İp atlamanın faydalarını biliyormuydunuz?

arkadaslar benim de bi sorum olucak ip atlamak alt bacakda kas yapar mı acaba bacaklarımız kalınlaşıp kalas gibi olmasın:):) ayrıca sütyensiz sakınn ip atlamayın zaten rahatsızlık werir hissedersiniz ama sıkı bi sütyenle hiç bi sakıncası yok herkese kolay gelsinnn

ya evet bende ip atlıyorum ama zaten bacaklarım kaslı daha da kaslanırsa artık çok kötü olur kas yapıyo mu ip atlama acaba

bende 4 aydır gün gün kilo alıyorum.Sebebini de tam kestiremiyorum.ıp atlamaya karar verdim , burdan benimle başlamak isteyen olursa motive olabiliriz.

ben dün başladım, bugünde devam edicem .Acayip yorucu gerçekten, en azından 25- 30 dk yapsaktan hayatımıza baya hareket gelicek.Dün 20 dk kadar atladım.

bn de yarın başlıyorum kızlar genceken 16 fln hep ip atlardım o zmn voleybol ant. olurdu :) şimdi yeniden ip atlamaya dönüyorum aynı zamanda ebru sallınında pilatesine de başladım bu sefer azimliyim

Topiği okuduktan sonra ben de karar verdim bugünden itibaren ip edinip ip atlıyorum bu soğukta evde hangi egzersiz çok kalori yaktırır diyodum ahanda buldum yahu hihoyyyt gitsin kilolar

Arkadaşlar bu arada göğüste sarkma yapar ama sıkı bir şeyler göğüsleri bağlar ya da sütyen üzerine sıkı büstiyer giyerseniz hiç bişiycik olmaz

Bir de ben setler halinde yapılmasından yanayım aksi halde kas yapacaktır aynı mekikteki mantık 30-50 arası bence yeterli tek set için setler arttırılabilir tabi isterseniz 20 set yapın. Kaslar oksijensiz kalırsa şişmeye başlayacak et kırığı dediğimiz olay meydana gelecektir. O yüzden abanmadan az ve sık yapalım kaydirigubbakcemile2

bir kac hafta öncesi bende duydum bunu bir yerde okudum ve aldim kendime bir ip, dijittal ekranli, yapilan km ve yakilan kaloriyi gösteriyor

şaka yapıyorsun ilk defa senden duydum nerelerde satılıyor fiyatı nekdar gerçekten öyle birşey varsa çok güzel bilgilendirirsen sevinirim:enbuyukkk::enbuyukkk:

kızlar benimde ablamın bir arkadaşı sporcu futbol oynuyor futbolcular çok atlarmış ip gerçekten çok faydalıymış

bende atlıyorum 1 aydır sabah 100 akşam 100 fakat ayak bileklerim çok kötü ağrıyor sizdede oluyormu acaba bunu merak ettiğim için yorumların hepsini okudum ama böyle bir şikayet görmedim fazla atlamadığım halde ağrıyor özellikle geceleri zararı olurmu sizce

X