Bebeğim ...

yine bebeğimi görmeye ve süt bırakmaya gittim...
tekrar sarılık olmuşdu..o mor ışığın altında gözleri kapalı görünce içim acıdı...
ama beklemekden başka çarem yok..sadece dualar etmekden ve rabbime sığınmakdan başka hiçbirşey elimden gelmiyor..
buğün ölen bebeklerini almaya gele aileleri gördükce içim dahada acıdı..tm herşey yolunda derken minik bedeni elinize veriyorlar...
rabbim kimseye böyle acılar yaşatmasın...
ayrıca benden ve minik bebeğimden dualarını esirgemeyen tüm ablalarıma,kardeşlerime canlarıma teşekkür ederim..
sizlerde yanımda olduğunuz sürece bu süreci dahada kolay atlatacağıma inanıyorum..rabbim hepinizden binlerce kez razı olsun...

senağlamasenağlama inşallah sen bebeğinle sağlıcakla çıkacaksın o hastaneden canımmm :Saruboceq:,,Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasınnnsenağlama,,canım bebeğinhangi hastanede??

Canim benim:teselli:inanki cok kötü oldum yaa:çok üzgünüm:

Rabbim biran evvel sagligna kavustursun yavrunu dualarim seninle...:Saruboceq:

Üzme kendini diyemem cok komik olur mutlaka üzülüyorsundur fakat unutmaki tip artik cok ilerledi illaki yavrun iyi olacak...buna inan tatosum

Allah en kisa zamanda yavrunu saglikli huzurlu yine kucagina alip evine götümeni nasip etsin...Kendinide ihmal etme bu arada o bebisin sana ihtiyaci var sen iyi olman lazimki ona iyi bakabilesin.:teselli:

Öpüyorum seni arkadasim rabbim yardimcin olsun:Saruboceq:

İçim bir tuhaf oldu,canım yandı..:çok üzgünüm:
Allah'tan umut kesilmez lütfen güçlü olur,bol bol bebişinle konuş.Cam arkasında da olsa kkonuş duysun annisinin sesini ve o güçlü annesinden güç alsın.O küçücük bedenine annesinden büyük bir güç yüklensin..
Bütün dualarım sizlerle bütün iyi dileklerim sizlerle canım benim:Saruboceq:

rabbim hepinizden razı olsun...
Iyiki varsınız arkadaşlar...
Neslihancığım benim oğlum şuan zeynep kamil hastanesinde yatıyor..
Bu konuda üstüne yok umarım binlerce çocuğu sağlığına kavuşturan hastane benimkinide ve şuanda orda yaşam şavaşı veren her miniğede çare olur ve iyileşip evlerine dönerler...

bebeğine acil sifalar diliyorum canım :Saruboceq:
olumlu düşün bol bol dua et
bizimde dualarımız meleğinle

Çok geçmiş olsun arkadaşım inşallah bebeğin kısa zamanda sağlığına kavuşur ve evinize birlikte dönersiniz Allah sabır versin

çok geçmiş olsun canım,inşallah bebişin en yakın zamanda aranızda olur...içini ferah tut...

ne zordur bilirim o hastane kapılarında beklemek
binbir ümitle gelecek güzel haberi arzulamak evet bu gibi durumlarda rabbimden başka yok sığınacağımız
O isterse ki yeter ki istesin bebeğin kucağında mutlu bir şekilde ayrılırsın o hastaneden
rabbim ne derse o olur bu aşamadan sonra senin her gün bir diğer günden daha da güçlü olacağına inanıyorum gün doğmadan neler doğar
dualarımız bebeğinle buradan mutlu haberlerini de alırız inşallah

çok geçmiş olsun dualarımız seninle en kısa zamanda kavuşursun meleğine üzülme allah büyük ....

off ya nasıl zordur şimdi dayanmak sabretmek..
ama sen iyi ol güçlü ol ki yavrun da senden güç alsın...

canım, Rabbim sanada bebişinede güç versin. minik yavrun en kısa zamanda aranıza katılsın inşallah.

Çok geçmiş olsun inşallah bebeğini biran önce sağlıklı bi şekilde kollarına alırsın.
Allah'tan acil şifalar diliyorum...

canım çok geçmiş olsun.....bebeişini en kısa zamanda kucağına alırsın inşlahhhh.....

çok teşekkürler canlarım..benim duygularıma yüreğimdeki yangına ortak olduğunuz için allah hepinizden tek tek razı olsun...
Yavrumun hala sarılığı devam ediyor..
Dua ediyorum inanırmısınız sütüm bile gelmiyor ilk günlerdeki gibi...
Sadece ağlamak yaptığım bunun etkiside fazla tabiki..
Artık ağlamak istemiyorum..
Iki tane yavrumu zaten toprağa verdim bir daha aynı acıları yaşamak istemiyorum..

Bitanecim ne olur böyle ağlayarak kendini harap etme, yavrucuğun seni hisseder.
benim kardeşim 26,5 haftalık doğum yaptı aynı şeyleri yaşadı ve ağlamaktan sütü kesildi Yapma böyle, yazık kendine; Bebeğine üzüntülü, stresli olman negatif etki yapar. İlk haftalarda özel süt pompalarından kullandığında işe yaramıştı, bebeğin için onları dene. Humana'nın özel çayını iç, dualarımız sizinle Allah iyilik sağlık versin inşallah tez zamanda. Önemli olan hayırlısıyla sağlıcakla kucağına alman:Saruboceq: Çok zor ve devam eden bir süreç Allah yar ve yardımcınız olsun canım:Saruboceq:

X