Bal-rekotu-Tarn mucizesi

kızlar bende arkadaşlarımın sayesinde bu regl 2. günü başlayıp 11. gününe kadar yedim
ve ateşlede takıp ediyoruz şşaırdık kaç kere yumrutlama oldu acaba gerçekten yumurta çoğaltıyomu
ve inş banada sizler gibi vesile olur opuyorumnanaktan

slm kızlar bende btç kullanıyorum bugün artık 10. günüm ve ilk defa yumurtladığımı hissettim ya böle hisseden var mı kasıklarımda ağrı oluştu ara ara salı günü doktora gittim ve minik minik bir sürü yumurtam olduğunu gördüm gerçekten işe yaradığını düşünüyorum.
Sizlerde ne gibi gelişmeler oldu ?

nalan ne güzel dr da görmüş demekki gerçekten çoğaltıyo
kızlar ben ateş ölçüyorum biliyosunuz ve benim 16.gün yumurtlamam olurdu bu ay şu güzel nalan ve hepricim sayesinde bu btç yi başladım ve 9. gün bende hiisetmeler başladı sonra test yaptım 11. gün çizgiyi yakaladım sonra 15. gün tekrar ateşimden yumurtluadığımı hissettim ve kasık ağprılarım akıntım başladı kasık ağrım müthiş oldu bu ay ve dün 16. gün kasık ağrım oldu ve bugün 17. gün aetşimden gene yumurtlama belirtisi aldık ben bu işi btç ye bağlıyorum
hayırlısı olsun inş vesilem olsun hepimizn inşş
busecan,nalan,karats
yakaladım siziiiiiiii kaydirigubbakcemile3

gel cnm gell hoşgeldin opuyorumnanaktan

nalan ne güzel dr da görmüş demekki gerçekten çoğaltıyo
kızlar ben ateş ölçüyorum biliyosunuz ve benim 16.gün yumurtlamam olurdu bu ay şu güzel nalan ve hepricim sayesinde bu btç yi başladım ve 9. gün bende hiisetmeler başladı sonra test yaptım 11. gün çizgiyi yakaladım sonra 15. gün tekrar ateşimden yumurtluadığımı hissettim ve kasık ağprılarım akıntım başladı kasık ağrım müthiş oldu bu ay ve dün 16. gün kasık ağrım oldu ve bugün 17. gün aetşimden gene yumurtlama belirtisi aldık ben bu işi btç ye bağlıyorum
hayırlısı olsun inş vesilem olsun hepimizn inşş

gel cnm gell hoşgeldin opuyorumnanaktan

oooo ne güzel herkes burda :))
ben de başladım bakalım neler olacakk ??

kızlar gerçekten bu karışım yarıyor DA ben bu ay da kalamadım hamile. Bu karışımı yedim, kupa çektirdim, klomen ve ovitrille çatlatma iğnesi oldum, yumurtlamayı sağlayıcı şekilde beslendim, stresten uzak durdum falan fişman ama olmadı:KK43:((ama en azından adetim gecikmedi, bu da bişeydir dedim!ama karışım işe yarıyor o kesin

kızlar gerçekten bu karışım yarıyor DA ben bu ay da kalamadım hamile. Bu karışımı yedim, kupa çektirdim, klomen ve ovitrille çatlatma iğnesi oldum, yumurtlamayı sağlayıcı şekilde beslendim, stresten uzak durdum falan fişman ama olmadı:KK43:((ama en azından adetim gecikmedi, bu da bişeydir dedim!ama karışım işe yarıyor o kesin

cnm değişimlerin ne oldu yumurtaların geliştimi ve çoğalttımı???

ben ıkı ay duzenlı kullandım yumurtlamaya bıraz etkısı oldu sanırım o donem akıntıları gormustum ama gebe kalamadım

mrb kızlar bende yeni başladım ama 2. gün başlancağını bilmiyordum artık kafamdan çıksın bu durum diyorum ama çıkmıyo kapana kısılmış gibiyim bana yardım edin 7haftalıkken bir düşük yaptım 5 ay oldu korunmuyorum ama olmuyo dr göre hiç bir problem yok of of of :KK43:

Bu ay bende denedim. Gerçi daha önceden de yemiştim ama işe yaramadı. Sadece sabahları 1 çay kaşğı kadar yedim Belki dozo az gelmiştir. Bakalım bu ay ne olacak. Pek umutlu değilim ama neyse. Olumlu düşünelim. Umarım herkes hayırlısıyla annelik duygusunu tadar ve hayatı boyunca yaşar.

Son düzenleme:
kızlar bçt karışımı geçen ay yaptım, sonuç alamadım.bu ay tekrar yapıyorum ama reglim normalden biraz daha az geldi (miktar olarak) gün sayısı 5 gündü ama birden 5.gün bıçak gibi kesildi, bitti..böyle birşey olan var mı?

mrb kızlar bende yeni başladım ama 2. gün başlancağını bilmiyordum artık kafamdan çıksın bu durum diyorum ama çıkmıyo kapana kısılmış gibiyim bana yardım edin 7haftalıkken bir düşük yaptım 5 ay oldu korunmuyorum ama olmuyo dr göre hiç bir problem yok of of of :KK43:

bende seninle aynı durumdayım, çörek otunu deniyorum bu ay bakalım ne olacak canım, Allah büyük

bu karışımın nasıl yapılacağını araştırırken karşıma çıkan sonuç,deneyelim görelim derim ben umudu yitirmemek adına :teselli:
Hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

bu karışımın nasıl yapılacağını araştırırken karşıma çıkan sonuç,deneyelim görelim derim ben umudu yitirmemek adına :teselli:
Hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

geçen ay bu karışımı yaptım ben ondan mı oldu bilmiyorum 5 gün erken regl oldum ve 7 gün sürerken 5 gün sürdü ne oluyo bana anlamıyorum:97:

Bugün ben de bu karışımdan içmeye başlayacağım.adetin ikinci günü içilmeye başlanıyormuş ama adetim dün bitti. Yine de içeceğim bakalım ne olacak..:97:

Son düzenleme:
merhaba kızlar benm adet düzensizliğim var doktor progestan verdi iki aydır korunmuyoruz ama henüz bi durum yok. bende bu karışıma başlıycam bugün adetim geçeli oldu bir hafta ama olsun bi deneyelim. benim durumumda olan varmı aranızda??

kızlar slm benim bi ark. yumurtlamasında sorun oluyodu ve bu karışımdan yapmış şimdi çok güzel bi kızı var bende bu ay başlamayı düşünüyorum benim yumurtlamamda sorun yok yumurta takibinde adetimin 14. günü yumurta 18 mm olmuş demişti bu aralar çatlar dedi doktor ve ben ilişkiye girdim 1 hafta sonra tekrar doktora gittim yumurtan çatlamış tamam dedi adetin gecikirse gel dedi ama ben o ay malesef adet oldum neyse bende bu karışımı içmye karar verdim bir çok olumlu yada olumsuz cevaplar var umarım yan etki yapmaz ben sadece daha kaliteli bi yumurta oluşsun diye içicem ama iyimi olur kötümü bilemedim neysee bugün başlıcam hadi hayırlısı olsun

X