Arap Makyajı (Tablo gibi gözler)

39772786em0.jpg

44677797sp8.jpg

58788100wa5.jpg

51486227lu2.jpg

25966986vc0.jpg

43841847bv2.jpg

25533720uk9.jpg

40380037eu9.jpg

10zy0.jpg

11ym4.jpg

12cb4.jpg

13nn3.jpg

14im7.jpg

15uc6.jpg

16fw0.jpg

17be6.jpg

18qf0.jpg

19ev5.jpg

FOTOSHOPLU RESİMLER ÇOK YAPAYLAŞTIRIYOR BAKIŞLARI...ANLAM MANAA BIRAKMIYORUM ...OYSAKİ GÖZÜ GÜZELLEŞTİREN BAKIŞLARDIR DİYORUM NE DERSİNİZ KIZLARbuyrunnnnnnnnn

süper bunlar yaaa ama ben bu kdar aşırı yapamıyorum...malum türbanlıyım ve yüzüne bi kilo makyaj sürmüş kafasını kaparmış diyolar :KK43: :KK43: belirgin olmasın çok die elimden geleni yapıorum ama bunları görüncede içim gidiyor :KK43: :KK43:

yav kızlar, neden göz kapağının rengini değiştirmeyi güzel olarak algılıyorsunuz hiç anlamış değilim.. hani daha dolgun ve kırpık kirpikler tamam, güzel bir kaş şekli tamam, sağlıklı parlayan bir cilt ve canlı pembe yanaklar tamam ben bunları güzel buluyorum ama bu tip yüzü boya paletine benzetmeyi bulamıyorum şahsen. zevk meselesi tabii...

arap kadınların göz yapısı da güzel olduğu için bu makyajlar güzel olmuş ama göz yapısı ile alakalı. herkeste aynı durmayabilir.

paylasimin için tskler guzeller cidden, tablo gibi oldugu dogru bakmak için guzeller gündelik haytta fazla agir olabilir:)

bende nedense beğenmiyorumbilmiyorumkismile arap makyajını çok itici geliyo bana çok yapay geliyo sanki kadınlar her an dalabilir gibi bakıyolareyvahedigeldismile.Daha aydınlık renkler daha güzel gözüküyo daha doğal duruyo bencebilmiyorumkismile

Burada güzel görünüyor ama yolda falan karşılaştığımda bu tip makyaj çok ağır ve abartı duruyor. Yani sadece fotoğrafta güzeller yoksa çok kro bence :)

aşırı arabesk bir havası oluyor bu makyajların hiç sevmiyorum o yüzden!

kızlar bu göz makyajlarından yapabilenler varsa aranızda teknikleri bizlerlede paylaşabilirmi acaba teşekkürler

benim asimasi 88 renkli gittigidiyordan aldığım göz farı paletlerinin içinde sarı renklerde mevcut sarı rengi nasıl kullanabilirim diyordum. fotoğraftaki gibi yeşille kombine edebilirm.Gayet güzel durmuş

İyi bir makyaj kursu bileniniz varmı bu arada? :KK4:

X