Onkoloji - Kanser ve Türevleri Akciğer kanserini yenen var mı?

Bende annemi 3 ay önce akciger kanseri yüzünden kaybettim 44 yasindaydi..

Akciger kanseri olan hastalar icin en fazla 3-5 sene ömür biciyor doktorlar.

mavişim sebep sen değilsin bu meret seyri bu sadece tesadüf etmiş sakın kendini üzme senağlama

Arkadaşlar ablam 6 kür kemoterapi, 10 kür radyoterapi aldı.Nefes darlığı, öksürüğü azaldı.Fakat sol tarafında ve karın ağrısı başladı.Bu tür şikayetleri olanların tavsiyelerini bekliyorum.Birde kabızlık var.Herkese teşekkürler.

sağol.ilgine teşekür ederim.olabilir.onu aklıma getirmek istemiyorum

arkadaşlar herkese merabalar..hasta olan ve hasta yakını olan herkese acil şifalar diliyorum....bu hastalık ve çaresizlik durumlarında biliyorumki insan her paylaşımı yapmasa bile duymak istiyor..nerden biliyorum çünkü benim de annem 4 yıl öncesi meme kanserine yakalnmıştı..Allaha şükürler olsun ki şuanda gayet iyidedi..Allah tez zamanda hayırlısı ile şifa versin bütün hastalarımıza inşallah..

Son düzenleme:
Ben google duası ile ilgili bir şey bulamadım buraya yazman yada daha açıklayıcı olman mümkünmü?

Ben google duası ile ilgili bir şey bulamadım buraya yazman yada daha açıklayıcı olman mümkünmü?

mavis2005 sana 4 tane özel mesaj halinde..mesajlara da 1 2 3 4 diye sırayla numaralandırarak duaları arapçaları ile birlikte gönderdim..biraz uzun olduğundan tek mesaja sığmadı..umarım sağlıklı şekilde gitmiştir mesajlar ve sen de bilgisayarına aktarabilirsin sırası ile..acil şifalar dilerim...

peki bunların türkçe okunuşları varmı.arapça okuyamıyorum.varsa türkçesi banada gönderirimisin

peki bunların türkçe okunuşları varmı.arapça okuyamıyorum.varsa türkçesi banada gönderirimisin

yok canım ben de senin baktığın yerden gönderdim işte..anneme gösterdim..yazıları büyütürsen okuyabilirim dedi..o yapıcak kısmet olursa..sen de türkçe okunuşlarını yine internette türkçe okunuşlarının verildiği sitelerden sure numaralarına göre çıkartabilirsin..biraz zaman ayırmak gerekicek tabii ama imkansız değil..ben bi aralar internetten meryem suresinin türkçe okunuşunu bulup okumuştum oradan biliyorum...

bütün mesajları okudum gerçekten çok üzüldüm insan göz yaşlarına engel olamıyo benim dayım akciğer kanseri 1 hafta önce öğrendik galba ilerlemiş şu an ankara ibni sina hastanesin de yatıyo bugün röntgen
(nükleyer )çekmişler kızlar siz daha iyi bilirsiniz adını unuttum 1 1.5 saat sürüyomuş anladınız umarım çarşamba günü doktor gereken açıklamayı yapacakmış tam bilmiyorum bende tlf görüşüyorum sürekli dayım çok zayıf normalde tedaviyi kaldırabilirmi bilmiyorum birde çok ağrısı varmış göğsünde omuz kısmında iğne rahatlatıyomuş sadece iğnedende korkuyo yazık sizce çok mu ilerlemiş bu illet ankarada yada başka yerde bana tavsiye edceğiniz doktor yada hastane var mı ALLAH BÜTÜN HASTALARA ŞıFA VERSıN YAKINLARINADA DAYANMA GÜCÜ VERSıN DERDı VEREN ALLAH DERMANINIDA VERıR

Son düzenleme:
bütün mesajları okudum gerçekten çok üzüldüm insan göz yaşlarına engel olamıyo benim dayım akciğer kanseri 1 hafta önce öğrendik galba ilerlemiş şu an ankara ibni sina hastanesin de yatıyo bugün röntgen
(nükleyer )çekmişler kızlar siz daha iyi bilirsiniz adını unuttum 1 1.5 saat sürüyomuş anladınız umarım çarşamba günü doktor gereken açıklamayı yapacakmış tam bilmiyorum bende tlf görüşüyorum sürekli dayım çok zayıf normalde tedaviyi kaldırabilirmi bilmiyorum birde çok ağrısı varmış göğsünde omuz kısmında iğne rahatlatıyomuş sadece iğnedende korkuyo yazık sizce çok mu ilerlemiş bu illet ankarada yada başka yerde bana tavsiye edceğiniz doktor yada hastane var mı ALLAH BÜTÜN HASTALARA ŞİFA VERSİN YAKINLARINADA DAYANMA GÜCÜ VERSİN DERDİ VEREN ALLAH DERMANINIDA VERİR

canım allahtan ümit kesilmez.iğne nekadar etki ediyor biliyomusun.bahsettiğin ilaçlı film olmalı.iki çeşit var bir küçük hücreli birde küçük hücreli dışı denen türü var ilk yazdığımsa her an herşeye hazır olun diğeri ise 9 ay ile ortalama 3 yıl aradında değişiyomuş babam ikincisi maalesef insanoğlu herşeye alışmaya çalışıyo allah senin ve hepimizin hastalarına acısız bir son versin bana kızma 36 yaşındayım bir yıl oldu babama teşhis konalı ve geçmiş olsun demek gerçekçi değil bu iğrenç hastalıkta öpüyorum seni allah yardımcın vede yardımcımız olsun:teselli:

canım allahtan ümit kesilmez.iğne nekadar etki ediyor biliyomusun.bahsettiğin ilaçlı film olmalı.iki çeşit var bir küçük hücreli birde küçük hücreli dışı denen türü var ilk yazdığımsa her an herşeye hazır olun diğeri ise 9 ay ile ortalama 3 yıl aradında değişiyomuş babam ikincisi maalesef insanoğlu herşeye alışmaya çalışıyo allah senin ve hepimizin hastalarına acısız bir son versin bana kızma 36 yaşındayım bir yıl oldu babama teşhis konalı ve geçmiş olsun demek gerçekçi değil bu iğrenç hastalıkta öpüyorum seni allah yardımcın vede yardımcımız olsun:teselli:
Allah sabır versin hastalarımıza dayanma gücü versin sözün bittiği yerdyim şuan
iki dedemide kanserden kaybettim şimdide dayım dedem öleli 2 yıl olmak üzere sivas araştırma hastanesinde yattı doktor amalıyat olursa 6 ay yaşar dedi amalıyat ettiler malesef amalıyattan sonra dahada kötü oldu canım dedem çok çekti dikişleri açıldı iltahaplanma oldu deneme tahtası gibi kullandılar dedem eve gitmek isteyince babam daha fazla dayanamadı izinvermedikleri halde hastaneden çıkartılar hastalık birden çıktı sanki 2 ay içinde öldü onu son kez göremedim bile ben ailemden ayrıbir şehirdeyim mezarına gidemedim onu toprak altında olduğunu görmek istemedim ben onu enson gördüğüm haliyle hatırlıyorum onu çok özledim kızlar kusura bakmayın sizi üzmek için yazmadım insan paylaştıkça rahatlıyo sanki Allah sizlere dayanma gücü versin

canım dayıma yapılan ağrı kesici iğne 1 gün etkisi sürüyomuş doktor amaliyat diyomuş yarın kesnleşecek bakalım ne diyecek

kızlar kırmızı reishi mantarı varmış bilen varmı aranızda

Reishi mantarı internetten bende araştırdım.Bazı yerlerde hastaların daha kötü olduğu yazıyodu.Bende düşünüyodum Sonra vazgeçtim.

X