Çatal kaşık bıçak takımı?

kaynanasıyla güzel geçinielere bayılıyorum sende iyi geçin sanada bayılıyımakannehirakannehirakannehir

ne var geçinmicek canavarlar sanki zaten anlamıyorum binde bir çok gıcığı çıkar ama o kadar.kaynana gelin muhabbetini sevmiyorum.o kadar kötüyse oğluyla ne işim varÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

o kızlar burdamısınız..bende topike bakıodum..bende karacadan aldım çatal bıçak setimi bakalım ne zmana kullanmak nasip olur

ne var geçinmicek canavarlar sanki zaten anlamıyorum binde bir çok gıcığı çıkar ama o kadar.kaynana gelin muhabbetini sevmiyorum.o kadar kötüyse oğluyla ne işim varÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

senin gibi düşünenler çok az cnm
kaynana dedin mi uzak duruyolar bende senin gibi düşünüyorum annemle nasılsam onunlada öyle olmak isterim inşllh istediğim gibi kaynana rastlar banakaydirigubbakcemile5

o kızlar burdamısınız..bende topike bakıodum..bende karacadan aldım çatal bıçak setimi bakalım ne zmana kullanmak nasip olur

burda da takılcam artık teremm napamlülülülülülülülülülülülü

senin gibi düşünenler çok az cnm
kaynana dedin mi uzak duruyolar bende senin gibi düşünüyorum annemle nasılsam onunlada öyle olmak isterim inşllh istediğim gibi kaynana rastlar banakaydirigubbakcemile5

inaşşalh tatlımm.benim görümce de senle yaşıt bakalım o nolcakhihoyyyt

:))) bu konuda bi hassaslık görüyorum sende.kalsın kızım daha iyi gezeriz takılırız.hem bana bişeyler öğretcek o lazım

hehe canım ya kuran öğrencem de onu yazdımm bura alakasız diyekafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

seninki mi öretcek kız kuran.
ne alaka anlamadım ama neyse.
bende küçükken hatim etmiştim duyanda inanamıyor :) hiç öle bi tipim yok...
işte boşuna demiyolar herşey küçükken oluyor diyeeegamyoncuiremsu

X