Düğün sorunu

Ah ya, valla bile bile kendi ayaklarıyla böyle gidiyorlar bu evliliklere gerçekten. Aynen eski konular kesin düzelmiştir. Evlenmek için evlenmeyin Allah aşkına. Eee düğünü ne zaman yapıyoruz ne yaptınız gençler konuştunuz mu falan diyen yok, nişanlın muhtemelen sana gelip ay evet ya havuzlu yemekli düğün diyip ailesine hiç bu konuda konuşmuyor. Zaten eşya alacak gücü olmayan 2 yetişkin niye zorla evlenmeye çalışır onu asla anlamıyorum. Hala anaya babaya muhtaçsınız demek ki. Sen hala ama eski konuları hallettik diyorsun. Senden başka harekete geçen yok nolur aç gözünü ya. Vallahi üzülüyorum gencecik kadınlarsınız karşınızdaki bulunmaz hint kumaşı mı?

Son düzenleme:
Parayi veren, düdügü calar. O yüzden kayinpederin sectigini ya onaylayacaksiniz yada kendiniz yapacaksiniz. Sunu da unutmayin: Nisanliniz annesinin babasinin eseri ve para konusunda birbirine benzeyecekler. Sizinle fatura hesabi yapan adam gidip babasina bu konsepti önermez bile. Simdi ki fiyatlari bilmiyorum. Ama o otel konsepti baya pahali olur. Baskalarin icine isedigi havuz basinda dügünpn neresi high class orasini hic anlamiyorum, ama belki de sadece fakirim 😁

Ben hiçkarişmim mi
Kesinlikle karismayin bekleyin ve izleyin. Diger konulariniza bakamadim belli ki zaten sorunlu bir iliskiniz var ama siz gormek istemiyorsunuz. Alin size koca bir firsat. Baktiniz nisanliniz yan ciziyor siz de verin yuzugu eline olsun bitsin. Dunyada erkek kıtlığı yok.

Hediyenin siparişi ısmarlamasi olmaz. Adam size dugun yapmak zorunda olmadığı halde bunu size ARMAĞAN ediyor. Soracaksınız z ve onun planladığı düğünü eğer beğenmiyorsaniz kendiniz yapacaksıniz

Yok sende naptın oha
Ah Ayşegül hangi şehirdesin bilmiyorum ama otel diyorsun havuz başı diyorsun kişi başı 1250 TL + KDV kış için içeri salonlara verilen fiyatlar. Ben Mersinden bildiriyorum. sen düğünlerin pik yaptığı dönemde kıytırık bir otelin havuz başında 1500 TL + KDV kişi başı fiyat bulabilirsen öp başına koy valla

Geçen sene yazın küçük bir pasta limonatalı düğün salonuna gündüz saati olduğu için 80bin verdi kuzenim. Akşam saati daha pahalıydı.

Zerre ekonomiden haberiniz yok konu sahibi.

Dışarıda normal bir yemek bile kişi başı 500 lira. Siz havuz başı düğün salonuna+yemeğe kişi başı 1000 lira falan vermeyi düşünüyorsunuz galiba. Komik.

Yok sende naptın oha
O kadar yoruma cevap vermeye tenezzul etmeyip buna oha demen de sendeki vizyonu da gösteriyor zaten.
Hadi canim hadi sana bu pinti aile ve capsiz kocayla mutluluklar ciddiye alip yorum yaptik bundan sonraki sorunlu konularinda ciddiye alınmayacağıni soyliyim nasilsa daha cok konu açarsın her konunda da biz sana demistik yazariz pinti aileyi cekmeye devamke beybi🤪

bir buçuk yıl önce deniz kıyısında otelde havuz başında yemekli düğün yaptık, son kuruşuna kadar kendimiz ödedik eşimle. kimse de hiçbir detayına karışamadı. o manzarada evlenmek benim de hayalimdi, iyi ki istediğimi yapmışım. çalış biriktir sen de yap.
KP ödemek zorunda mı senin hayalini? ne kadar bütçen varsa ona göre yaparsın. Destek beklemek ayrı, tüm düğünü aileye yıkmak ayrı. biraz birey olun ya madem evlenecek olgunlukta olduğuna inandın. sinir oluyorum böyle insanlara

Son düzenleme:
Hilton, ruffels değilse tamam yaaa, ne kadar da yüce gönüllüsünüz:KK70:
Sanki bunun altındaki oteller hepsi ayni seviyede ve uygun.
Maddi durumu var demişsiniz. Neye göre var.
Düğün fiyatlarından haberdar değilim. Ama sizin düğün beklentinizin bütçesi x ise adamın kenarda 10 x parası olması gerekir. Onun dışında oturduğu evi, iyi bir arabasi, belki fazladan bir evi falan da olmasi gerekir. Düğün dediğimiz şey çöpe gidecek bir para nihayetinde. Altın da alacaktır heralde erkek tarafı. Atıyorum benim 2 milyon TL param var ise bunun 300-400 bin tlsini çöpe atamam.
Ailenizin çevresi o kadar önemli ise, pamuk eller cebe. Ya da siz kendinize denk birini seçecektiniz.

Bütün bunların ötesinde, alman usulü hesap ödeyen bir nisanlidan beklentiniz yüksek değili :KK70:

X