Bal-rekotu-Tarn mucizesi

kızlar bişey soracam ben , bu kürü uygularken akıntı miktarı artan var mı aranızda benim bu 2. ayım ve geçen ay sonundan beri akıntım baya arttı yani yumurtlama akıntısı gibi ama hep var kafamçokkarıştı

olmazmı pretty bende aynısını sormuştum buraya 10sayfa kadar öndedir.
benim akıntım 9.gun basladı 20.gun bitti - bizde günaşırı çalıştık - şiddetle tavsiye ederim.

anlamadım valla düzensiz olunca 2 kez oldum sanki ama çok az ... dr gitcem hayırlısı bakalım....saol canım ya senide rahatsız ediyorumm..

mrb canım nasılsın hamilelik nasıl gidiyo. ben kürü bıraktım 14.15. gününde falan. 2 gündür belim çok ağrıyo acaba yumurtlama dönemi mi? ama akıntı belirti akıntısı şeklinde değil. ümitlenmek istemiyorum ama ...???inşallah hayırlısı olur. adetimi bekliyorum dr için ... inşşlh dr gerek kalmazzz....kendine iyi bak...düşük cümleler kuruyorum iş yerinde olunca :)

rica ederim rahatsızlık ne demek canım benim,keşke bir faydam dokunabilseydi.hayıtdan olabilirmi acaba senin sorunun,duymuştum çünkü hayıtın erken regl getirttiğini,ona bir süre ara versen bu karışımı bi denesen??
ben bu kürü yaparken hergün süt içmeyi ihmal etmedim,kür bitten sonra bile bal yemeye devam ettim,ovülasyona kadar her gün 1 fincan adaçayı içtim,bunların hepsi yumurtlamaya yardımcı besinler,istersen birkaç ay böyle bir dene olmazsa o zaman hayıta devam edersin.(doktor işinide ihmal etme tabiki,umarım en kısa zamanda sanada şifa olur bu kür)

mrb canım nasılsın hamilelik nasıl gidiyo. ben kürü bıraktım 14.15. gününde falan. 2 gündür belim çok ağrıyo acaba yumurtlama dönemi mi? ama akıntı belirti akıntısı şeklinde değil. ümitlenmek istemiyorum ama ...???inşallah hayırlısı olur. adetimi bekliyorum dr için ... inşşlh dr gerek kalmazzz....kendine iyi bak...düşük cümleler kuruyorum iş yerinde olunca :)

olmazmı pretty bende aynısını sormuştum buraya 10sayfa kadar öndedir.
benim akıntım 9.gun basladı 20.gun bitti - bizde günaşırı çalıştık - şiddetle tavsiye ederim.

ay canım çok sağol opuyorumnanaktan cevabın için. sen şimdi hamile misin peki , biz bazen gün aşırı bazen iki gün üstüste çalışıyoruz ilk defa bu ay, ilşki pek düzenli olmuyodu diğer aylarda inş. mükafatını alırız , çok çalışıyoruz çokkkkk:kedi:

serpilcim cevabın için teşşekkür ederim.
bende 1.de adet görmüştüm ve ayın 9undan beri uzayan akıntım vardı
ben ateşte ölçüyodum bu hafta ortası catladı sanmıştım oysa bu mesajı yazdıktan sonra inanılmaz bir ağrıyla yumurtamı catlattım:))
seninde erken catlamış olbilir canım
değerlendirdin inşallah?

canım mesajını aradım ve buldum yerimseniben ben de öyle bi ağrı olmuyo hiç ama neden ki ?? kullanan herkeste çatladığında ağrı oluyo mu ??

:nazar: Kızlar ben Hamileyimmmmmmm!!! :nazar: :nazar:
Bu mucizeyi muhakkak deneyin, ben ilk ayımda kaldım.
:Saruboceq:
İnşallah Allah kazasız, belasız, sağlıkla kucağıma almayı da nasip eder. :Saruboceq: :Saruboceq:

Prettycim evet kaldım, topice de yeni yazıyorum.
Serpilcim sende yılmadan devam et canım içmeye.

Yalnız ben bunun yanında bir de ateş ölçtüm, o da çok faydalıydı.

Bu güzel duyguyu hepinizin tatması dileğiyle arkadaşlar....

kızlar bende başlıycam reglinin kaçıncı günü başlimmm
birde adaçayı içicem bu ay????????????????????????????????????????????

İnşallah Allah kazasız, belasız, sağlıkla kucağıma almayı da nasip eder. :Saruboceq: :Saruboceq:

tebrik ederim canımmmmmmmmmmmm:nazar::nazar::nazar:a.s.

Teşekkürler Elçincim, darısı tüm isteyenlerin başına ınşallah.

Aysencim 2.gün başladım 12.gun bıraktım.yumurtalama günlerinden önce 2-3 kere adacayıda içtim.

justreader tebrikler canımmm allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn inşlhhh
miktarın nasıldı yani oranların????
şimdiden tşkrlr canım

yaklaşık 2-3 tatlı kaşığı bala az tarçın biraz daha cok çörekotu ama bunu sabah akşam 2 defa da bölüp yiyordum canım.
ya ben kuru incirde attım arada ağzıma belki faydası olmuştur.
Birde ateş ölçüyordum.

sağol canım bende yapıcam bu ay inşllhh tutar bu sefer eşimede keçiboynuzu kürü uyguluycam
aç karnına mı yiyodun ????
bizede dua et bizde önümüzdeki ay mutlu haberlerimizi verelin inşlhh

aa söylemeyi unuttum eşimde keçiboy.pekmezi yiyodu ben balımı yerken.
hadi canım inşallah gelir bebişleriniz.

evet canım aç yiyodum ama hemen üstüne kahvaltı ediyordum

ay canım ya çok heycanlandım şimdi inşallah bu ay benim de yüzüm güler ben de bu ay ateş ölçüyorum..zemuszemus

pretty seni gördüm o topicte, hadii ınşallah gelir bu ay bebişin
ben daha o topice yazmadım hamile olduğumu
tablomu koyunca incelersin canım

evet canım farkettim oraya haber vermemişsin daha , sen koyunca incelerim iyi olur benim için. :)))

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yupyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çok ama çok güzel haber bu aman allahımmm sevindimmm alalhım sağ salim kucağına versin ben buay kürü uygulayamadım :KK43: canım ama moral oldun bana mucuxxxxxxxxxxxxxxxxx:nazar::hooray:

Serpilcim çok teşekkür ederim canım, darısı sizlerin başına tez zamanda ınşallah.
Bence önümüzdeki ay kürüne geri dön:)))

X