Esnek Diyet Arkadaşlığı

Hosbulduk tsk ederim , adim zehra yasim 24 boy 1.68 kiloom 95.7 :S:SS
24 burdayimm kesinlikle :KK66:

hoşgeldin canım hep birlikte vereceğiz bu kiloları bugun mü başladın diyete ben 20 günde 6 kilo verdim hiç canını sıkma pko ve hipotiroidim var ilk kilolar çok hızlı gidiyor kafanda bitirdin mi olayı o zaman sıkıntı yok :-)

Hosbulduk tsk yasamrenk, aklima koydum zayiflicam ins.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hoşgeldin canım hep birlikte vereceğiz bu kiloları bugun mü başladın diyete ben 20 günde 6 kilo verdim hiç canını sıkma pko ve hipotiroidim var ilk kilolar çok hızlı gidiyor kafanda bitirdin mi olayı o zaman sıkıntı yok :-)

Evet bugun basladim. Cumadan aklimdaydi haftasonu babyshower vardi arkadasin ve kermes vardi o yuzden baslayamadim .
Cok iyi kilo vermisin 20 gunde super !!
Sigarayi biraktim 2 hafta kadar once, o yuzden aldim son zamanda vee cocuk istiyoruz mecbur zayiflamam lazim. Takip edecegim burayi hep beraber bol bol zayiflariz insallahh fena gaza geldim suan zayifliyacam hihi

Hosbulduk tsk ederim , adim zehra yasim 24 boy 1.68 kiloom 95.7 :S:SS
24 burdayimm kesinlikle :KK66:

canım hemen ekliyorum
öncelikle sen daha hızlı kilo verirsin bize göre o yönden avantajlısın
ama sakın haa sakın iradene yenilip yemeye devam etme sakınnnnnnn
birde aşırı az yiyerek kendini çok kısma yoksa yapamaz
devam edemez yarıda bırakır tüm kilolarıda geri alırsınnnnn
çok iradeli ol çok ciddi girişşşşşşşş

Son düzenleme:
Evet bugun basladim. Cumadan aklimdaydi haftasonu babyshower vardi arkadasin ve kermes vardi o yuzden baslayamadim .
Sigarayi biraktim 2 hafta kadar once, o yuzden aldim son zamanda vee cocuk istiyoruz mecbur zayiflamam lazim. Takip edecegim burayi hep beraber bol bol zayiflariz insallahh fena gaza geldim suan zayifliyacam hihi

aynen kuzum ben de seneye çocuk düşünüyorum pkomdan dolayı kesinlikle zayıflamam lazım ilk günler çok hızlı verirsin zaten ilk 15 gün dayan fazla yemezsin miden küçülüyor kendini zayıf hisset umutlarına sarıl gidecek bu kilolar o kadaR :))

bu arada canım boyunda iyiymiş o yönden de avantajlısın
iş sadece accık kendini sıkmana kalmış tatlım onuda başarırsın heralde dimiiiiii???

kalkınca: sirkeli su+normal su (Topl. 2 bardak su)

sabah: yarım porsiyon nesfit (1/4 su bardağı sütle 2 kaşık nesfit)

ara: yeşil çay

öğlen: tam porsiyon nesfit
(3/4 su bardağı sütle 5 kaşık nesfit sabah nasıl olsa az yedim diye öğlen dengeledim)

ara 15-20 kadar kabak çekirdeği ve 1 armut bir yeşil çay daha

akşam: avuç içi kadar et salata bolca ve yoğurt belki 1 dilim ekmek

bu kadan kızlar nasıl sizce??

Son düzenleme:
Ayyy herkes sıkı sıkı devam ediyo ben hiç veremiycem heralde tek yaptığım sirkeli su içmek eğer kilo vermişsem bilinki onun hürmetine :KK70:
Gelen giden yoğun günler geçiriyorum pastalar börekler yemekler az da yesem diyet olmadığı kesin :KK70:

BUGÜN MENÜM

08:00
5 yeşil zeytin
5 siyah zeytin
5 çatal light reçel
1 dilim peynir
1 yumurta sarısı

10:00
1 Sek çilekli süt

12:00
2 dilim tb ekmek
1 kâseden az light yoğurt

13:20
1 küçük paket eti form portakallı bisküvi

18:00
1 tabak patlıcan yemeği
3 köfte

2 lt su
1 yçay

Kızlar fazla mı ya :S

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar benim diyet gitti annem geldi yemeklerini yaptı 3 tane köfte yemedim ama 1 tabak patlıcan yemeği salata yoğurt 4 kaşık pilav 2 kaşık makarna yedim çok üzgünüm :KK43: herkese dedim dedim eve gelince hafta sonu bozmadım bile ;(
2 parça da bitter :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar benim diyet gitti annem geldi yemeklerini yaptı 3 tane köfte yemedim ama 1 tabak patlıcan yemeği salata yoğurt 4 kaşık pilav 2 kaşık makarna yedim çok üzgünüm :KK43: herkese dedim dedim eve gelince hafta sonu bozmadım bile ;(

Kız boşver arada olur okadar sende

Ben cok kötüyüm kizlar diyeti bozmak istiyorum karnim doyana kadar yemek yemek istiyorum doner hamburger cips fıstıkli çikolata taze sicak pide ile kahvalti yapmak istiyorum acilarin kadini deyilim çok şükür ama acliklarin kadiniyim acimmmmm:KK43:(((

Guzelce yürüyüşumu yaptim su aksami bi atlatsam sabah kendime odul bir kare fıstıklı çikolata yiyecegim

2 parça da bitter :KK43:

Bir sederden bisey olmaz canim sen cok az yemeye o kadar alismissinki bu cok geliyo aslında çok değil

Bir sederden bisey olmaz canim sen cok az yemeye o kadar alismissinki bu cok geliyo aslında çok değil

Ay gerçekten mi canım kurtarın beni bu duygudan sen de yeme sakın...:KK43:

Toplamda 2 tabak patlıcan yemeği 4 kaşık pilav 2 kaşık makarna salata yoğurt yedim 2 kare de bitter :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
X