30 Günlük Squat Programı!

Ben selülitlerimden kurtulamıyorum yaa yapışıp kaldılar :KK14:
Bari sıkılaşayım da daha berbat görünmesin yaza kadar:KK14:
Şuandan itibaren programa basladımm :KK52:

dün başladım ben de bugün 2. günümü yaptım
jillian yaptığım zamanlardan dizimi incitmişim sanırım biraz ağrılı da olsa yapıyorum :KK1:
umarım doğru yapıyorumdur ya.. videolara falan bakıyorum ama

bi de şimdi zorlamıyor da ilerleyen zamanlarda set halinde yapmak gerekecek çünkü bi kerede 250 yapmak imkansız :KK53:
ben sayfayı bi inceleyeyim :KK16:

ayyy ama bacaklar kalınlaşıp kalça büyümesin ya :18: zaten büyük benim popiş :KK19:
sertleşsin taş gibi olsun bi de kalksın :KK9:

ayyy ama bacaklar kalınlaşıp kalça büyümesin ya :18: zaten büyük benim popiş :KK19:
sertleşsin taş gibi olsun bi de kalksın :KK9:

Melinda beybim 30 day a basladigimda benxe squata ayni anda baslamistim. Benim popom cok buyuk degil 93 cm ama hafif sertlesin istiyorum birde bacaklarim biraz incelsin, ic bacakta bi bingil var onu istemiyorum, kilodun hemen altinda, 54 cm orasi. Jillian biter bitemez squat yapiyirdum. 15 gun yaptim, bacaklarim cok sertlesti popomda sertlesti ama devam edemedim, sayi arttikca jillian sonu zor oldu. Ben vucut isinmisken yapmak daha etkili olur diye dusundugum icin jilliandan sonra yapiyordum, acaba gun icinde oncesinde bisey yapmadan da vucudu isitmadan yapsak da etkili olurmu?

Kalinlastirmadan inceltir mi acaba? Agirliksiz hapinca incelir, agirlikla kalinlasir diye okudum biyerde. Tekrar baslamaya korkuyorum acikcasi. Jilliandan sonra bacaklarim hic incelmedi cunki, sanki kaslandi sisti hafif gibi geliyor bana. Ondada cok squat var ya bilemedim ne yapsak?

Melinda beybim 30 day a basladigimda benxe squata ayni anda baslamistim. Benim popom cok buyuk degil 93 cm ama hafif sertlesin istiyorum birde bacaklarim biraz incelsin, ic bacakta bi bingil var onu istemiyorum, kilodun hemen altinda, 54 cm orasi. Jillian biter bitemez squat yapiyirdum. 15 gun yaptim, bacaklarim cok sertlesti popomda sertlesti ama devam edemedim, sayi arttikca jillian sonu zor oldu. Ben vucut isinmisken yapmak daha etkili olur diye dusundugum icin jilliandan sonra yapiyordum, acaba gun icinde oncesinde bisey yapmadan da vucudu isitmadan yapsak da etkili olurmu?

aslında ısınma yapmadan yapmamak lazım ama vücutlar spora alışık diye ben de ısınmadan yapıyorum hep
hatta sabah yaptım uyanır uyanmaz bu sabah
benim de popi 96 cm :KK30: basen var bende.. gerçi ben şikayetçi değilim güzel duruyo :KK23: ama yine de daha da büyümesini hiç istemem
kalksın ve de daşş gibi olsun yeter :KK9:

aslında ısınma yapmadan yapmamak lazım ama vücutlar spora alışık diye ben de ısınmadan yapıyorum hep
hatta sabah yaptım uyanır uyanmaz bu sabah
benim de popi 96 cm :KK30: basen var bende.. gerçi ben şikayetçi değilim güzel duruyo :KK23: ama yine de daha da büyümesini hiç istemem
kalksın ve de daşş gibi olsun yeter :KK9:

Bende basliim o zaman tekrar, isinmadan yapicam bende cunki 6w6p den sonra hic halim kalmiyo, biraz daha mekik cekiyorum sonra banyoya surunerek gidiyorum :KK51: 96 cm cok degil ki guzeldir popisin. Boyun kac? Benim 1.68

Bende basliim o zaman tekrar, isinmadan yapicam bende cunki 6w6p den sonra hic halim kalmiyo, biraz daha mekik cekiyorum sonra banyoya surunerek gidiyorum :KK51: 96 cm cok degil ki guzeldir popisin. Boyun kac? Benim 1.68

1.65im ben de 53.9 kiloyum :KK9: (geçen cuma öyleydim :KK9: )
popi kötü durmuyo ama sert olsun bi de biraz kalksın yeterli :KK9:
ben de haftaya 6 week e geçmeye karar verdim canım çünkü asıl sorun benim göbekte
ne kadar zayıf olursam olayım o ordan pörtlemeden duramıyor :KK9:

1.65im ben de 53.9 kiloyum :KK9: (geçen cuma öyleydim :KK9: )
popi kötü durmuyo ama sert olsun bi de biraz kalksın yeterli :KK9:
ben de haftaya 6 week e geçmeye karar verdim canım çünkü asıl sorun benim göbekte
ne kadar zayıf olursam olayım o ordan pörtlemeden duramıyor :KK9:

özgecanım ben squatta bugün 140 yapcam baya ilerledim ve faydasını gördümm :KK23::KK23::KK23::KK23:

*
bide kızlar bu 30 gün bittikten sonra napıyoruzz :KK30::KK30::KK30:

özgecanım ben squatta bugün 140 yapcam baya ilerledim ve faydasını gördümm :KK23::KK23::KK23::KK23:

*
bide kızlar bu 30 gün bittikten sonra napıyoruzz :KK30::KK30::KK30:

Onu ben de düşündüm, 30 gün bitince ya belli bir sayı belirleyip onu yapacağız, ben bu programa göre sumo squat yapsam diye düşündüm 30 gün, sonra sumo squat bitince, jump squat. Sonrada kafamıza göre yapabildiğimiz kadar. :KK1:

Onu ben de düşündüm, 30 gün bitince ya belli bir sayı belirleyip onu yapacağız, ben bu programa göre sumo squat yapsam diye düşündüm 30 gün, sonra sumo squat bitince, jump squat. Sonrada kafamıza göre yapabildiğimiz kadar. :KK1:

ama sorasında bacaklarımız futbolcu gibi olmasınn :KK9::KK9::KK9:
ben birazcık göbeğime yönelmek istiyorum ama squat gibi tek hareket bide azıcık şevk edici bi hareket olsunn
bunu her ortamda yapabiliyorum o tarz bi hareket olmalıı :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben de gün içinde yaparım diye düşündüm önce, sonra Jillian sonrasına bıraktım, vücut ısınmışken yapıyorum, esnemeye geçerken jillian'ı durdurup squat yapıyorum sonrada esnemeleri yapıyorum.

ama sorasında bacaklarımız futbolcu gibi olmasınn :KK9::KK9::KK9:
ben birazcık göbeğime yönelmek istiyorum ama squat gibi tek hareket bide azıcık şevk edici bi hareket olsunn
bunu her ortamda yapabiliyorum o tarz bi hareket olmalıı :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1: Göbeğe bende yöneliyorum, tek sorunum o. Ama karın için sadece mekik tarzı hareketler değil, büyük kasları da çalıştırmak gerekiyormuş, onun için bacak hareketleri çalışmak gerekiyor. Squat karın egzersizi programlarımızda olmalı.

Son düzenleme:
:KK1::KK1::KK1: Göbeğe bende yöneliyorum, tek sorunum o. Ama karın için sadece mekik tarzı hareketler değil, büyük kasları da çalıştırmak gerekiyormuş, onun için bacak hareketleri çalışmak gerekiyor. Squat karın egzersizi programlarımızda olmalı.

ayy amaa yaa:KK9::KK9:
neyse biraz mekik fln yapayımm squatla birliktee:KK31:

Kedim ya sumo squat, jump squat.. :KK37: ben tehsisi koydum, sen hiperaktifsin. Atom karinca seni :KK19:

Kedim ya sumo squat, jump squat.. :KK37: ben tehsisi koydum, sen hiperaktifsin. Atom karinca seni :KK19:
:KK60::KK60::KK60::KK60: Ben yazdım bunları ama, jump squat jillianda var, çok zorlanıyorum. Onun için yapabileceğimi zannetmiyorum. Belki ilerleyen zamanlarda. :KK9:

3. Gunum

Sanki dizlerim aciyor biraz, sizde var mi boyle bi problem?:44:

3. Gunum

Sanki dizlerim aciyor biraz, sizde var mi boyle bi problem?:44:
şu an öyle bir problemim yok. Dizlerin alak parmak uçlarını geçmeyecek, Kalçayı iyice arkaya götüreceksin, omurga düz, kambur durulmayacak. :)

70 squat yaptım sabah :KK52:
popiş kaslarım sızlıyor, iyidir bu iyi :KK9:

X