ALL_StaR'la kilo verMe ve kilo koruMa yarışMası

74 kiloydum 68 oldum bir buçuk ayda ben migren ilacı kullanıyorum .Biraz geç kilo veriyorum .Ama olsun almaktan iyidir .Haftanın en az 5 günü 30 bazen 40 dakika koşu bandı yürüyüş yapıyorum.Benim hedefim 54 yada 55 gibi .60 kiloya gelince yavaslicam koruya koruya gidicem .Çünkü 60 ta tam 14 kilo vermiş olucam insalllah
Slm bende migren ilaci kullaniyorum neden gec kilo veriyorsunuz ogrenebilirmiyim migren ilacinin etkisimi 3 gundur migren beni mahf etti sizede gecmis olsun

Slm bende migren ilaci kullaniyorum neden gec kilo veriyorsunuz ogrenebilirmiyim migren ilacinin etkisimi 3 gundur migren beni mahf etti sizede gecmis olsun
Aleyküm selam metabolizmayi yavaşlatıyor.Ama ben egzersiz spor falan yapıyorum.Sizede çok geçmiş olsun .Ben tedavi görüyorum .1 yıl kadar sürecek 6 aydır çok şükür çok iyiyim .Sizede tavsiye ederim.Hic baş ağrım olmuyor.Benim migren ağrılarını çok aşırı olurdu.

Şu anda kaç kilosun canım.... Benin’de ilk hedefim 64 sonra 58 sonraaaaaa 55 inşallah ... yaza kadar olurum diyorum ama bakalım
İnşallah en son 68,5 tim.Sonra diyete ara verdim .Reglide olucam .71 kiloyum .Tabi reglim bitince gercekten kaç kilo olduğum daha iyi belli olur.

Aleyküm selam metabolizmayi yavaşlatıyor.Ama ben egzersiz spor falan yapıyorum.Sizede çok geçmiş olsun .Ben tedavi görüyorum .1 yıl kadar sürecek 6 aydır çok şükür çok iyiyim .Sizede tavsiye ederim.Hic baş ağrım olmuyor.Benim migren ağrılarını çok aşırı olurdu.
Akapunktur tedavisimi oliyorsunuz ben 6 yildir cekiyorum 6 gun surdugunu bilirim igneler haplar etki etmiyor artik akapunktur tedavisi migren ve zayiflama tedavisini ogrendim bir gorusecem insallah kokten tedavi edicidir .sizin tedaviniz neydi ogrenebilirmiyim

X