Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

canımm modern muse dp de özel tasarım olarak üretiliyor E1 kodu ve çok kalıcı bileğime sıktığımda elimi yıkadığım halde gitmemişti kokusu 70 tl fiyatı diğer üretimlerinden farklı bir dene istersen birebir kokuyor orjinaliyle :)
Canım ben yurtdışındayım burada DP yok bir de kopyalarda daha çok zehir vardır diye korkarım.

Canım ben yurtdışındayım burada DP yok bir de kopyalarda daha çok zehir vardır diye korkarım.
yurtdışında da var diye biliorum dp ama tabi senin bulunduğun yerde varmıdır bilmiyorum.. dp konusunda içim çok rahat kesinliklee orjinal parfüm dahi olsa cilde zararlı kesinlikle cilde sıkılmamalı parfümler canım.. ben genellikle kıyafetime sıkıyorum :) yurt dışında okadar pahalı değildir buraya göre orjinal parfümler bende geçen seneye kadar orjinal kullanırdım ama 150 tlye aldığım parfümler bile şuan indirimde 300 tl olunca ister istemez elim gitmiyor orjinallere şuan da avon kullanıyorum gerçi en azından içime siniyor orjinal ve uygun fiyatlı :) bitince belki bi dp ye uğrarım yine tommy girl almak için :)

Öylesine sıkıp çıktığım bir gündü alien ı. Üç kişi sordu, 😂 oysa ki ne parfümler sıkıştım daha önceleri 😂

tommy girl dp de var canım kodu t2 tavsiye ederim kesinlikle temiz sabunsu çiçeksi kokar :)
lacoste klasik de önerebilirim buda kremsi pudramsı miss gibidir..
jannacımın dediği gibi klasik chloe signature buda çok hoş kremsi miss gibidir..
cerruti dp de var c4 kodu bak buda çok güzeldir yumuşacık miss gibi bir kokudur tavsiye ederim bende :)
çok teşekkür ederim.

Denemeye karar verdiklerim;
Tommy girl
Cerruti
Modern muse

Bunları ilk fırsatta deneyeceğim.

Dior hypnotic poison üzerine koku yok. Afradizyak etkili ve büyülüyor. Biraz ağır bir koku giysilerden çıkmıyor geçtiğiniz sokağı kaplıyor ve tüm bunlara rağmen rahatsız etmiyor çok hoş tutkulu bir koku.

X