Ben mi abartiyorum ?

Fiona22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2018
720
1.435
34
Merhabalar. Sizlere bir şey danışmak istiyorum. Nişanlımla yaklaşık 6 aydır görüşemiyoruz. (Yurt dışında idi,gelemiyordu.) İki gün önce yaşadığı şehre döndü. Aramızda yaklaşık 1-1.5 saatlik bir yol var. Yanıma bir iki gün sonra gelecek, aslında bunu birlikte planladık. Sürekli beni ne kadar özlediğini söylüyor ama ben anlayamıyorum. Bir saatlik hadi trafikle maksimum iki olsun,kendi araci da olmasına rağmen gelemiyor mu ? Ailesiyle vakit geçirmesini de istiyorum tabi. Ama yanımda saatlerce kalmasına da gerek yok, en azından bir-iki saat vakit geçirsek, bir kahve bile içsek yeter. Sonrasında zaten daha uzun planlarımız var. Üstelik orda tamamen ailesiyle de geçirmiyor. En son bilgisayarda oyun oynuyordu. Ben mi bencillik yapıyorum sizce ? Bu duruma içten içe alınıyor ve bozuluyorum. Özledim diyen insan bir saatlik yol için çıkıp gelmez mi, bütün gün kalmasına da gerek yok. Bunlar benim kuruntularım mı ? Siz olsanız ne düşünürdünüz?
Şimdiden cok teşekkür ediyorum..

Son düzenleme:
Merhabalar. Sizlere bir şey danışmak istiyorum. Nişanlımla yaklaşık 6 aydır görüşemiyoruz. İki gün önce yaşadığı şehre döndü. Aramızda yaklaşık 1-1.5 saatlik bir yol var. Yanıma bir iki gün sonra gelecek, aslında bunu birlikte planladık. Sürekli beni ne kadar özlediğini söylüyor ama ben anlayamıyorum. Bir saatlik hadi trafikle maksimum iki olsun,kendi araci da olmasına rağmen gelemiyor mu ? Ailesiyle vakit geçirmesini de istiyorum tabi. Ama yanımda saatlerce kalmasına da gerek yok, en azından bir-iki saat vakit geçirsek, bir kahve bile içsek yeter. Sonrasında zaten daha uzun planlarımız var. Üstelik orda tamamen ailesiyle de geçirmiyor. En son bilgisayarda oyun oynuyordu. Ben mi bencillik yapıyorum sizce ? Bu duruma içten içe alınıyor ve bozuluyorum. Özledim diyen insan bir saatlik yol için çıkıp gelmez mi, bütün gün kalmasına da gerek yok. Bunlar benim kuruntularım mı ? Siz olsanız ne düşünürdünüz?
Ayol biz İstanbul’da yaşıyoruz ve burada en yakın yer 1 saat zaten ne demek yani gelmemek çok manasız. Özleyen insan gelir gider 1-1.5 saat yol mu yani

Artık hemen hemen her yerde 1 saatlik yol yapılıyor şehir içinde…
Ben mi bencillik yapıyorum demişsiniz hep ondan beklerseniz evet 👍🏻 Arada siz gidip gelseniz?

Merhabalar. Sizlere bir şey danışmak istiyorum. Nişanlımla yaklaşık 6 aydır görüşemiyoruz. İki gün önce yaşadığı şehre döndü. Aramızda yaklaşık 1-1.5 saatlik bir yol var. Yanıma bir iki gün sonra gelecek, aslında bunu birlikte planladık. Sürekli beni ne kadar özlediğini söylüyor ama ben anlayamıyorum. Bir saatlik hadi trafikle maksimum iki olsun,kendi araci da olmasına rağmen gelemiyor mu ? Ailesiyle vakit geçirmesini de istiyorum tabi. Ama yanımda saatlerce kalmasına da gerek yok, en azından bir-iki saat vakit geçirsek, bir kahve bile içsek yeter. Sonrasında zaten daha uzun planlarımız var. Üstelik orda tamamen ailesiyle de geçirmiyor. En son bilgisayarda oyun oynuyordu. Ben mi bencillik yapıyorum sizce ? Bu duruma içten içe alınıyor ve bozuluyorum. Özledim diyen insan bir saatlik yol için çıkıp gelmez mi, bütün gün kalmasına da gerek yok. Bunlar benim kuruntularım mı ? Siz olsanız ne düşünürdünüz?
Yapmayın bir saat nedir ki ? Ben nişanlı iken 12 saat yolu 2 3 ayda gidip geldim.
1 saatte Ankara'da ise okula gidiyoruz yapmayın.1 1.5 saatlik yolu nasıl gelemez.

6 aydır görüşmüyorsunuz ve adam iki saatlik yola sizi görmeye gelemiyor mu? Oyundan kopamadığı için mi acaba?

Yani adam 6 aydır askerdeydi diyelim. Ailesinin yanına geldi ilk günü geçirdi onlarla, benim bir de nişanlım var deyip uçarak size gelmeliydi. Kanatları yok demek ki, tek taraflı kanatlanmışsınız siz.

Asla abartmıyorsunuz. 6 ay ne demek yapmayın. Ailesinden önce gelmesi gerekirdi hadi olmadı ikinci gün mutlaka gelmeliydi. Kaç yıldır birliktesiniz? Gerçekten size aşık olduğuna emin misiniz?

Mesajlarınız için çok teşekkürler. Ben de öyle düşünüyorum. Bir bilemedin iki saatlik yol için gelememesi çok kirici.. özledim demek bu kadar anlamsız olmamalı. Aracım Yok bu arada o yüzden ondan bekliyorum. Ben burda tek yaşıyorum o orda ailesiyle yaşıyor. İlk günler bencil olmamak adına normallestirmeye çalıştım ama çok bozuluyorum ve gelmesini bile istemiyorum artık.

Beklentiniz de çok haklısınız bence... açık açık söyleyin

Mesajlarınız için çok teşekkürler. Ben de öyle düşünüyorum. Bir bilemedin iki saatlik yol için gelememesi çok kirici.. özledim demek bu kadar anlamsız olmamalı. Aracım Yok bu arada o yüzden ondan bekliyorum. Ben burda tek yaşıyorum o orda ailesiyle yaşıyor. İlk günler bencil olmamak adına normallestirmeye çalıştım ama çok bozuluyorum ve gelmesini bile istemiyorum artık.
Bence rahatsız olduğunu söyle.Cozum uretemiyorsa sana değer vermiyordur.

Bi süre iş güç o bu diye tolere edilebilir ama 6 ay çok uzun bi süre, hele de bu kadar yakınsanız. Bozulmakta haklısınız. Söyleyince ne diyor?
Evet biraz tolere etmeye çalıştım kendimce. Ama bugün edemiyorum. Normal davranamıyorum, içimden ne konuşmak ne aramak geliyor. Söylemedim çünkü ben söylediğimde hemen geleceğini tahmin ediyorum. Ama bunun benim için sanırım pek bir anlamı kalmayacak.

Sanırım çok düz mantık düşünüyor. Fiona ile plan yaptık şu tarihte gideceğim, sonra zaten aralıksız birkaç hafta görüşeceğiz şeklinde düşünüyor. Ama özlemek böyle bir şey mi ? İnsan çok sevdiği ve özlediği biri için kalkıp gitmez mi, içinden gelmez mi ?

Seven gelip görmek ister. Siz nasıl onu görmek istiyorsanız aynı şekilde düşünmesi gerekir ama öncelikleri siz değilseniz bahaneler bulur inan bana nisanlilikta böyle yapan evlenince de umursamıyor ve ikinci planda tutuyor.

Muhtemelen nişanlı olduğu için ferahlamış cebinde görüyor aşık olan adam merak eder ve görmek ister

Evet biraz tolere etmeye çalıştım kendimce. Ama bugün edemiyorum. Normal davranamıyorum, içimden ne konuşmak ne aramak geliyor. Söylemedim çünkü ben söylediğimde hemen geleceğini tahmin ediyorum. Ama bunun benim için sanırım pek bir anlamı kalmayacak.
Üzgünüm ama seven erkek az önce de dediğim gibi uçarak gelir size. Siz bugün gelme deseniz de gelir özledim diyerek. Hakikaten kanatları çıkıyor bunların sevince. Bana sorarsanız ilişkinizi gözden geçirin.
Benim için sorun değil onu böyle de severim, hayatı paylaşırım, o bana önem vermedikçe mutlu olurum diyorsanız sorun yok.

X