Bal-rekotu-Tarn mucizesi

ama bunun için adet olmam lazım tık yok soğan kürüm 3 gündür bitti ama olamadım adet ya

bütün hamiş arkadaşlara tebrik ederim,allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsın inşallah,benim bügün adetim 2nci günü bende başladım inşallah faydasını göürüm,zaten bu ay dr.gidecam yumurta takibine alacak beni,inşallah bende sizin gibi hamiş kalırım

ama bunun için adet olmam lazım tık yok soğan kürüm 3 gündür bitti ama olamadım adet ya

adetin kaç gün geçikti?fazla zaman geçtiyse bi dr. ye gözükk bence..hamiş olmadığına eminsen eczanelerde adet söktürücü ilaçlar varr..onlardanda kullanabilirsinn..yawww adet olsak bi dert olmasak başka dert..off offf kadın olmak zor zanaatkafamçokkarıştı

nasılsınız kızlarr nasıl gidiyo bakalım pelin bebişim ne var ne yok görüşmeyeli

canım ne yapalımm..gün sayıyomm..kocaya rahat vermiyommkaydirigubbakcemile...bol bol karışımdan yiyomm.cokacimcoook.bide benim oğlan 9 yaşında sünnet ettircez bu aralarr..sünnet kıyafetlerine bakıyomm...bu yaz olmadı ekime kadaar bebişi yapmaya kararlıyımm..sünnetide aradan çıkaralım dedimm..gerçi geç bile kaldık ama:bbo:yumurtlama günüme 4-5 gün var daha...yaww kızlar yumurtlama gününden önce yada sonra o işi yapmakŞenizkaydirigubbakcemile(sanırım anlatabildim) boş yere harcanmış vakit emek enerji gibi geliyo bana..sonra üzülüyom kocaya, adamı kendi emellerim için kullanıyomuşum gibi geliyoo:jeyyar:..sadece bebek yapmam için gerekli bi malzeme gibi görmeye başladım kocayıı..:jeyyar:yaww sadece benmi böle hissediyomm..yaa ben bebek yapmakla kafayı bozacam herhaldeekafamçokkarıştı

hım ben 2. günü başlamıştım 12. günüme kadar günde 2 kere yedim bide her gün 3 tane kuru incir yedim bugünde 14. günüm

ay ne güzel bende malzemeleri aldım kocişede keçiboynuzları yediriyorum hergün 4 tane ama adet olmadım bir türlü ağlıcam ya

hım ben 2. günü başlamıştım 12. günüme kadar günde 2 kere yedim bide her gün 3 tane kuru incir yedim bugünde 14. günüm

kuru inciri kaynatıp suyunu içmek daha iyi diyolar..ibrahim saraçoğlu varya onun incir kürü var yumurtaları geliştirmek için..eskiden onu yapıyodumm..ama uğraşmak zor geldii..

kuru inciri kaynatıp suyunu içmek daha iyi diyolar..ibrahim saraçoğlu varya onun incir kürü var yumurtaları geliştirmek için..eskiden onu yapıyodumm..ama uğraşmak zor geldii..

bende denedim onu bu 2-3 aydır yiyorum ve yumurtladığımı çok iyi anlıyorumm incir gerçekten işe yarıyor

bebişim canım inşallah hamişsindir değilsen de inş bi an önce adet olursun ve küre başlarsın canım

pelin dememk senin 1 oğlun daha var haa hayırlı olsun canım sünneti epey yoğunsundur şimdi kaç gün var sünnetine

aynen valla bende senin gibi hissediyorum o konuda anladın sen onu:))

canım sen inciri galiba yıyorsun,yesek de olur mu acaba,içmekten tiksindim artık

yaww bende suyundan tiksindiğim için ..bal.çörekotu. tarçına başladımm.cokacimcoook.bende bu karışım daha çok işe yaradı..incir yemiyorumm..zaten kilolar aldı başını gidiyo..:1no2:

bebişim canım inşallah hamişsindir değilsen de inş bi an önce adet olursun ve küre başlarsın canım

pelin dememk senin 1 oğlun daha var haa hayırlı olsun canım sünneti epey yoğunsundur şimdi kaç gün var sünnetine

aynen valla bende senin gibi hissediyorum o konuda anladın sen onu:))

evet canım..9 yaşında oğluşumm..4 senedir ikinciye uğraşıyomm..olmiyo damafoldumben.. hormon -iğne ,aşılama derken yanlış zamanda çalışma yaptığımı öğrendimm:bbo:..bende arada sırada kanama olurdu..meğerse ovulasyon kanamasıymış..o günlerde kanama var diye çalışma yapmazdıkk..3. dr anladı bunu yanlış zamanda ilişkiye giriyosunuz dediilaelaelaelaelae..bu karışımı kullanmaya başladıktan sonra heray düzenli ovulasyon kanamam oluyo..tedavide çok kilo almıştım hormonlar yüzünden.. şükür yavaş yavaş vermeye başladımm..sünneti 30 haziranda yaptırcaz..düğün ekimde..biz afyonda oturuyoruz ailelerimiz istanbulda..onlarda ancak ekimde boş olacaklarr..bu sünnet olayı çokk korkutucu ..oğlum benden daha az korkuyo..ne var iki dk. olurum diyoo:roflol::roflol:

X