Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Yaaa inanamiyorum suan tırstım diyebilirm bu na nasıl engel olunacak ki insanin aklına gelmeyen işler
Bize gelen linkleri tıklamamamız gerek canım. İki gün önce durumlarda bir arkadaş dolandırıldım diye yazmış. 20.000 lirası gitmiş. Etrafta kötü niyetli çok insan var. Sosyal medya kullanıcıları potansiyel av onlar için.

Tarif verirmisn canim
Tabi ki canıım 🌼
  1. Karnabaharın çiçek kısımlarını yıkayıp süzelim.
  2. Ardından ince bulgur boyutunda robotta çekelim. Robot yoksa rendeleyebilirsiniz.
  3. Tenceremize yağla birlikte ince doğradığımız soğanı pembeleşinceye kadar kavuralım.
  4. Sonrasında salçayı ve karnabaharı koyup hafif yumuşayıncaya kadar kavurmaya devam edelim.
  5. Pişince altını kapatalım.
  6. İlk sıcağı çıkınca tuzunu, baharatları, domatesini, salatalığını, yeşillikleri ve ekşisini ilave edip servis edelim. Normal kısırdan hiçbir farkı olmadığını göreceksiniz, hatta daha lezzetli :) Afiyet olsun.
Ben domates koymadım ama.

İnstagramım artık yok biliyor musun :KK14: katılma tatlım. Nazar ederler orada sana. Güzel kilo veriyorsun zaten. :KK60:
Çok geç kaldın canımm ablaaam 🌸 ücretlerini yatırdım temmuz kampına başlayacağım bakalım 😘😘😘 şöyle düşündüm temmuza kadar 4 kilo verebilirsem 70 den sonra da oradan yardım alırım. İşe yarar mı yaramaz mı görücez artık 🥰🥰

Çok geç kaldın canımm ablaaam 🌸 ücretlerini yatırdım temmuz kampına başlayacağım bakalım 😘😘😘 şöyle düşündüm temmuza kadar 4 kilo verebilirsem 70 den sonra da oradan yardım alırım. İşe yarar mı yaramaz mı görücez artık 🥰🥰
Hayırlı olsun canım. İşe yarar tabi profesyonel yardım olduğuna inanmışsın sonuçta.

5 haziran menüm
Sabah mantarlı omlet 1 dilim peynir 3 zeytin söğüş 1yk süzme yoğurt 1tk marmelat
Ara 2 ceviz 10 kiraz
Öğle 5yk tavuk sote cacık Salata çeyrek ekmek
Ara 10 badem 1 hurma 4 kare bitter
Akşam 8 yk ıspanak 4 yk sarımsaklı yoğurt 1 dilim tbe
Ara 10 badem 2 hurma
2 litreye yakın su 6239 adım
Elhan Elhan fesang fesang

Eklentiler

• Screenshot_20230605_201056_Huawei Health.jpg
    Screenshot_20230605_201056_Huawei Health.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 18
Bugün Menü
Sabah 10.00
1,5 haşlanmış yumurta
7 yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
2 yk közlenmiş patlıcan salatası
Semizotu
1 kızarmış form ekmek
Yeşil çay

Ara
Beyaz çay

Akşam 16.30
4 tavuk köfte
4 yk yoğurt
Salata

2 lt su içildi. Sabah 45 dk eliptik yapıldı akşam 1 saat yürüyüşe çıktım . Gün boyu toplam adım sayarım resmi altta ekliyorum. Elhan Elhan

Screenshot_20230605_202834_Pedometer Step Counter.jpg

Afiyet olsun canım. :KK60: Kendi vücudumda bulgur ile pirinci test ettim lavişim. Bulgur acık ara pirinci geçti. Bu herkeste farklıdır tabi. Eksinin çok olduğu bir hafta sen de denemelisin. Besin değeri bakımından elbette ki bulgur bizim için daha gerekli ama şu diyet esnasında bulgurdan korktuğum kadar pirinçten korkmuyorum. Bulguru da öyle seviyorum ki her öğün tek başına yesem bıkmam. :KK14:
Bulgur bende de şişlik yapıyor pirinç daha masum gibi ilk analiz ettiğimde bende şaşırmıştım...

X