Bal-rekotu-Tarn mucizesi

Sabah aksam yemeklerden yarimm saat once bir tatli kasigi bn faydasini gordum adet gunleriimde falan yunurtluyodum 19. Gunde yumurtladim bu sefer tavsiye ederim

canım yemek kaşığı olarakta alanlar varmış yemek kaşığı büyük biliyorsun sence fazlasının zararı olur mu

canım yemek kaşığı olarakta alanlar varmış yemek kaşığı büyük biliyorsun sence fazlasının zararı olur mu

Bnce zararli cok o herseyin fazlasi zarar bi yemek kasigi bal yenirmi zararli. Ben corekotunu adetim sokulemediginde bi tatli kasigi yiyorum aksaminda adet oluyorum düşün yani 12 tatli kasigi corekotu 10 cay kasigi tarcin 12 yemek kasigi bal karistiriyosun sabah aksam bi tatli kasigi yiyosun cnm fazlasina gerek yok bnm yumurtlama gunumu geri aldi 25 26 gunlerde yunurtluyodum 19 a geldi

kızlar merhaba bu karışımı hazırladık diyelim 1 güne bitecek demi sabah akşam ertesi gün yeni hazırlayacaz ..hangi balı kullaanıyorsunuz..

Canım bende bu kürü uygulayarak hamile kaldım ve şu anda aylık dünyalar tatlısı bir kızım var. Bazı kişiler kavanozda hazırlayıp tüketmişler ama ben günlük bile değil, her öğün (sabah akşam) yeni karışım hazırlıyordum. Balın mutlaka gerçek ve güvenilir olmasına dikkat et, bir aracı vasıtasıyla getirtebiliyorsan çok iyi olur, piyasadaki balların çoğunda şeker var. Gerçek bal bile değiller. Sanırım ben bu konuda şanslıydım, dedem arıcılık işiyle uğraşıyor, sayesinde hakiki bal kullanabildim...

Son düzenleme:
Kizlar bu kuru bu ay hamile kalmassam ins bende yapicm ins hayirlisiyla isteyen herkese allahim nasip etsin ins ♥

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu kürü yaparken incir kürü yapmak şart mı acaba? Bende hiç bir problem yok ama ben gene de başladım. Bazı arkadaşların kist yaptı gibi yorumlarını okuyunca korktum acaba incir kürü de mi yapmak lazım diye düşündüm. Bugün gerçi adetimin 5. Günü ama bilemedim.

Kizlar merhaba. Ben de bu ay kullanmaya basladim bu kuru ve adacayi da iciyorum. Daha 5gun oldu kullanali. Insallah faydasini gorurum. Bende yumurta tenbelligi var acaba etkili olur mu?

çok teşekkürler canım allah herkese tatdırsıns o duyguyu ben adaçayını günde 1-2 defa içiyordum hemde yumurtlama öncesi ve sonrasındada içtim bilmiyorum yumurtlamaya iyi geliyormuş diyorlardı birde ben pkoluydum adetlerim çok düzensizdi o ay ilk denememde de hamile kaldım.karışımdan her sabah aç karnına işe giderken 1kaşık alıyordum zaten bende pek yumurtlama olayı olmuyordu o ay olduğunu düşünüyorum.

bildiğimiz adaçayını demleyip mi içiyoruz?

Bu karışımı adetin ikinci ve 12 . Günleri arası çok düzenli sabah akşam uyguladım. İşi şansa bırakmayıp ovulasyon takibi yaptırdım. Bende hiç bir sorun olmamasına rağmen sadece tek yumurta gelişti. Çörekotunu çekilmiş almıştım. Belki de ondan ise yaramadı. Bilemiyorum. Yani mucizeler yaramadı bende :KK43:

kızlar ben gerçekten faydasını gördüm bunun yanıda hayıt tohumu, adaçayı da kullandım ama ininmıyacaksınız hemen o ay hamile kaldım.bende kadınlar kulübünden okumuştum şimdi 7 haftalık hamileyim denemeye değer diye düşünüyorum
:emir_bebek::ecrin_bebek:[/Q

öncelikle hayırlı olsun bebişiniz.bir şey sorcaktım ben.bu karışıma adetin 4.gün başlanılsa da faydası olur mu yani anca yeni öğrendim de ben :) bu arada bildiğimiz adaçayını mı demleyip içiyoruz?

Kizlarr bende baslamak istiyorum bugun ilk gunun yarin baslayacagim sanirim sabah aksan bi tatlı kaşığı aliyoruz degil mi

nasil da mecburmusuz sabretmeye ☆★☆

Kızlar bişey sorucam; benim biraz midem bulanıyo bu karışımı yerken. Çünkü kestane balı kullandığım için biraz ağır oldu.
Ayrıca tarçın sevmeyen bir insan için de oldukça zor tabi. Bu yüzden ağzıma attıktan sonra yarım çay bardağı kadar sütle yutuyorum.
Hem yutmadı kolay oluyo hem de ağzımdaki tadı alıyor. Sizce böyle yapmanın bi zararı olur mu? Yani etkisini falan azaltır mı?

bende başladım kızlar ama dün akşam içemedim midem biraz karışıktı sabah akşam içmeye gayret edeceğim bakalım şu an ezan okuyor rabbim duy sesimizi hayırlısını nasip et yarabbim

Ben de adetimin 3. Gunu basladim bu karisimdan iciyom. Ama ben direk yutuyorum üzerine su iciyorum hemen acaba faydası olur mu

Bal Tarçın Çörekotu mucizesi gerçekten bir mucize yaratıyor yumurtalıklarda.
KlomenlE 1.ayımda yememiştim sadece 1 yumoş oldu.
2.ayımda karışımdan yedim 4 yumoş oldu.
3.ayımda karışımdan tekrar yedim 3 yumoş oldu.
ve bu ay 4.ayımda yemedım
:1ninca:ve sadece 1 yumoşum olmuş.Gelde şimdi inanma bu mucize karışıma %80 yemediğim için fazla yumoş olmadı.Bundan sonra her ay yapıcam adet zamanı cokacimcoook:jeyyar:Yerüm seni bal,tarçın ,çöerekotu sırnaşık şey

Merhabalar arkadaslar bizde hic korunmadik 8 aydir deniyoruz ve benim bir dis gebelik sebebiyle ameliyat ile sol tubum alindi fakat simdi sansim sadece sag tarafta ve soldan yumurtlammamla sansim var bu sebeble yumutrtlama kontrolune gidince bu olusan yumurtalarin iki tarafta mi yoksa sadece tek tarafta mi olusuyor yani eger iki yumurtlalikta da gerceklesirse sansimi bilmek istiyorum yurtdisinda yasadigim icin ve dil probleminden cok anlayamiyorum yardim ederseniz cok sevinirim simdiden hepimize Allah yardimcisi olsun bende bu ay Bal tarcin corek otu yapip adacayi icicem 10 gun kadar hayirliyisla vesile olur insallah

Kızlar merhaba.Bende 7 aylık evliyim.evlendiğimden beri adet düzensizliğim var.eşimle bebek istiyoruz.adetim yeni bitti.bal tarçın çörek otu adetten sonra kullanan varmı..deneyenler varsa yardımcı olabilir mi..

X