Esnek Diyet Arkadaşlığı

Toplamda 2 tabak patlıcan yemeği 4 kaşık pilav 2 kaşık makarna salata yoğurt yedim 2 kare de bitter :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bir seferden bişey olmaz ama ben mesala 2 gün üstüste yedim 3-4 günde zor toparladım yeterki yarın yeme

bir seferden bişey olmaz ama ben mesala 2 gün üstüste yedim 3-4 günde zor toparladım yeterki yarın yeme

Tatlım ya istifra ettim ne yediysem midem çok küçülmüş almadı çokta yemedim ama :KK43:

Allah korusun kuzum ya :) olmam inşallah :)

inşallah canım ama bu kadar takıntı yapma

bende çok az yiyorum ama 10 gün sonra sünnet mevlütü var oğullarımın elbisemi almıştım o biraz dar oluyo onun için

inşallah canım ama bu kadar takıntı yapma

bende çok az yiyorum ama 10 gün sonra sünnet mevlütü var oğullarımın elbisemi almıştım o biraz dar oluyo onun için

Hayırlı uğurlu olsun canım :-) uzun bi ömür geçirin hep beraber inş gireceksin o elbiseye ben de nesfit diyetine başlıyorum yarım karar verdim 5 kaşık mıydı canım :-)

Kızlar benim diyet gitti annem geldi yemeklerini yaptı 3 tane köfte yemedim ama 1 tabak patlıcan yemeği salata yoğurt 4 kaşık pilav 2 kaşık makarna yedim çok üzgünüm :KK43: herkese dedim dedim eve gelince hafta sonu bozmadım bile ;(
2 parça da bitter :KK43:

1 defaligina mahsus birsey olmas zaar, yarin dengelersin.
Bende bu aksami yazdigim gibi gitmedi annem yemege cagirdi ordayim simdi ayriyeten yazacagim bugunki menumu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

menumu yaziyorum kizlarr!!

Sabah : ilik elma sirkeli su , yumurta, bitki cayi Formmun(bayagi bitki var )

Oglen: salata bol limonlu az oldugu icin ve ac hissettigim icin yanina hazir corba ezogelin yapyim 1 tabak ictim

Ara ogun ; 1 fincan neskafe

Aksam: 3 kasik bulgur pilavi
1 dilim tepsi kebabi
1 bardak icecek
Vee vazgecilmezim salataaa bol limonluuu... 🙊
Sadece su icme sorunum var , onuda cozmeye calisiyorum , yarim litrelik siseye cook az surup (turkce surup oluyor galiba) kattim ve su ile doldurdum amaaa velakinn sabah doldurdugun siseyi anca yariya indirdim , biliorum cok azzz cokkkk

Oglen: maydanozlu salata bol limonlu az oldugu icin ve ac hissettigim icin yanina hazir corba ezogelin yapyim 1 tabak ictim

1 dilim tepsi kebabi
1 bardak icecek
Sadece su icme sorunum var , onuda cozmeye calisiyorum , yarim litrelik siseye cook az surup (turkce surup oluyor galiba) kattim ve su ile doldurdum amaaa velakinn sabah doldurdugun siseyi anca yariya indirdim , biliorum cok azzz cokkkk

Benim boyum 1.69 :))

Bu arada gitti sanki benim diyet bugünn :KK43: sınav vardı arada baya götürmüşüm çalışırken :KK43:

Benim boyum 1.69 :))

Bu arada gitti sanki benim diyet bugünn :KK43: sınav vardı arada baya götürmüşüm çalışırken :KK43:

Ben bugün bıraktım ya magnum keyfi de yapıcam :)) salla yarın yeniden başlarım dünyanın sonu değil ya bazı forumlarda dünyanın sonucumuz gibi yazıyorlarda :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bugün bıraktım ya magnum keyfi de yapıcam :)) salla yarın yeniden başlarım dünyanın sonu değil ya bazı forumlarda dünyanın sonucumuz gibi yazıyorlarda :))

Heh şöyle yarın acısını çıkarırsın şekerim

Oglen: maydanozlu salata bol limonlu az oldugu icin ve ac hissettigim icin yanina hazir corba ezogelin yapyim 1 tabak ictim

1 dilim tepsi kebabi
1 bardak icecek

Güzel olmuş inş gidecek bu kilolar :)

X