Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

merhaba ben yaklaşık 2 yıldır kayıt yaptırmıyorum kaydım silinmişmidir sizce ? yada af tan yararlanabiliyormuyum anadolu üniversitesinin sitesine girdim kimlik numaramı ve şifremi yazdım ama hata verdi anlamadım inş kaydım vardır yaa :KK43:(((((((((((

Arkadaşlar acık öğretimi tercih edebilmem icin acaba kac puan almam lazım...özellikle edebiyat bölumu icin...180 barajını gecmek yeterlimi ....bir taban puanı varmı...barajı gesemesendetercih yapabiliyormusun...

Arkadaşlar acık öğretimi tercih edebilmem icin acaba kac puan almam lazım...özellikle edebiyat bölumu icin...180 barajını gecmek yeterlimi ....bir taban puanı varmı...barajı gesemesendetercih yapabiliyormusun...

aöf tercih edebilmeniz için puan türlerinden herhangi birinden 140 ve üzeri puan alsanız yetiyor ygs'den.
180 puan barajı da 4 yıllık örgün programlar için
tabi bu sene bir değişiklik olmazsa böyle

aöf tercih edebilmeniz için puan türlerinden herhangi birinden 140 ve üzeri puan alsanız yetiyor ygs'den.
180 puan barajı da 4 yıllık örgün programlar için
tabi bu sene bir değişiklik olmazsa böyle

şimdi 140 puan ve üzeri aldığımız zaman istediğimiz her bölümde 2 senelik okuyabiliyo muyuz açıköğretimde :44:

hmm anladım ben şimdilik 2 sene düşünüyorum 4 sene uzun gelir bana zaten benim istediğim bölümler 2 senelikte var

2 yıllıklarda çok güzel bölümler var
sosyal hizmetler okumasaydım ya insan kaynakları ya da adalet okurdum
adalet bölümü çok avantajlı bence hukuk 4 yıllığa tamamlayabiliyorsun ama puanları yüksek tabi:KK53:

2 yıllıklarda çok güzel bölümler var
sosyal hizmetler okumasaydım ya insan kaynakları ya da adalet okurdum
adalet bölümü çok avantajlı bence hukuk 4 yıllığa tamamlayabiliyorsun ama puanları yüksek tabi:KK53:

hmm evet sınavla 4 yıllığa yükseltebiliyosun benim aklımda olan bölümlerde

Elektrik Enerjisi Üretim,İletim ve Dağıtımı
İnsan Kaynakları Yönetimi
İşletme Yönetimi
Radyo ve Televizyon Programcılığı
Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi
Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü
Bankacılık ve Sigortacılık

hmm evet sınavla 4 yıllığa yükseltebiliyosun benim aklımda olan bölümlerde

Elektrik Enerjisi Üretim,İletim ve Dağıtımı
İnsan Kaynakları Yönetimi
İşletme Yönetimi
Radyo ve Televizyon Programcılığı
Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi
Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü
Bankacılık ve Sigortacılık

bak bunlar da iyi iş imkanı var ama 4 yıllığa tamamlarsak daha çok imaknımız olur
2 yıllıklara pek iş yok yani sosyal hizmetlerden mezun olursam direkt işe giremiyorum mesela kadromuz bile yok.bakalım 4 yıllığa tamamlamak en iyisi bence

Son düzenleme:
bak bunlar da iyi iş imkanı var ama 4 yıllığa tamamlarsak daha çok imaknımız olur
2 yıllıklara pek iş yok yani sosyal hizmetlerden mezun olursam direkt işe giremiyorum mesela kadromuz bile yok.bakalım 4 yıllığa tamamlamak en iyisi bence

evet bende iş imkanı fazla olan hemde kpssye girmeden iş bulabiliceğim bi bölüm olsun diye bu bölümleri düşünüyorum
bende aynen o şekilde düşündüm önce 2 yıllık okurum daha sonra belki sınava girer 2 yıl daha uzatırım diye düşünmüştüm bakalım hayırlısı

evet bende iş imkanı fazla olan hemde kpssye girmeden iş bulabiliceğim bi bölüm olsun diye bu bölümleri düşünüyorum
bende aynen o şekilde düşündüm önce 2 yıllık okurum daha sonra belki sınava girer 2 yıl daha uzatırım diye düşünmüştüm bakalım hayırlısı

hayırlısı hepimiz için,siz bu sene mi tercih etmeyi düşünüyorsunuz?

X