Ben mi abartiyorum ?

Yani günü belli bir plan varsa sizi zor durumda bırakmak istemiyor olabilir. İçten içe alınıp bozulmana gerek yok hayat arkadaşın olacak duygularını , öfkelerini nazikçe belirtip çözüm bulmalısın. Böyle bir beklentin olduğunu dusunmemis olabilir , sen ani plana ayak uyduramayacak olabilirsin vs vs. Kendi kendini yemektense konusmayi dene.mantikli dişe dokunur bir açıklaması yoksa o zaman bahane uyduruyor diyebiliriz.
Evet evet günü belli bir plan var. Ama şu an o kadar boş bir zamanimdayim ki, kendi de biliyor. Yani hiç zor durumda kalacağım bir aralık değil. Kendi kendimi yiyorum gerçekten. Diyeceği şey muhtemelen zaten bir planımız vardı, ona göre gelecektim olacak. Çok teşekkürler mesaj için. Sizin gibi de düşündüm bu arada. Ama kırgınlığım çok ağır basıyor

Merhaba mesaj için çok tesekkurler. Ben galiba durumu izah edemedim. 6 aydır gelmiyor değil, 6 aydır yurt dışında olduğu için gelmedi ama şu son iki gündür evinde. Ailesiyle vakit geçiriyor ben de iki saatlik mesafedeyim. Üç gün sonrası için plan yaptık ama ben neden üç gün sonrasını bekliyor özleyen imkanı da varsa hemen atlayp gelmez mi diye çok ama çok kiriliyorum.
Eğer sizinle olan planlarından sonra geri yurtdışına dönecekse ailesine ayıracağı vakti ve sizinle ayıracağı vakti planladığı için düşünememiş olabilir. Ama sizin yanınızdan ailesine geri dönecekse zaten, bence gelebilirdi

Merhaba mesaj için çok tesekkurler. Ben galiba durumu izah edemedim. 6 aydır gelmiyor değil, 6 aydır yurt dışında olduğu için gelmedi ama şu son iki gündür evinde. Ailesiyle vakit geçiriyor ben de iki saatlik mesafedeyim. Üç gün sonrası için plan yaptık ama ben neden üç gün sonrasını bekliyor özleyen imkanı da varsa hemen atlayp gelmez mi diye çok ama çok kiriliyorum.
Ben 6 aydır yakında ama gelmiyor olarak algılamıştım, belki maddi imkanı yoktur gel gir yapmaya 1,5 saat yol nerden baksan 500 liraya yakın yakacaktır.
Üç güne de plan yapmışsınız zaten
Ama daha önce de böyle davranışları olduysa neden daha erken gelmiyorsun, beni özlemedin mi gibi sorun bence

Biz sevgiliyken ilişkimiz uzak mesafeliydi eşim yurtdışındaydı. Türkiyeye gece varsa bile kapıya gelir beş dk in derdi görüşürdük öyle giderdi. Yarını normal görüşürdük. Erkekler sevince bunu belli ediyorlar böyle düşünüyorsanız bi soğukluk vardır kesin.

Merhabalar. Sizlere bir şey danışmak istiyorum. Nişanlımla yaklaşık 6 aydır görüşemiyoruz. (Yurt dışında idi,gelemiyordu.) İki gün önce yaşadığı şehre döndü. Aramızda yaklaşık 1-1.5 saatlik bir yol var. Yanıma bir iki gün sonra gelecek, aslında bunu birlikte planladık. Sürekli beni ne kadar özlediğini söylüyor ama ben anlayamıyorum. Bir saatlik hadi trafikle maksimum iki olsun,kendi araci da olmasına rağmen gelemiyor mu ? Ailesiyle vakit geçirmesini de istiyorum tabi. Ama yanımda saatlerce kalmasına da gerek yok, en azından bir-iki saat vakit geçirsek, bir kahve bile içsek yeter. Sonrasında zaten daha uzun planlarımız var. Üstelik orda tamamen ailesiyle de geçirmiyor. En son bilgisayarda oyun oynuyordu. Ben mi bencillik yapıyorum sizce ? Bu duruma içten içe alınıyor ve bozuluyorum. Özledim diyen insan bir saatlik yol için çıkıp gelmez mi, bütün gün kalmasına da gerek yok. Bunlar benim kuruntularım mı ? Siz olsanız ne düşünürdünüz?
Şimdiden cok teşekkür ediyorum..
sevıyor ama yeterı kadar sevmıyor böyle olmasının tek sebebı bu . Bunu onu önemsemeyerek değiştirebılırsın bence senı cok cepte görüyor

Biz sevgiliyken ilişkimiz uzak mesafeliydi eşim yurtdışındaydı. Türkiyeye gece varsa bile kapıya gelir beş dk in derdi görüşürdük öyle giderdi. Yarını normal görüşürdük. Erkekler sevince bunu belli ediyorlar böyle düşünüyorsanız bi soğukluk vardır kesin.
İşte tam olarak bundan bahsediyorum. O beş dakikanın anlamı çok büyük ,çok derin. Yol iki saat- burda bir saat kalsa- iki saat dönüş beş saatle akşam yemeğine yetişir evinde sanırım.

Hiç abartmıyorsunuz. Çok uzun süredir görüşmüyorsunuz ve kendisinin arabası var kalkıp gelmek zor değil. Durması şaşırtıcı. Ben yurtdışındayken bir gün çok bunalmıştım o zaman sevgilim olan eşime keşke yanımda olsaydın demiştim. Sadece bir gün için kalktı akşam geldi ve toplantısı olduğu için ertesi sabah ilk uçakla geri döndü. Uçağa bindiğinde ben yanına geliyorum söylemeyecektim ama 3 saat telefonum kapalı olur ulaşamazsan panik yaparsın diye haber vermek zorunda kaldım demişti. Ömrüm boyunca unutmam bu yaptığı şeyi ve o an hissettiklerimi.

Evet evet günü belli bir plan var. Ama şu an o kadar boş bir zamanimdayim ki, kendi de biliyor. Yani hiç zor durumda kalacağım bir aralık değil. Kendi kendimi yiyorum gerçekten. Diyeceği şey muhtemelen zaten bir planımız vardı, ona göre gelecektim olacak. Çok teşekkürler mesaj için. Sizin gibi de düşündüm bu arada. Ama kırgınlığım çok ağır basıyor
Kırılıp uzulmenin sana zarardan başka bir katkısı yok.muhtemelen dusunememistir. Konuşup tripsiz , kaprissiz duygularını ifade eden cümlelerle anlaşmaya varmalisin. O anlasın dersen kendini yorarsin. Sonuçta evleneceksiniz rahatça kendini ifade edebilmelisin. Çözüm sunmuyor, seni anlamiyorsa o zaman farklı olur.

Yorgunluğunu anca atıyor, araba kullanmayı gözü kesmiyor olabilir mi?
Çok yakın zamandaymış zaten buluşmanız.
1.5 saat de bir şey değil, lafı olmaz aslında ama.

Yorgunluğunu anca atıyor, araba kullanmayı gözü kesmiyor olabilir mi?
Çok yakın zamandaymış zaten buluşmanız.
1.5 saat de bir şey değil, lafı olmaz aslında ama.
Evet galiba öyle. Yorgunluğunu atıyor, gözü kesmiyor. Yakın zamanda da planımız var. (3 gün sonra)
Ama gelin görün ki aramızdaki mesafe 1.5-2 saat. 6 aydır görmediği sevgilisi için bir saatliğine de olsa bütün yorgunluğa rağmen gelmemesi ya da gelememesi beni çok kırıyor. Hani insan özledim diyince kimse tutamazmış gibi geliyor. Sanırım konfor alanından çıkacak kadar özlememiş.

Gelmesini beklemenizi anliyorum, ama bunu dusunmek ve anlamak kadinsal bir dusunce sekli, karsinizdaki erkek, siz 2 gun sonra gelmeyi planladiysaniz onun beyni "gelme" komutunu 2 gun sonra calistiracak. Şimdilik o normal hayat komutuyla min. enerji seviyesinde hayatini surduruyor.

Evet galiba öyle. Yorgunluğunu atıyor, gözü kesmiyor. Yakın zamanda da planımız var. (3 gün sonra)
Ama gelin görün ki aramızdaki mesafe 1.5-2 saat. 6 aydır görmediği sevgilisi için bir saatliğine de olsa bütün yorgunluğa rağmen gelmemesi ya da gelememesi beni çok kırıyor. Hani insan özledim diyince kimse tutamazmış gibi geliyor. Sanırım konfor alanından çıkacak kadar özlememiş.
Kusura bakmayın ama 2 gündür evde ne yorgunluğu olacak 2 saat yol ne yoracak insanı. 9 da ciksa alsa sizi kahvaltiya götürse hoş beş yapsanız akşama evinde olur sizin de gönlünüz olur.. gerçekten sevince yorgunluk görmüyor insanın gözü. Tekrar düşünün derim. 3 gün daha oturacak mi bu adam evde?

Merhabalar. Sizlere bir şey danışmak istiyorum. Nişanlımla yaklaşık 6 aydır görüşemiyoruz. (Yurt dışında idi,gelemiyordu.) İki gün önce yaşadığı şehre döndü. Aramızda yaklaşık 1-1.5 saatlik bir yol var. Yanıma bir iki gün sonra gelecek, aslında bunu birlikte planladık. Sürekli beni ne kadar özlediğini söylüyor ama ben anlayamıyorum. Bir saatlik hadi trafikle maksimum iki olsun,kendi araci da olmasına rağmen gelemiyor mu ? Ailesiyle vakit geçirmesini de istiyorum tabi. Ama yanımda saatlerce kalmasına da gerek yok, en azından bir-iki saat vakit geçirsek, bir kahve bile içsek yeter. Sonrasında zaten daha uzun planlarımız var. Üstelik orda tamamen ailesiyle de geçirmiyor. En son bilgisayarda oyun oynuyordu. Ben mi bencillik yapıyorum sizce ? Bu duruma içten içe alınıyor ve bozuluyorum. Özledim diyen insan bir saatlik yol için çıkıp gelmez mi, bütün gün kalmasına da gerek yok. Bunlar benim kuruntularım mı ? Siz olsanız ne düşünürdünüz?
Seni sevmiyoooorr

Biraz muhalefet gibi olacak ama… 2 sene once sizinle ayni durumdaydim. Simdiki esim, o zamanki sevgilimle 6 aydir gorusemiyorduk yurt disinda oldugu icin. Ve turkiyeye geldigi an kosarak onu karsilamaya gittim. Gun, saat saydim onu gorecegim ana kadar… o kadar uzak bir mesafeden yasadiginiz yere geliyorsa nasil kalkip karsilamaya gitmediniz cok ilginc. Ben nisanlinizin yerinde olsam asil cok kirilirdim. Biraz da onun tarafindan dusunmek lazim…

Siz zaten plan yapmışsınız bence onda bunun rahatlığı var . Ayrıca bence büyük ihtimal ailesinden çekiniyor . Ailesi geldi hemen koşa koşa nişanlısına gitti deyip belki alttan alta şaf sokacak, ti ye alacak tiplerse onların yanında ağır başlı takılıyor olabilir . Böyle beklentiler ilişkiyi zedeliyor bence düşüncenizi her zaman net belirtin. O da beklentiye girer söylemez siz de söylemezsiniz bu kısır döngü devam etmez. Ben olumsuz bir şey göremedim. Ailesinden çekiniyordur eminim yanınıza geldiğinde sizle verimli bol vakit geçirecek , üzmeyin kendinizi.

Biraz muhalefet gibi olacak ama… 2 sene once sizinle ayni durumdaydim. Simdiki esim, o zamanki sevgilimle 6 aydir gorusemiyorduk yurt disinda oldugu icin. Ve turkiyeye geldigi an kosarak onu karsilamaya gittim. Gun, saat saydim onu gorecegim ana kadar… o kadar uzak bir mesafeden yasadiginiz yere geliyorsa nasil kalkip karsilamaya gitmediniz cok ilginc. Ben nisanlinizin yerinde olsam asil cok kirilirdim. Biraz da onun tarafindan dusunmek lazim…
Bende havaalanına giderdim şahsen :)

X