer icin.
Tabi burda kilit kisi esim:)) bu vaka sayilarinda gitmem diyor. Ben de zorlamiyorum. Nasipne zamansa o zamanartik diyorum.
Rabbim transferini kolaylaştırsın insallah mutlu haberlerle dön 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Merhaba,
Q10 gunde 2*200 mg
Omega 3 gunde 4* 1280mg
Resveratrol gunde 2*200mg
Tebokan fort 3 adet
Karnitin 1500 mg
Multivitamin gunde 2
Ayrica hayit kullaniyorum
Aslanpencesi ve civan percemi de tuketiyorum.
Esim icin;
Pharma supra ve trental600mg kullaniyor.
Ayrica keciboynuzu ozu 1 tk tuketiyor
Aklima geldikce de ari sutu
Maşşallah canim insallah hayırlı olur

Ben henuz menapoza girmedim ama yumurta rezervim az.. Belki son kalan yumurtalardan supriz olur mu diye icmeyedevam:)))
Henuz donasyona gidemedigim icin gidene kadar evdekileri bari bitireyim diye iciyorum..
Ama genel olarak eksikliginize gore d ve b12 , belki de bir multivitamin kullanmak yeterli sanirim
Bende onu diyecektim sadece d ve b12 yeteli olurmu acaba diye ben diyet sürecinde içmiştim d ve b12 sadece şimdi koruma döneminde olduğumdan icmedim

Bu yontemler bence bedava olmasi lazim cunku o kadar para aliyorlar bu yontemlerle merkez basarilari olur bu dusukler emriyobtutmamazlik olmaz herseyin hayirlisida nasipte varsa hersrkilde olurda en azinda tutunmasi icin icimizde ukde kalmaz ellerinden geleni yaptilar nasip degilmis deriz

Ben henuz menapoza girmedim ama yumurta rezervim az.. Belki son kalan yumurtalardan supriz olur mu diye icmeyedevam:)))
Henuz donasyona gidemedigim icin gidene kadar evdekileri bari bitireyim diye iciyorum..
Ama genel olarak eksikliginize gore d ve b12 , belki de bir multivitamin kullanmak yeterli sanirim
Anladim cnm haklisin bende donasyon icin diye düşündüm

Bende onu diyecektim sadece d ve b12 yeteli olurmu acaba diye ben diyet sürecinde içmiştim d ve b12 sadece şimdi koruma döneminde olduğumdan icmedim
Nasil kilo verdin benim de d ve b12 vitamin eksikliğim cikti kilom fazla ramazanda hayatta veremem tam tersi aliyorum

Nasil kilo verdin benim de d ve b12 vitamin eksikliğim cikti kilom fazla ramazanda hayatta veremem tam tersi aliyorum
Ben diyet ve sporla 25 kilo verdim canim. benimde d vitamin eksikliğim vardı ilaç kullanıyorum yediklerime dikkat ederek porsiyonlarımı küçülterek verdim canim.

Ben diyet ve sporla 25 kilo verdim canim. benimde d vitamin eksikliğim vardı ilaç kullanıyorum yediklerime dikkat ederek porsiyonlarımı küçülterek verdim canim.
Maşallah iyi vermişsiniz ben diyetisyen kontrolünde veriyorum ama sonra aliyorum simdi 74 kiloyum boyuma gore fazla inşallah veririm bende bu boğaz olduktan sonra zor vermem de neyse

Ramazanda çok zor biliyorum kilo vermek ama almaninonune geçebilirsin iftardan sonra bol Su ic hafif beslenebilirsin . Çok haklısın çünkü gündüz oruçluyken metabolizmanız çalışmıyor iftardaysa ağır beslenince kilo oluyor malesef.

Kizlar merak edenler vardi
Bu arada embryoglue 450€ cukmuś🙄 bende bir umut bedavadir diye düsünmüstüm. Hani yada oda bizden olsun denir diye düsünmüstüm🤭
😂😂😂😂
Sade bir enjektör filgrastimi rahim içine vermeye 500 euro istemişler
Embriyo glue 450 euro😂😂😂 yine iyiymiş

Ramazanda çok zor biliyorum kilo vermek ama almaninonune geçebilirsin iftardan sonra bol Su ic hafif beslenebilirsin . Çok haklısın çünkü gündüz oruçluyken metabolizmanız çalışmıyor iftardaysa ağır beslenince kilo oluyor malesef.
Insallah veririm bende cnm

Maşallah iyi vermişsiniz ben diyetisyen kontrolünde veriyorum ama sonra aliyorum simdi 74 kiloyum boyuma gore fazla inşallah veririm bende bu boğaz olduktan sonra zor vermem de neyse
Verirsin bende çok istahliydim 3 sandviç kesmezdi beni düşün bir oturuşta 1 ekmek yerdim ama sağlık için olunca kesiyorsun yemeği .hadhimatomdan dolayıda vermem gerekti benimgibi yemek yeme bağımlısibiri verdiyse sende verirsin yeterki iste.

X