Bal-rekotu-Tarn mucizesi

Benim adetime 1 hafta var. Bende çok umutlandım şimdi. Bende başlıyacağım bu karışıma. ışallah bir an önce bebişlerimizi kucağımıza alırız.

ayy ne güzel ne güzel haberler bunlar.. insanın içi sahiden umut doluyor. canım peki sen bu karışımı bir sorundan dolayı mı kullanmıştın yani tedavi gördüğün bir durumun var mıydı. ben de pko var da o yüzden sordum.Allah inş meleğinle mutlu sağlıklı upuzun bir yaşam verir sana..

2010 yılına kadar bebek düşünmüyorduk biz tatlım ama mayıs ayında adet gecikmesi yaşayınca doktora gittim başıma gelmeyen kalmadı,yumurtlama düzenimede bakmak istediğini belirtti,bir kaç defa gittim bu doktora ve en nihayetinde primer infertilite (birinci derece kısırlık) teşhisi koydu,ikna olmadığım için başka doktora gittim pko sebebiyle infertilite teşhisi koydu,ilaç tedavisi uygulamak istedi ama ben reddettim,bir süre kendimiz deneyelim olmazsa illaki tedevi görecektim zaten,ilk defa geçen ay denedik ve bu ay 2.ayımızdı canım,bu karışımıda bu ay kullandım ve bebişim benimle şimdi opuyorumnanaktan

ben bir kaç şey daha ekleleyeyim,reglin 2.günü ile 12.günü arasında b+t+ç.otu karışımını yaptım,13.günden itibaren ovülasyon testinde çift çizgiyi görünceye kadar (23.gün gördüm,biraz geç oldu ama güzel oldu) her gün bir fincan adaçayı içtim,bu arada karışım bittikten sonra düzenli bir şekilde bal yemeyi ihmal etmedim,her sabah ve gece aç karına 1'er tatlı kaşığı ve hergün bir fincan süt içtim.bunların hepside yumurtlamayı sağlayıcı besinlermiş ama yumurtlama gerçekleşmeden adaçayı içimini durdurmak gerekiyormuş bunuda anlamanın en iyi yolu ovülasyon testi.bana şifa oldu inşallah sizlerede olur.
ALLAH EN KISA ZAMANDA HER BİRNİZE NASİP EDER İNŞALLAH BU MUTLULUĞU YAŞAMAYI a.s.

arkadasım sen bu öğütülmemiş çörek otunu nasıl eziyordun banada tarifini söylermisin inşallah senin yaptıkların gibi banada olur ..yazdıklarını deneyeceğim..

arkadasım sen bu öğütülmemiş çörek otunu nasıl eziyordun banada tarifini söylermisin inşallah senin yaptıkların gibi banada olur ..yazdıklarını deneyeceğim..

dişlerimle öğütüyordum canım,böylesi daha etkilimiş,ç.otunun yağı dişlerden çok çabuk sinirlere ulaşıyormuş diye duymuştum o nedenle öğütülmüşünü almadım,dişlerimle parça parça edip yutuyordum,biraz acı ama ne yapalım katlandık artık ve o sıkıntının sefasını sürüyorum şimdi,sanada şifa olur inşallah arkadaşım

dişlerimle öğütüyordum canım,böylesi daha etkilimiş,ç.otunun yağı dişlerden çok çabuk sinirlere ulaşıyormuş diye duymuştum o nedenle öğütülmüşünü almadım,dişlerimle parça parça edip yutuyordum,biraz acı ama ne yapalım katlandık artık ve o sıkıntının sefasını sürüyorum şimdi,sanada şifa olur inşallah arkadaşım

bala karıştırıp değilmi ezmeden 1 çay kaşıgımı atıyoruz ilk defa yapacagımda canım kusura bakma soruyorum

Kızlar eğer mümkünse eczanelerde arı sütü+bal+polen karışımı satılıyor. Aksu vitalin falan. Aynı bal gibi ama faydaları çok fazla. Ben tedavi öncesi ve tedavi sürecinde çörek otu ile karıştırıp, hergün 1 tatlı kaşığı yemiştim. Yumurta kalitesi ve yumurtlamaya da çok faydası var. Kraliçe arılar hep bundan tüketirlermiş ve çok fazla yavru yaparlarmış. Reçetesinde yazıyo zaten faydaları.

slm arkadaşlar bende çocuk özlemiyle yanıp tutuşuyorum bende karışımdan kullandım ve normalde 2 olan yumurtalarım 4 tane oldu doktorum bile şaşırdı ne yaptın böle diye :) benim sormak istediğim şu ovelasyon testi bunu nerden nasıl temin edebilirim ve nasıl kullanılıyo.umarım allah bütün istiyenlerin duasını kabul eder.

selam arkadaşlarrr ben bişey sorcamm bugün bu karışımı yiyeli 3. gün oldu ama ben çörekotunu hiç ama hiç sevmiyorum zorla yutuyorum ezmeden öğütmeden yani etkisi olmazmı yardım edin yaaaaaaaa

bala karıştırıp değilmi ezmeden 1 çay kaşıgımı atıyoruz ilk defa yapacagımda canım kusura bakma soruyorum

rica ederim tatlım ne kusuru istediğin kadar soru sorabilirsin.aslında hepsini karıştırıp çiğnemek lazımmış ama ben ilk yapışımda tarçının tadı ve kokusu yüzünden istifra etme noktasına geldim o nedenle bal ve çörek otunu ağzıma atıp iyice öğüterek yiyordum tarçınıda yarım fincan sütle (türk kahvesi fincanı) yutuyordum.

slm arkadaşlar bende çocuk özlemiyle yanıp tutuşuyorum bende karışımdan kullandım ve normalde 2 olan yumurtalarım 4 tane oldu doktorum bile şaşırdı ne yaptın böle diye :) benim sormak istediğim şu ovelasyon testi bunu nerden nasıl temin edebilirim ve nasıl kullanılıyo.umarım allah bütün istiyenlerin duasını kabul eder.

gg sitesinden alabirsin canım 32 ov.testi+6 gebelik testi 29,50.aynısını kullandım bende

kızlar selam ben bu karışımı burdan ögrendim ve uyguladım şimdi bekliyoruz bakalım dün yumurtlama günümdü resmen yumurtladım yani iki yumurtalıgımda agrıdı normalmi bu ben 2. bebişimi kaybettim döllenmeden kaynaklanmış dedi doktorlar 6 yaşında bir kızım var cünkü şükür cok saglıklı bundada öyle olmasın diye kaliteli yumurta için karışımı kullandım galiba faydası oldu bana ama sonucu 4 kasımdan sonra öğrenicez tabii bakalım hayırlısıAllahımdan

serpilcim benimde 29uydu ama 3gun gec yumurtladım şimdi 2kasıma kadar vakit nasıl gecer diye düşünüyorum.
yeni evin uğurlu gelir inşallah

bu arada bu karısımla ilk ayında hamile kalan arkadaşlar, vallahi acaip moral oluyorsunuz ve bizim merakımızı ve heyecanımızı artırıyorsunuz.

arkadaşlar bende bu karışımı uygulamak istiyorum
ama....
çiçek balımı ...ve bildiğimiz böreklerin üstüne koyulan çörek otumu...tarçında toz tarçınmı...????
adet günümü başlamak gerekiyo???
ayyy ne olur benide bilgilendirin yaa kafam çok karıştı

mrb cnm yazdıkların bana umut oldu. bende başladım karışıma ama ben adet düzensizliğim olduğu için çok az oldum bu ay 4.5. günü başladım hayıt tohumunuda içiyorum bakalım hayırlısı doktora gitmeden bunları bi deneyeyim dedim ve seni okuyunca çok umutlandım.4.5. başlamakla hata mı yaptım illa 2. günü mü olcak?

kızlar selam ben bu karışımı burdan ögrendim ve uyguladım şimdi bekliyoruz bakalım dün yumurtlama günümdü resmen yumurtladım yani iki yumurtalıgımda agrıdı normalmi bu ben 2. bebişimi kaybettim döllenmeden kaynaklanmış dedi doktorlar 6 yaşında bir kızım var cünkü şükür cok saglıklı bundada öyle olmasın diye kaliteli yumurta için karışımı kullandım galiba faydası oldu bana ama sonucu 4 kasımdan sonra öğrenicez tabii bakalım hayırlısıAllahımdan

bence normal sancıların bende bu hafta hep sancı vardı ama benim bu ay cididi kafam karışık ben erken çatladım zannediyorumm :))) umarımm kısa zamnda güzel sonuç alırsın :)

arkadaşlar bende bu karışımı uygulamak istiyorum
ama....
çiçek balımı ...ve bildiğimiz böreklerin üstüne koyulan çörek otumu...tarçında toz tarçınmı...????
adet günümü başlamak gerekiyo???
ayyy ne olur benide bilgilendirin yaa kafam çok karıştı

canım ben bir kaşık normal bal bir kaşık tarçın bir kaşık öğütülmemeiş çörekotu kullandım çörekotunu dişlerimle ezerek yedim hoş değil tadı ama ne yapayım :KK43: çare olur düşüncesiyle yaptımm umarımm sende kısa zamnada işe yarar bu arda benim günüme az kaldı tam 9 gün :)

serpilcim bunu sabah akşam aç veya tok karnına mı yiyoruz
ayy hepsi iyide tarçın bir kaşık çok değilmi
normal kaşık demş????
vede benim regl olalı bugün 9 gün bi dahaki ayamı kaldı?????
ne zaman başlim???
canım yaa çok soru sordum kusura bakma hakkını helal et

serpilcim bunu sabah akşam aç veya tok karnına mı yiyoruz
ayy hepsi iyide tarçın bir kaşık çok değilmi
normal kaşık demş????
vede benim regl olalı bugün 9 gün bi dahaki ayamı kaldı?????
ne zaman başlim???
canım yaa çok soru sordum kusura bakma hakkını helal et

ayşencim panik yapma aslında 2.günü başlayıp 12.güne kadar yiyip bırakıyorsun. bu 12.günde sanırım ovülosyon başladığı güne kadar. ovülosyon test takibi yapıyorsan daha iyi yakalarsın gününü. neyse göz kararı bildiğin çiçek balı bildiğin toz tarçın evt böreklerin üstüne attığımız bildiğin çörek otu hepsini karıştır. istersen çörekotunu ezip te kullanabilirsin istersen dişlerinle öğütürsün ikisinide yapanlar var. sabah aç karnına bir tatlı kaşığı akşam yatmadan bir tatlı kaşığı ye canım. yanlız ayarları fazla kaçırma. çörekotu mesela fazlası da ii değil. yani hepsinin ölçüsünü fazla kaçırmamak gerek. yumurtaların gelişmesine fazyası oluyor. inş. sende faydasını görürüsün. (eğer yumurtlama günün geçmediyse başlayabilirsin bilmiyorsan bence bir daha ki aya başla) belki hiç gerek kalmaz........:1hug:

damlacım çokkkkkk teşekkürler canımmmmm

evt ovlsyon testi kullanıyorum bu ay ilk defa 9 günümdeyim ovlsyn günüm daha gelmedi

ben en iyisi kötü kırmızıları görünce başlim mafoldumben

çörek otu ölümden başka herşeye deva imiş....hadisi şerif

X