Nescafe Zayiflatiyormu...

Arkadaşlar zayıflatmıyor ama diyet yaparken süper bir şekilde iştah kesiyor,denedim ve gördüm

zayıflatıyomu bilmiyorum iştahı kapatıyo ama selülit yaptığı bi gerçek

sakın denemeyin 3 sene önce sabahları nescafe içerek 6 ayda 15 kğ falan verdm ama yaz tatilinde 3 ayda kilolae geri geldi...tamam tok tutuyor ama içmeyi bıraktığın zaman kilolar geri geliyo...

arkadaşlar nescafe kilo verdirmiyo sadece metabolizmayı hızlandırıyo oda kilo vermeye yardımcı oluyor olay bu... günde 2 fincan nescafeden zarar gelmezmiş fazlası tabiki zarar hem sinir sistemine hem selülit e..

ben her sabah kahvaltida iki fincan iciyorum büyük fincan icine light süt damlatiyorum iki tanede tatlandiriciyla iciyorum ne selülit var ne abur cubur atistirmalarim kaldi normal ögünümü yiyyorum sonrada canim birsey istemiyor ama zararini görmedim uzun zamandir icerim kahveyi peki bir sorum olacakti greyfurt suyu sabah ac karnina icilince zayiflatiyormu bilgisi olan varmi

ben sabah aç karnına şekersiz, sütsüz içtiğimde direkt metabolizmam çalışmaya baslıyo...:))

hergün mutlaka 3 fincan içerim.:kahve:
1 çay kaşığı süt tozu ve tatlandırıcı ile.
iştah kestiği doğru,a.s
hiç selülüt yapmadı bende.
karnım acıktımı içiyorum bir fincan tok tututyor.
metobalizmayıda acayip hızlandırıyor.nescafem bitmeden soluğu wc de alıyorum ben.kaydirigubbakcemile3

sankı tatlı ıstegımı kesıyor.bugun denedım,bakalım hergun ıcıcem sab akşam,cıkolata yemedn duramıom cunku,belki bu işe yarar

Ben de bununla ilgili çok şey okudum. Kahve metabolizma hızını arttırdığı için özellikle spordan önce içildiğinde zayıflatma etkisi varmış. Ancak herşeyin çoğu zarar tabiki. Bardak bardak kafeinli şeyler içerseniz uykusuzluk, mide rahatsızlıkları, kemik yoğunluğunda azalmalar... vs meydana geliyor.

Bende bağırsak tembelliği var. Her sabah aç karnına içtiğim bir bardak kahve bu sorunu ortadan kaldırdı mesela. Herkeste aynı işe yarar mı bilmiyorum.

Ayrıca kahve vücutta su tutmaz. Aksine fazla su atımına yol açar. Zaten selülitlere yol açmasının nedeni de bu.

Son düzenleme:
ben de neskafe içerim kalkar kalkmaz günde 2 kupa..ama zayıflatmadı hiç..acaba ben şekersiz ve sade içiyorum ondanmiki? yani şekerli yada tatlandırıcılı içilirsemi iştah kesiyor yada öyle mi içilmeli çünkü aç karnına pek tadı çıkmıyor..

kahve ile zayıflanmaz. selulit de yapar kilo da yapar. zayıflamak için biberiye kekik yersiniz. metabolizmayı canlandırır. kekik triod hormonu çalıştırır. kahve toksit yapar . kandaki asit miktarı düşerse kişi daha rahat zayıflar. toksit arttıkça kanın asitliği artar. kan zaten daima asit özelliğinde dir de bunu daha azaltmak için, maydanoz gibi kanı temizleyen toksitleri atan kanın asitlğini azaltan yiyecekler tercih edilebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben 2 yıldır hergun en az 1 bardak nescafe içiyorum ve gram vermedım.bende sadece bagırsak calıstırıyorbaska bı olumlu etkısı olmadı sımdıye kadar...

sölemeden edemicem acayipte selülit yapıyo bu yıl bacaklarımda gözle görulur fark oldu nasıl yol olcaklar bilmiyorum bilmiyorumkismile

beni çok zayıflatıyodu nekadar yesemde kilo almıyodum ...ama çok kahve içiyodum geneldede sade içerdim bazen sabah aç karnına ailem çok kızardı kanını emiyo bu senin gittikçe zayıflıyosun derlerdi haklılarmışta ...yavaş yavaş azalttım şimdi çok uzun zamandır içmiyorum kilo almaya başladım artık yediğim yarıyo maşallah ...
beni zayıflatıyodu ama başkasına etki edermi bilemem..

günde 4-6 fincn arası türk kahveside içerim ...kola çok içerim yapsaydı selülit bana yapardı heralde diyorum...
selülitte bünyeyle alakalı bence ..geçen bir dr. tv de selülitin deri altında iltihaplanma olduğunu söylemişti bide...

X