Popüler Konu Elhan ile MasterFit

ADINIZ: SİBEL
YAŞINIZ:39
BOYUNUZ:1.58 cm
KİLONUZ: yarın tartı fotosunu atayim
HEDEF KİLONUZ: 62
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen
ÇOCUK SAYISI:3
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Doğum ve emzirme sureci
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: daha sağlıklı olmak ve daha rahat hareket etmek kısacası kendim için istiyorum.
Hatırlatayım diyordum gelmiş bile :super:
Tanıştığımıza memnun oldum Sibel öğretmenim. Grubumuzda bayağı öğretmen var. Hatta öğretmenler odasına döndük diyen bir arkadaşımız var Mthn83 Mthn83 tatlım nüfus artıyor :21:
Bir yıllık, çicegi burnunda emekli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim ben de. :KK72:

Sevgili Arkadaşlar merhaba :KK68:
Pazartesi sabahı kontrol tartı bildirimi günümüz. Yarışmacılar bildirimlerini kaptanlarini ve beni etiketleyerek
Geçen cuma: 00.0
Pazartesi: 00.0
Fark:
Kaptan etiketi + ben
Biçiminde yapacaktır. Fotoğraf şartı yok. Çok geciktirmezseniz sevinirim .Hazırlık bölümündeki hanımlar bildirimlerini beni etiketleyerek yapacaktır :KK68:
Kaptanlarimiz bildirimlerini fotoğrafli olarak özel mesajla bana gönderecek. Odemsiz bol eksili güzel bir pazartesi gününe uyanmak dileğiyle hepinizi öpüyorum. :KK60:
Masterfit Yarışması 83. Etap08.0911.09FarkYüzde
Kırmızı Takım
Lavinia_98 Lavinia_98 KAPTAN68.55
Jou Jou 67.9
Zeytur Zeytur 95.9
s i d e l y a s i d e l y a 69.4
Nergis 35 Nergis 35 63.4
asliogretmen asliogretmen 72.8
1 1artiikizanasi 83.5
Mavi Takim
Efenin_Annesi Efenin_Annesi KAPTAN102.8
DeryaOnDiet DeryaOnDiet 76.85
Ozzybal Ozzybal 73.9
zeyneppk zeyneppk 78.1
Akrrep Akrrep 81.8
Elhan Elhan 72.4
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
@ gezegenfeza gezegenfeza 86.8
Hayalkuran Hayalkuran 79.05
Lonely single girl Lonely single girl 66.4
60kiloyum 60kiloyum 92.6
Tempus Tempus 90.75
F fischer 77.4
B Beklenen2 78.5
sibel_84 sibel_84 yarın bildirim

Hatırlatayım diyordum gelmiş bile :super:
Tanıştığımıza memnun oldum Sibel öğretmenim. Grubumuzda bayağı öğretmen var. Hatta öğretmenler odasına döndük diyen bir arkadaşımız var Mthn83 Mthn83 tatlım nüfus artıyor :21:
Bir yıllık, çicegi burnunda emekli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim ben de. :KK72:
Memnun oldum hocam . Darısı bizlere inşallah. Alnımızın akıyla bizde emekli olduğumuz günleri görürüz.
Daha önceleri yürüyüş zorunluydu çünkü spor bakanımız vardı. Şimdi takım kaptanlarinin isteğine bırakıldı.
Tamamdır hocam.

Memnun oldum hocam . Darısı bizlere inşallah. Alnımızın akıyla bizde emekli olduğumuz günleri görürüz.

Tamamdır hocam.
Kendi çocukların öğrencilerin derken hayat telaşı yılları çabuk bitiriyor Sibel hocam inşallah sağlıkla ulasmani dilerim. :dua::KK200:
Yarın aç karnına tartilmayi unutma :KK60:
Yeni eğitim öğretim yılınız başarıyla geçsin hayırlarla başlasın canım. :dua:

Efenin_Annesi Efenin_Annesi nerelerdesin bebişimm salmadın dimi bugün :KK17:
Pikniğe gittik bugün dün bahsetmiştim ya giremedim telefonun sarj yerinde sıkıntı oluştu onu yaptrdim çocukların arkasına toplayıp kosturacgim diye giremedim buraya simdi fırsatım oldu kuzum ekmek tüketmeden et yedim patlıcan salatası çoban salatası ile 1 bardak kola içtim ama puh bana 😃 böle kaptan düşman basina🤣🤣 tarımına bozulması tuttu eşim simdi pil mil al.aya gitti dedim git Bi çaresine bak ben kaptanim bu hafta tartı lazım bana ogrene bildin mi kaptanlığı dedi geçen devrettim dedim ya 🤣🤣🤣

Pikniğe gittik bugün dün bahsetmiştim ya giremedim telefonun sarj yerinde sıkıntı oluştu onu yaptrdim çocukların arkasına toplayıp kosturacgim diye giremedim buraya simdi fırsatım oldu kuzum ekmek tüketmeden et yedim patlıcan salatası çoban salatası ile 1 bardak kola içtim ama puh bana 😃 böle kaptan düşman basina🤣🤣 tarımına bozulması tuttu eşim simdi pil mil al.aya gitti dedim git Bi çaresine bak ben kaptanim bu hafta tartı lazım bana ogrene bildin mi kaptanlığı dedi geçen devrettim dedim ya 🤣🤣🤣
Heeee 1 koladan ne olurrr amaa yarın lavim seni geçerse yandınnn🤣🤣

Hatta çubuk tarçın bile aldım benim sevdiğim bi avukat abim şeker hastasıydi öyle içiyordu
Ama ben cesaret edemiyorum bi edebilsem :)
Ben hiç şeker kullanmıyorum canim. Kırk yılda bir bir bardak kola içerim ama karbonhidrat aldığım zaman kilo vermem duruyor üstüne alıyorum. Şekersiz günler tek başına yeterli olmuyor.

Lavinia_98 Lavinia_98 Elhan Elhan

Açkarna; 1 bardak zeytinyağlı sirkeli su(1 y.k sirke 1t.k zeytinyağ)

10.00
1 haşlanmış yumurta
5 küp domates
5 küp salatalık
2 zeytin
2 çatal patates kızartma
1 uno tam buğday ekmek sekersiz
Şekersiz çay
12.30
Tarçınlı türk kahve
17.30
1 tabak kabak yemeği
1yumurta ile menemen (iyice tok tutsun diye)
1.5 Uno sekersiz ekmek

Yatmadan belki yoğurt kürü
3litre su
Afiyet olsun canım 😘 Akşam ogunlerinde ekmek tüketme bence.

• Beğen
Reactions: Jou
X