Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Hu huu slm kızlar düşündüm taşındım geçen katılamam demiştim ama öyle olmuyor 😁burası çok daha sıkı ve çok aktif ben size katilabilirmiyim çünkü mezunluktan sonra kilo aldım tabikisi hemen geri vermek istiyorum 🤗bu takım çok motive edici
Selam canim katilabilirsin tabiki💕

Bütün takımı secmissin 😂
😂😂
Konumu aç kapa oyle baglan cnm
Çok sağol ponicim sorunu sayende çözdüm konum hiç aklıma gelmedi☺️
Ay ben iki kere aldim geri iade ettim canim cabuk bozuluyor birini aldim su gecirmez yaziyor su gecirdi en son vazgectim
Takimi kurdum sende kur hadi kapışalım 💞
Benim şimdilik xioami kullanıyorum iyi gibi 😬
Maşallah canım, gördüğüm o ışığı genel olarak🥰 Görmediklerim de henüz olaya hakim değil 🙋
🥰🥰
Baktim kimse bisey yapmiyor takimin enlerini topladim 🤭🤣
Bak ya garantileyeyim dedin he seni gidi seni
Geldim geldim normal bir insan olmadigdan ikindi acili sos yapmaya karar verdim simdi ocaga koydum kizi uyuturken bakiyim dedim :) F Frozen01 beni kimler istedi de gittmedim espirisini yapmak istiuorum :KK70: simdi ben neci olarak secildim ara sicak mi tatliya mi geceyim ben yufka acamam ;D
Bu hafta tursuyla acı sosla bozdunuz kafayı😂😂bu hafta. Bol bol oturur yersiniz 🥳🥳
Konu kapanmis ama soyle birseye deginmezsem bir yerlerim eksik kalir :KK70: Evet burasi gunluk herhangi bir liste yarisi yok baska takima karsi ama 3_5 gun ugramayip yedim geldim luksude yok bence diyet yapmak istemeyen varsa simdi soylesin yoksa ilk sayfadaki kurallara uysun arkadaslar senin yemen gelip gitmen beni etkiliyorsa bunu soyleme hakkini kendimde buluyorum ki banada soyleyebilirsiniz . Belki diye bilirsiniz bu kadar iradesiz misin ben yiyorsam sana ne oluyor diye evet bence buradaki herkes bu kadar iradesiz yoksa boyle bir ortamda bu kilolarda tanismazdik
Çok doğru kesinlikle katılıyorum ❤️
Dumansiz olmaz etlerinizi ligme ligme edip 80 dereece tereyaginda pisirirken duman illa ki cikar :KK70:😈
Ben yanık dumanını kasdettiydim😂😂
guvenirsin tabi @nehir6161 bir haftadir yedi :KK70:

hee sen nehiri nasil kaptirdin ya 2 kg garantiydi
😬Azıcık bende uyanıklık yapayım dedim
ne vereyim kaptanimaaa soguk liminlu su ne dersinnn☺️
Gel beraber içelim canım erişin yaglarimiz
En sevdiğim mavi olmuşum. :KK76::KK76:
Aşkım pozitifim başarılar diliyorum. 🤲🤲
Hepimiz birlikte başarıcaz ablacım❤️
Bak ya kaptana yağa basladi bile 😂 Mervecim benden kahve yaninda su da var ☕ :KK45:
Kız siz beni zayıflatmak yerine kilo aldiricaniz😂😂

Eki Görüntüle 2918446
takım hazir degil gri panelde goruldugu üzere sevgili kırmızı takım kaptanı 🤣😂
Koptum buna ya 😂😂
Mosmor canim agrisi yok sagol💕
Ekmek mi çiğneyip başsan canim
Başarılar dilerim arkadaşlar , bizi yenmek için baya çaba harcamanız gerekecek . 😏
Çünkü kilo aldık vermesi kolay olacak :KK70::KK70:
🤣🤣🤣 5 er 5 eğer vericez
Ezan okundu ... birazdan çıkacağım zabbaha kadar yürürüm inşallah :confused::KK73:şimdilik asfalt yolda yürüyeyim cuma günü KIRMIZI halıda yüricim :süslü:
Buna bayıldım abla 💙
Oda spor olur belkim 🤣
Hahaha atılan tırnak ve deri parçaları belki tartıda eksi gösterir🤣
Aman sizin neyinize göz degecez 😏
Hahaha şimdiden satasmaya başladın 🧐
O kırmızıları ezme yapıp çiğ köftenin yanında meze olarak kutlama planları yapmaktayım :KK53:
İkram ederler belki abla kazaninca
Haydi Kırmızı takım AZİMLE MIÇAN MERMERİ DELERMİŞ .. kimse kaçamak yapmasın takım ruhuyla haraket edelim . Eşimle oğlum mozaik pasta yerken ben gevrek kemiriyorsam cuma günü bunun bir mükafatı olmalı. Ağlarım valla 😢
Canım oturup sende yiyeydin neden bu eziyet kendi ne bak yenide doğum yapmışsın😬
Sayamam ezmeliyiz😬
F Frozen01 kaptancigim bizimde sembolumuz olsun neyimiz eksik🙄😁kirmizi türk bayrağı yapalım o varken mavi boncuğuma kalır zafer basari 😁
Kıskanç😋
Kaybedince takımı mi döveceksin... :eek:
İğneli ficiyada atar Allah bilir🙄
Bozariz oyunlarını evelallah 😏kimiz biz çılgın Türklerin torunu heyt be kim durabilir önümüzde 😎😎🇹🇷🇹🇷🇹🇷(fazlamı gaza geldik nedir 🤣🤣)
Abuu Dilek coştu sanırsın büyük taarruz a geçiyor🤣🤣
askrhpozitif askrhpozitif tsk ederim cnm beni sonlara birakmamissin💋
🥰🥰
Bize gel en basa alirim seni 😅
Histtt noluyor takım arkadasima asılma lütfen🤨
Hu huu slm kızlar düşündüm taşındım geçen katılamam demiştim ama öyle olmuyor 😁burası çok daha sıkı ve çok aktif ben size katilabilirmiyim çünkü mezunluktan sonra kilo aldım tabikisi hemen geri vermek istiyorum 🤗bu takım çok motive edici
☺️Hoşgeldin canim

X