Ben mi abartiyorum ?

Sanırım çok düz mantık düşünüyor. Fiona ile plan yaptık şu tarihte gideceğim, sonra zaten aralıksız birkaç hafta görüşeceğiz şeklinde düşünüyor. Ama özlemek böyle bir şey mi ? İnsan çok sevdiği ve özlediği biri için kalkıp gitmez mi, içinden gelmez mi ?
Biz İstanbul Ankara ilişkisindeydik, salaktık da biraz galiba trenin varlığından haberdar değildik. 2 sene mi 3 sene mi ne sevgili kaldık bu sürede pandemideki o kısıtlama hariç her ay gittik geldik, otobüsle hava durumuna bağlı olarak 8-9 saat sürdüğü de oluyordu. 1-2 saatlik yolu insan canı tatlı çekince bile gidiyorken nişanlısına gitmemesi çok mantıksız. Ama bence konuşmalısınız, gel demeyin de 6 aydır gelmeme nedenini sorun.

Üzgünüm ama seven erkek az önce de dediğim gibi uçarak gelir size. Siz bugün gelme deseniz de gelir özledim diyerek. Hakikaten kanatları çıkıyor bunların sevince. Bana sorarsanız ilişkinizi gözden geçirin.
Benim için sorun değil onu böyle de severim, hayatı paylaşırım, o bana önem vermedikçe mutlu olurum diyorsanız sorun yok.
Hiç mutlu değilim, ilk kez böyle bir durumla karşılaştım. Daha önce tam tersiydi. Bunu ilk kez yaşıyorum ve aşabilecegim bir şey değil.

Merhabalar. Sizlere bir şey danışmak istiyorum. Nişanlımla yaklaşık 6 aydır görüşemiyoruz. İki gün önce yaşadığı şehre döndü. Aramızda yaklaşık 1-1.5 saatlik bir yol var. Yanıma bir iki gün sonra gelecek, aslında bunu birlikte planladık. Sürekli beni ne kadar özlediğini söylüyor ama ben anlayamıyorum. Bir saatlik hadi trafikle maksimum iki olsun,kendi araci da olmasına rağmen gelemiyor mu ? Ailesiyle vakit geçirmesini de istiyorum tabi. Ama yanımda saatlerce kalmasına da gerek yok, en azından bir-iki saat vakit geçirsek, bir kahve bile içsek yeter. Sonrasında zaten daha uzun planlarımız var. Üstelik orda tamamen ailesiyle de geçirmiyor. En son bilgisayarda oyun oynuyordu. Ben mi bencillik yapıyorum sizce ? Bu duruma içten içe alınıyor ve bozuluyorum. Özledim diyen insan bir saatlik yol için çıkıp gelmez mi, bütün gün kalmasına da gerek yok. Bunlar benim kuruntularım mı ? Siz olsanız ne düşünürdünüz?
Şimdiden cok teşekkür ediyorum..
İstanbul'da her yer birbirine 1 1.30 saat uzaklıkta. Kuruntu değil haklısınız. Ben açıkçası değersiz hissederdim kendimi ve evlilik için bir kez daha sorgulardım

Ne biliyim sevdiğim kişi çok uzak bir mesafede değil,altımda araba var maddi olarak yeterliyim hadi her hafta olmasın ayda bir görmek isterdim. İnsanın içinin biraz kıpır kıpır olması gerekmez mi? Hadi sevgiyi geçtim biraz tutkudan olsun bari ..

Ankara İstanbul teptiğim yollar geliyor aklıma 🥲 para yok pul yok iki kuruş KYK kredisi ...

Gerçekten kalbinizi kırmak istemiyorum ama benim eşim biz nişanlıyken tek izin günü pazardı. Ve cumartesi işten çıkıp zonguldaktan trabzona gelip 12 saat durup geri giderdi.

Bunu neden söyledim. Gerçekten seven ve de değer veren adamlar böyledir zaten. Inanın hepsi böyle. Ben böyle yapan başka adamlar da gördüm. Hepsi de istedikleri kızla evlendiler. Cünkü bunlar kadınların gönlüne giden yoldur.

Bilemedim ben de olsam çok gücenirdim ve bana yeterince değer vermediğini düşünürdüm.

Ne biliyim sevdiğim kişi çok uzak bir mesafede değil,altımda araba var maddi olarak yeterliyim hadi her hafta olmasın ayda bir görmek isterdim. İnsanın içinin biraz kıpır kıpır olması gerekmez mi? Hadi sevgiyi geçtim biraz tutkudan olsun bari ..

Ankara İstanbul teptiğim yollar geliyor aklıma 🥲 para yok pul yok iki kuruş KYK kredisi ...
6 aydır yurt dışındaydı. O yüzden gelemiyordu. Ama iki gündür evde. Ve iki saatlik mesafeyi gelmiyor. Özledim yazıyor ama o kadar anlamsız ki..

Arada sadece 2 saat mesafe olmasına rağmen 6 ay boyunca gelmemesi normal bir durum değil. Adam özlemiyor çok net. Özleyen erkek duramaz ne yapar eder görüşmek için mutlaka bir yolunu bulur.

Merhabalar. Sizlere bir şey danışmak istiyorum. Nişanlımla yaklaşık 6 aydır görüşemiyoruz. İki gün önce yaşadığı şehre döndü. Aramızda yaklaşık 1-1.5 saatlik bir yol var. Yanıma bir iki gün sonra gelecek, aslında bunu birlikte planladık. Sürekli beni ne kadar özlediğini söylüyor ama ben anlayamıyorum. Bir saatlik hadi trafikle maksimum iki olsun,kendi araci da olmasına rağmen gelemiyor mu ? Ailesiyle vakit geçirmesini de istiyorum tabi. Ama yanımda saatlerce kalmasına da gerek yok, en azından bir-iki saat vakit geçirsek, bir kahve bile içsek yeter. Sonrasında zaten daha uzun planlarımız var. Üstelik orda tamamen ailesiyle de geçirmiyor. En son bilgisayarda oyun oynuyordu. Ben mi bencillik yapıyorum sizce ? Bu duruma içten içe alınıyor ve bozuluyorum. Özledim diyen insan bir saatlik yol için çıkıp gelmez mi, bütün gün kalmasına da gerek yok. Bunlar benim kuruntularım mı ? Siz olsanız ne düşünürdünüz?
Şimdiden cok teşekkür ediyorum..
Yani günü belli bir plan varsa sizi zor durumda bırakmak istemiyor olabilir. İçten içe alınıp bozulmana gerek yok hayat arkadaşın olacak duygularını , öfkelerini nazikçe belirtip çözüm bulmalısın. Böyle bir beklentin olduğunu dusunmemis olabilir , sen ani plana ayak uyduramayacak olabilirsin vs vs. Kendi kendini yemektense konusmayi dene.mantikli dişe dokunur bir açıklaması yoksa o zaman bahane uyduruyor diyebiliriz.

Arada sadece 2 saat mesafe olmasına rağmen 6 ay boyunca gelmemesi normal bir durum değil. Adam özlemiyor çok net. Özleyen erkek duramaz ne yapar eder görüşmek için mutlaka bir yolunu bulur.
Merhaba mesaj için çok tesekkurler. Ben galiba durumu izah edemedim. 6 aydır gelmiyor değil, 6 aydır yurt dışında olduğu için gelmedi ama şu son iki gündür evinde. Ailesiyle vakit geçiriyor ben de iki saatlik mesafedeyim. Üç gün sonrası için plan yaptık ama ben neden üç gün sonrasını bekliyor özleyen imkanı da varsa hemen atlayp gelmez mi diye çok ama çok kiriliyorum.

Merhaba mesaj için çok tesekkurler. Ben galiba durumu izah edemedim. 6 aydır gelmiyor değil, 6 aydır yurt dışında olduğu için gelmedi ama şu son iki gündür evinde. Ailesiyle vakit geçiriyor ben de iki saatlik mesafedeyim. Üç gün sonrası için plan yaptık ama ben neden üç gün sonrasını bekliyor özleyen imkanı da varsa hemen atlayp gelmez mi diye çok ama çok kiriliyorum.

O zaman bu durumu onunla paylaşın.

Amacım sizi üzmek değil. Ama abartmıyorsunuz ne demek gelmemek? Gayet haklısınız..
Çok naziksiniz, ben çok teşekkür ediyorum herkese bütün samimiyetimle. Gerçekten çok üzgün ve kırgınım. Ama ileride yanlış bir ilişkide olmaktansa bu noktada üzüleyim. O yüzden sizlere sordum.

Yani günü belli bir plan varsa sizi zor durumda bırakmak istemiyor olabilir. İçten içe alınıp bozulmana gerek yok hayat arkadaşın olacak duygularını , öfkelerini nazikçe belirtip çözüm bulmalısın. Böyle bir beklentin olduğunu dusunmemis olabilir , sen ani plana ayak uyduramayacak olabilirsin vs vs. Kendi kendini yemektense konusmayi dene.mantikli dişe dokunur bir açıklaması yoksa o zaman bahane uyduruyor diyebiliriz.
Valla bacım kadın evden çıkamayacak olsa bile özleyen adam uçar gelir der ki iki dakika cama/balkona çık bir yüzünü göreyim.

X