Bal-rekotu-Tarn mucizesi

kızlar ben 8 ay klomen kullandım adetın 5. gunu baslıyorsun 5 gun kullanıp bırakıyorsun bende kıs olusturdu bende adetımın 5 gununde 1tatlı kasıgı bal ıle 1cay kasıgı coreotunu karıstırdım cok az da tarcın ıle tatlandırdım her gece yatarken yedım üzerıne su bıle ıcmedım pko luyum adetlerım normalde gecıkırdı ama 42.gunumde sancım oldu gece acıle gıttık ultrasonda hıc bırsey gorunmedı kan tahlılı yapıldı ve gece2idi esımın boynuna sarılıp ağlamıstım cok guzel duygular rabbım tum ısteyenlere tattırsın ama bırde dua etmek sart rabbım den ısteyın yalvarın gece namaza kalkın rabbım herkesın yuzunu guldursun inş dua ile slm lar

amin canım senin adına çok sevindim bende senin gibi ilk çocuğumda ağlayarak dualar etmiştim ve hamile kaldım şuan 10 yaşında bi çocuk daha istiyorum ama iki senedir olmadı en son doktora gittim bu ay yumurtlama yok dedi ve klomen verdi ama olmadı iki aydırda ballı karışımı deniyorum akıntıdan yumurtladığımı hissettim ilk ay olmadı bu ayda günlerde ilişki olmadı onun için ümitli değlim allah isteyen herkese sağlıklı bi bebek versin başka bi topikde yazmıştım burayada yazayım geçen ay sanırım bu karışımdan dolayı iki kere yumurtladım yani ben öyle düşünüyorum
:1rolleyes:

Ceci arkadaşım Tebrik Ederim.Allahım kolay hamilelik ve kolay doğum nasip eder İnş.Hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın.Darısı bizlerin başına inşş.

Kızlar bal tarçın çörek otu mucizesini gösterdi.Allahıma binlerce şükür olsun.Hamileyimmmmmmmm.Kızlar sizde deneyin lütfenn önce Allaha inanın sığının bol dua edin ve karışımı yiyin.

Kızlar bal tarçın çörek otu mucizesini gösterdi.Allahıma binlerce şükür olsun.Hamileyimmmmmmmm.Kızlar sizde deneyin lütfenn önce Allaha inanın sığının bol dua edin ve karışımı yiyin.

canlarım hayırlı olsun bebişleriniz Allah tamamına erdirsin

:nazar: canım tebrikler Allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah. Dua hep dilimizde Allah bütün isteyenlere nasip etsin, hamilelere de sağlıklı sıhhati hamilelikler geçirip tamamına erdirmeyi nasip etsin diye dua ediyorum her zaman. bu ay ben de başladım 8. ayımız. inşallah allah herkese nasip eder bu güzel duyguları... :nazar:

buneyaaa cok sevındım senın ıcn sende ılk defa denıyosun dımı onu ve hemen oldu .. ne güzel.. sabah aksam mı yedın ? bende denıcem ..

ya ben karışımı nolursa olsun bugün denicem , 4 gün sonra dr.a yumurta takibine gidecem belki küçükler olgunlaşır büyür fayda eder. bişi olmaz dimi bugün adetimin 11. günü de. Dr 4 gün sonra tekrar çağırdı, belki bu karışım yumurtalarımı azdırırda hamiş kalma olasılığım artar siz ne dersiniz aarkadaşlar

ya ben karışımı nolursa olsun bugün denicem , 4 gün sonra dr.a yumurta takibine gidecem belki küçükler olgunlaşır büyür fayda eder. bişi olmaz dimi bugün adetimin 11. günü de. Dr 4 gün sonra tekrar çağırdı, belki bu karışım yumurtalarımı azdırırda hamiş kalma olasılığım artar siz ne dersiniz aarkadaşlar

canım inşallah azdırırda içine bebiş kaçar canım.

Canlarım hepinize teşekkür ederim.Ben ilk ay denedim ve oldu Allaha şükür.Ben adetimin 5.günü başladım.Karışımı Sabah akşam yedim.Sabah aç karnına yedim.Ve çok severek yedim çok hoşuma gittihihoyyyt Kızlar ben gene adet olacam zannetimm her zamanki gibi gögüslerim sızladı.Kasıklarım ağrıdı.Sonra baktım adet gelmedi.Kızlar hiç ümitsiz olmayan Güzel Rabbim zamanını biliyo.Birde Canlarım geçen ay benim arkadaşımın annesi umreye gidecekti.Annesinden dua istedim.Allah razı olsun arkadaşımın annesi benim için bebek zıbını almış ve zemzemle yıkamış Kabeye sürmüş ve zıbını bana getirdi.Ben nasıl mutlu oldumm Sevincimden çok ağladım.Kızlar çok dua edinn Ben herkes için dua ediyorumm Rabbim dualarımızı kabul etsin.Kızlar dualarınızı bekliyorum doktor düşük tehlikesi var demişti ilk kontrolümde şimdi herşey normal ama insan korkuyor bişey olacak diye Lütfen dualarınızı esirgemeyin.Allaha emanet olunn.Biraz uzun oldu kusura bakmayınn.

Canlarım hepinize teşekkür ederim.Ben ilk ay denedim ve oldu Allaha şükür.Ben adetimin 5.günü başladım.Karışımı Sabah akşam yedim.Sabah aç karnına yedim.Ve çok severek yedim çok hoşuma gittihihoyyyt Kızlar ben gene adet olacam zannetimm her zamanki gibi gögüslerim sızladı.Kasıklarım ağrıdı.Sonra baktım adet gelmedi.Kızlar hiç ümitsiz olmayan Güzel Rabbim zamanını biliyo.Birde Canlarım geçen ay benim arkadaşımın annesi umreye gidecekti.Annesinden dua istedim.Allah razı olsun arkadaşımın annesi benim için bebek zıbını almış ve zemzemle yıkamış Kabeye sürmüş ve zıbını bana getirdi.Ben nasıl mutlu oldumm Sevincimden çok ağladım.Kızlar çok dua edinn Ben herkes için dua ediyorumm Rabbim dualarımızı kabul etsin.Kızlar dualarınızı bekliyorum doktor düşük tehlikesi var demişti ilk kontrolümde şimdi herşey normal ama insan korkuyor bişey olacak diye Lütfen dualarınızı esirgemeyin.Allaha emanet olunn.Biraz uzun oldu kusura bakmayınn.

CANIMM İÇİNİ FERAH TUT, ALLAH BEBİŞİNİ SANA BAĞIŞLASINNN:Saruboceq:

KARIŞIMI KAÇ GÜN KULLANILIYO, BEN BU AKŞAM İNCİR KÜRÜNE BAŞLIYORUM ONU DA KULLANSAM OLURMU ACABA??

Amin Canım teşekkürler.Bence iki kür birlikte kullanma.ıncire başladıysan onu bitir.Sonra adetin 3.günü bu karışıma başla 12 gün saabah akşam ye.Allahım sanada versin en yakın zamanda.

bende adetimin 4.günü başlayabildim ama burada hamile kalanları okuyunca hergün daha bi heves ve heyecanla yiyorum. ben 1 kase bala göz kararı çörekotu ve tarçın koydum yanlız çörektunu ezemedim yerken çiğniyorum hadi kızlar umudumuzu kaybetmeden karışımı yemeye devam.
çalışmalar da bugünden itibaren başlayacak zaten bu ayki adetim 29 nisan sabırsızlıkla gecikmesini beklicem valla bu ay çok umutluyum kimse beni tutamazzz:))) inanmak başarmanın yarısıymış:kaydirigubbakcemile2

Amin Canım teşekkürler.Bence iki kür birlikte kullanma.İncire başladıysan onu bitir.Sonra adetin 3.günü bu karışıma başla 12 gün saabah akşam ye.Allahım sanada versin en yakın zamanda.

Amin canım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
sabah incir suyunu içtim bakalım bu ay bunu deneyeyeim tutmazsa bi dahaki ayda çörekotu denerim ama İnşallah gerek kalmaz..

X