Eşimin ilk eşi ve aklımı donduran olayı...

eşinizin tepkisi normal geldi bana. kadının evli bir erkekle birlikte olması hiç hoş değil.

eşinize anlatanlar abartarak da anlatmış olabilir. ne de olsa, iş yerinde diğer adamın yaptığı adaletsizlik var. gaza gelmesin eşiniz bence. işin aslını iyice öğrenin.
(eve gece gizli gizli adam alması belki doğru değildir???)

Son düzenleme:
ya size uzun uzun anlatamıycağım şimdi ama sebep ben değilim onların boşanmasında..bunu bilin yeter..benim kimseyi kepaze etmeme gerek yok çünkü kendi yeteri kadar kepaze olmuş zaten..ben bu konunun dışında değilim çünkü eşimin adıyla anılıyo o pislik ve eşim gözümün önünde ağlıyo sinirden..kayıtsız kalamam kusura bakmayın..

söylemek için laf atmışlar işte ortaya belli zaten o...hem ne demek onu ilgilendirmez..10 yaşında oğlu odada uyurken..kendi yan odada evli adamla bilmemnapıcak..ya çocuk şahit olursa bi gün..baba olarak ilgilendirmezmi eşimi yani..eşim sizin kadar medeni değil malesef..:nazar:

Eşiniz bence ilk evliliğini bitirememiş kafasinda öyle görünüyor:nazar:

sen nden bahsediyosun canım? ne üveyi..hangi çocuk..ortada üvey çocuk filan yok..eşimin ilk eşinden olan oğlu var..

canım ben sadece örnek verdim...mesela dedim..bir ailede çocuk üvey olur , bunu ailesi söylemez ama çocuk birisini kızdırdığı anda o kişi hemen sen üveysin zaten der,onu yaralar
aynı şey burada da olur...biri kadına çok kızar ,yada çocuk biribi kızdırır ,sonrasında zaten senin annende şöyle böyle bir kadın der olayı bu tarafa bağlar...yani kadın değil ama çocuk daha çok zarar görür...o yüzden dikkat etmeliler

tüm sayfaları okudum bunu öncelikle belirtmek isterim..
bana yanlış gelen kocan niye tepki vermiş sen ne zaman evlendin değil
ben şuna şaşırdım nasıl bu kadar kötü sıfatlar kullanabiliyorsun o kadın için
bence o çocukcağız da size gelmesin çünkü sen annesine olan siniri çocuğa yansıtcak annesine karşı istemeden de olsa kışkırtacaksın
ayrıca bana şöyle geldi, ki sana gün doğmuş
o artık kötü eski gelin eşinin ailesine göre
ama sen iyi gelin oldun kıymetin arttı dimi??
bu da gözümden kaçmadı açıkcası

sen ne diyosun yaaa..eşimin ilk eşi olmasa alkışmı tututucaktım evli bi adamla birlikte olan bi kadına..kullanırım tabi..bende anneyim çünkü..evli bi adamla utanmadan aşk yaşayan bi kadına kötü sıfat kullanırım canım..sen nedenini anlamsanda olur zaten..bu arada ben sinirini başkasından çıkartıcak biri değilim helede eşimin oğlundan asla..hem benim sinirim değil konu..ha bu arada eşim kendi ailesiyle başka nednelerden dolayı görüşmüyo zaten..ben onların gelini melini de değilim ayrıca..eski gelinleriyle konuşsunlar beni enterese etmez..kıymetim eşim tarfaından biliniyo gerisi umrum değil.. ne biçim bi uslup bu böyle..kıymetin arttı dimi filan...ben niye kışkırtıyım çocuğu annesine karşı ya..kimsin sen!!!

Eşiniz bence ilk evliliğini bitirememiş kafasinda öyle görünüyor:nazar:

canım sana katılmıyorum..bence bitirmiş kafasında...adamın düşündüğü çocuğu...bu kadın eve gece adam alıyorsa çocuk bir şekilde gece uyandığında görrmez mi? ne biliyim tuvalete gider görür ,ses duyar görür...sonuçta kfamızı koyup yastığa sabah kalkmıyoruz...
sen nasıl düşünüyorsun peki..........çocuğun görüp görmemesi önemli değil mi yaniii....

canım bende senin yazdıklarını anlayamadım
bu kadının tabii ki bir ilişkisi olsun.kimse bişi demiyor ama böyle mi olmalı ilişkisi...evli bir adam ,çocukları var üstelik,birde geceleri eve gelip gittiği söyleniyor
halbuki böyle bir ilişki yerine , bekar bir adam , çocuğunda tanıdığı biri, çocukla konuşan , geceleri eve gelmeyen
çocuk kötü birşey görürse çok etkilenir,belki annesinden bile nefret eder....
ayrıca çocuğun velayetini olaylar bu şekilde ise baba almalı bence
ne var sanki , 10 yaşında bir çocuk...belki öz anne olamaz ama yinede iyi anlaşamamaları için bir neden yok..

arkadaşım
o kadının ilişkisini yargılamak bize düşmez
bende asla doğru bulmuyorum evli ve çocuklu bir adam ile beraber olmasını
ama bunun derdi bizi almamalı
kadının adamı gece eve almasını vs. kendimiz gördükmü? milletin ağzına bakarak konuşmıyalım iftira olmadığı ne malum
öyle olsa bile bizi hiç ilgilendirmez
kaldıkı bence konu sahibinin eşi adamın evli olmasından ziyade eski karısının hayatında başka birinin olmasını kabullenemiyor ve bu onu eski eşi sıfatıylan hiç ilgilendirmez
çünkü eğerki çocuk etkilenecekse adam bekar olsada etkilenir vs.
kaldıkı kendiside evlenmişi hayatına yeni bir kadın girmiş çocuğun piskolojini ozaman çokda düşünmemiş şimdi düşünmesi bana tuhaf geldi

arkadaşım
kadının adamı gece eve almasını vs. kendimiz gördükmü? milletin ağzına bakarak konuşmıyalım iftira olmadığı ne malum
kaldıkı bence konu sahibinin eşi adamın evli olmasından ziyade eski karısının hayatında başka birinin olmasını kabullenemiyor ve bu onu eski eşi sıfatıylan hiç ilgilendirmez
kaldıkı kendiside evlenmişi hayatına yeni bir kadın girmiş çocuğun piskolojini ozaman çokda düşünmemiş şimdi düşünmesi bana tuhaf geldi

benimle evlenirken çocuğun fikrini aldı..hamile olduğumu bile alışıtra alıştıra 2 haftada söyledi çocuğa..bilp bilmeden ne biçim ithamlar bunlar yaa..hem kaç kere söylicem kadın kabul ediyo herşeyi yaaaaaaa..adamın karısı duymasın diye pazarlık yapıyo eşimleee

canım sana katılmıyorum..bence bitirmiş kafasında...adamın düşündüğü çocuğu...bu kadın eve gece adam alıyorsa çocuk bir şekilde gece uyandığında görrmez mi? ne biliyim tuvalete gider görür ,ses duyar görür...sonuçta kfamızı koyup yastığa sabah kalkmıyoruz...
sen nasıl düşünüyorsun peki..........çocuğun görüp görmemesi önemli değil mi yaniii....

benim cevabim konu sahibesineydi size değil
lütfen birakinda istediğim gibi fikrimi beyan edeyim
- replerle saldirmayin bidaha lütfen fikrinizi beyan edip çikin :nazar:

canım gerçekten sen acaip sabırlısın...
ayy korkulur valla sizden bayanlar haa....
ya bacım cvp verme artık nolur yaa...
çok üzüldün hee..sütün falan kesilcek kız..kıyamam...

Hakikaten çocuğun, annesinin ve adamın odadan seslerini falan duyduğunu düşünebiliyo musunuz?
Ömrü boyunca unutamaz.. Allah korusun. :1no2:

yazılan bunca şeyi okuyup,kafa yorup yorum yazan herkese teşekkür ediyorum arkadaşlar....

arkadaşım

yaa yapmayın Allah aşkına...tabi ki biz burada yazılanlara göre konuşuyoruz..mesela diyoruz...gerçek nedir bilemeyiz...o zaman hiç bir şeye yorum yapmayalım bu iftiradır,bu yalandır,bu şöyledir bu böyledir diyeee....arkadaş öyle duyum almış bunu anlattı...artık doğruluğunu araştırmak onlara kalmış...inşallah değildir...biz doğru ise olabilecek şeyleri söylüyoruz
ayrıca ilişki varrrrrrrrrr ilişki varrrrrrrrrr..yani siz şimdi bu kadının yaşadığı bu ilişki ile adamın ( yani konu sahibi bayanın ) yaşadığı ilişkiyi bir mi tutuyorsunuz ki adam yapmışta çocuk etkilenmemiş,kadın yapınca etkilenecek diyorsunuz?
dost var düşman varrrrrr...düşmanını sevindirmeyeceksin ,ona fırsat vermeyeceksin...buğün olmazsa yarın annesinin babasının yaptığı kötü şeyler çocuğun kulağına gider...adam evlenmiş işte bu bayanla...bunda gayri meşru bir olay yok...kimse senin baban neden evlendi demez...ama kadın evli birisi ile beraber se neden beraber denir , uygunsuz davranıyorlar denir....vsvs
bence adam eski karısını düşünmüyor...çocuğunu düşünüyor...eğer ki kadın biz ciddiyiz,ben ailemle tanıştırdım,çocuğumla tanıştırdım ,ona münasip bir dille anlattım diyorsa ne alaaaaaaaaa...ama demiyorsa .............................

canım gerçekten sen acaip sabırlısın...
ayy korkulur valla sizden bayanlar haa....
ya bacım cvp verme artık nolur yaa...
çok üzüldün hee..sütün falan kesilcek kız..kıyamam...

hayatım nickimin altınada yazdım zaten.En güçlü yanım..sabrım...benim ahım kimsede kalmaz...ayrıca çokda güçlü bi kadınımdır..hayatta baş edemediğim hiçbir güçlük olmadı..bunlar şamda kayısı ..düşünme sen..

sen ne diyosun yaaa..eşimin ilk eşi olmasa alkışmı tututucaktım evli bi adamla birlikte olan bi kadına..kullanırım tabi..bende anneyim çünkü..evli bi adamla utanmadan aşk yaşayan bi kadına kötü sıfat kullanırım canım..sen nedenini anlamsanda olur zaten..bu arada ben sinirini başkasından çıkartıcak biri değilim helede eşimin oğlundan asla..hem benim sinirim değil konu..ha bu arada eşim kendi ailesiyle başka nednelerden dolayı görüşmüyo zaten..ben onların gelini melini de değilim ayrıca..eski gelinleriyle konuşsunlar beni enterese etmez..kıymetim eşim tarfaından biliniyo gerisi umrum değil.. ne biçim bi uslup bu böyle..kıymetin arttı dimi filan...ben niye kışkırtıyım çocuğu annesine karşı ya..kimsin sen!!!

ne olursa olsun o bi anne böyle kötü sıfatlar bana garip geldi
tabi onun yaptığı yanlış bişey ben zaten ona bişey demedim bile yorumsuz bıraktım
allah görüyor hepimizin ne yaptığını asıl ona hesap vericez elbet
ayrıca ben senin eşinn ailesiyle problemlerini müneccim değilim ki bileyim
benim yeni üye olmuş olmam repimin düşük olması da senin böyle bi uslüp takınmanı gerektırmez kanımcamirmirmirmir
kimsye böyle bi cevap verememişken bana vermen bana bunu düşündürdü

inan seni üzmek incitmek için söylemedim newlifecim
eşin çok kurmuş ya kafasinda ondan öyle düşündüm bir an
sana yakişan eşini sakinleştirmek ve olaylara çok müdahale etmemek olur
inşallah sorunsuz şekilde bu meseleniz çözülür kimse üzülmez
kirip incittiysem öyle düşündüğüm için özür dilerim :teselli:

benim cevabim konu sahibesineydi size değil
lütfen birakinda istediğim gibi fikrimi beyan edeyim
- replerle saldirmayin bidaha lütfen fikrinizi beyan edip çikin :nazar:

ne oluyor yaaaaaaaaaaaaaa:eek:klava:
sen bırakta fikrimi beyan edeyim diyorsunbişi olmuyor , ben fikrimi söyleyince sorun oluyor..bizler burada fikir alışverişi yapıyoruz,kimse kimseye saldırmıyor...sana katılsam ooooooohhhhhhhhhhhh ne ala bana katılıyor diyeceksin ,rep versem bişi demeyeceksin
ama fikrine karşı çıkınca hemen saldırıya geçiyorsun.....sanane yaaaaaaaaaa istediğime olumlu rep veririm istediğime vermem......................sana mı soracağım fikrimi beyan edip çıkıp çıkmayacağımı
:eek:klava:
hey Allahım yaaaaaaaaaaaaaa:eek:klava:

Yaklaşık olarak 1 saattir konuyu takip ediyorum konu nereden nerelere geldi.
Kadının yaptığı çok çirkin bunda zaten hepimiz hemfikiriz :nazar:
Benim ve diğer arkadaşların kafasına takınlan tek soru eşinizin tutumu...
Sanki hala eski eşini kıskanıyor gibime geliyor. Aksi olsa konuyu bu kadar büyütmez kendini harap etmez direk eski eşi ile uslüpluca konuşup mahkemeye dava dilekçesini verirdi gibime geliyor. Gerçi vermişte ama kendini fazla hırpaladıktan sonra....
Hakkınızda hayırlısı olsun.:1hug:

benimle evlenirken çocuğun fikrini aldı..hamile olduğumu bile alışıtra alıştıra 2 haftada söyledi çocuğa..bilp bilmeden ne biçim ithamlar bunlar yaa..hem kaç kere söylicem kadın kabul ediyo herşeyi yaaaaaaa..adamın karısı duymasın diye pazarlık yapıyo eşimleee

güzel kardeşim sen git bir kahve yap kendine.. çok asabileştin.. amacımız seni kırmak değil. belki senin göremediğin yerleri görüp sana bir bakış açısı göstermekti.. bence her türlü yoruma açık olmalısın.. eğer böyle bir konu açtıysan ..

sen hala adamın karısını kötülememizi bekliyosun gibi geldi bana.. ee bu zaten görülen birşey.. tammam kadın yapmış. biz burda küfürler yğdırsakta kadına ne gececek elimize.. olan olmuş... hala kadına takmış vaziyettesin sen.. bizden nasıl bir yorum bekliyorsun sorabilirmiyim bana da kızmayacaksan?

bende bi konu açmıştım bana direk boşan diyenler bile çıktı...ne yani onlara kızmalımıyım hemen? onların bakış açısıda öyle demekki? zaten herkes aynı düşünecek olsa hayatta yanlışlar olurmuydu?

valla ben kendi adıma söylüyorum.. ne yazıkki sana katabileceğim bir şeyim yok.. çünkü sen şartlanmışssın: o kadınla ilgili kötü yorum bekliyorsun sadece..

sözün bittiği yer ... allah hayırlısını versin hakkınızda...

X