Rock-Metal-Yabancı Müzik Dinleyenler Kulübü

kulübe bak be, sanırım başı çekerim burda :KK1:

özellikle melodic death metal olmak üzere bir çok metal müzik gruplarını dinlerim.

in flames ise en, en sevdiğim gruptur.

The Beatles, Queen, Rolling Stones, Pink Floyd, Nirvana, Guns N Roses, Bon Jovi, Iron Maiden, Metallica, Nightwish, KISS, Marilyn Manson, System Of A Down, Led Zeppelin, Within Temptation, The Cranberries

Bunlar favorilerim.

sentenced,ensiferum,amorphis,stratovarius,korpiklaani ,children of bodom,moonspell,arch enemy ve tabi ki özellikle bu nicki aldığım zamanlarda lake of tears,her ne kadar forever autumn dan başka albümlerini pek dinlemesem de.

yalnız yazdıklarıma şöyle bir baktım ben genelde finlandiyadan gitmişim:KK70:

Son düzenleme:
Tam benlik bi bölümmüş anca gördüm :KK52:
Benimde en sevdiğim Metallica,Rammstein,Arch enemy,Cannibal Corpse,Death özellikle spirit crusher \m/

Black,Folk,Death-Grindcore,Ambient,Darkwave,Neoclassical,Gothic,Doom
Nadir olarak Heavy,Trash,Power dinlerim
Nu,Alternative,Hardcore-Metalcore ergenlik dönemi türlerini sevmiyorum
Gerçi en kötü metal türü metalsizlikten iyidir :KK37:
Türler arasında ruh halime göre takılırım fakat metal dışında müzik türleri bana kuru gürültü gelir
En sevdiğim grup şeklinde ayrım yapamıyorum çok fazla var çünkü ama genelde underground gruplar dinlerim

Son düzenleme:
80ler hard rock vazgeçilmezim :KK16:
onun dışında heavy metal, progresif ve glam rock ,metal :KK24:

Merhabalar. Ben de eski bir metal dinleyicisiyim. Ağırlıkta olarak death, thrash, speed, grindcore, ucundan kıyısından da power, heavy metal dinlerim. Doom, gothic, glam, hardcore ve türevleriyle aram feci derecede nahoştur. Black metal çok ender dinlerim, melodik olanıysa benden uzak dursun. =) Klavye sesinden hiç hoşlanmam.

Sevdiğim pek çok grup var ama ilk sırada; Testment, Overkill, Atheist, Death Angel, Kataclysm, Morbid Angel, Death, Kreator, Exodus, Entombed, Cannibal Corpse, Black Sabbath, Annihilator, Bolt Thrower, Def Leppard, Destruction, Necrophagist, Vomitory, Terrorizer, Suffocation, Obituary, Led Zeppelin, Origin, Deeds of Flesh'i sayabilirim... Blind Guardian, Kamelot, ve Luca Turulli'yi de severim. İçinde fantazi dünyası, elfler, büyücüler olsun hemen kanarım. :101:

Yerli grupları üniversite zamanında daha sıkı takip edebiliyorum ama iş, evlilik, şehir değişiklikleri gibi nedenlerle yoğunluğum azaldı. Raven Woods, Suicide, Cenotaph uzun zamandır bayıldıklarım arasında.

Hiç unutmam..... 2003 yılında Şebnem Ferah dinleyerek başladı müzik zevkimin şekillenmesi.
O zamanlar Kelimeler Yetse albümü yeni çıkmıştı ve abimle birlikte gidip orjinal albümünü almıştık. Zamanla Türk rock gruplarının hemen hemen hepsini dinlemeye başladım. Yabancı müziği araştırdım. Onların alt yapısı daha çok etkiledi beni. Zamanla iyice bu tarz müziklerle haşır neşir olduğumu farkettim.
Judas Priest, Megadeth, Ozzy Osbourne, Mudvayne, Dream Theater, Queen, Nirvana, Metallica, Epica, Korn, Within Temptation, Nightwish, HIM, Marilyn Manson, Radiohead, Children Of Bodoom favorilerim arasında.
Türklerden sayacak olursam ;
Şebnem Ferah, Athena, Kurban, Zakkum, Can Bonomo, Duman, Mor ve Ötesi, Hayko Cepkin, Ogün Sanlısoy, Özlem Tekin, Aslı, az biraz da Gripin severim.

Vay vay vay. Böyle bir kulüp varmış ta benim haberim yokmuş :KK53::KK53: :KK76::KK76::KK76: Rock & Metal & Yabancı ayrılmaz 3'lü :KK15::KK15:

Hiç unutmam..... 2003 yılında Şebnem Ferah dinleyerek başladı müzik zevkimin şekillenmesi.
O zamanlar Kelimeler Yetse albümü yeni çıkmıştı ve abimle birlikte gidip orjinal albümünü almıştık. Zamanla Türk rock gruplarının hemen hemen hepsini dinlemeye başladım. Yabancı müziği araştırdım. Onların alt yapısı daha çok etkiledi beni. Zamanla iyice bu tarz müziklerle haşır neşir olduğumu farkettim.
Judas Priest, Megadeth, Ozzy Osbourne, Mudvayne, Dream Theater, Queen, Nirvana, Metallica, Epica, Korn, Within Temptation, Nightwish, HIM, Marilyn Manson, Radiohead, Children Of Bodoom favorilerim arasında.
Türklerden sayacak olursam ;
Şebnem Ferah, Athena, Kurban, Zakkum, Can Bonomo, Duman, Mor ve Ötesi, Hayko Cepkin, Ogün Sanlısoy, Özlem Tekin, Aslı, az biraz da Gripin severim.

Pentagram, Almora, Haluk Levent, Cem Karaca... Bunları nasıl unuturum... Ekleyim hemen.

Eneee ben bu sayfayı hiç görmediydim.Ben de varım kk'nın rocker hatunları arasında.

80'ler rock,hard rock,heavy metal en sevdiğim türler.

Favori gruplarım Iron Maiden,Black Sabbath,Savatage,Dream Theater,Deep Purple,Rainbow,Smokie,Scorpions,Kiss,Wasp,Rammstein arada sırada da In Flames dinliyorum

Eneee ben bu sayfayı hiç görmediydim.Ben de varım kk'nın rocker hatunları arasında.

80'ler rock,hard rock,heavy metal en sevdiğim türler.

Favori gruplarım Iron Maiden,Black Sabbath,Savatage,Dream Theater,Deep Purple,Rainbow,Smokie,Scorpions,Kiss,Wasp,Rammstein arada sırada da In Flames dinliyorum

Bende saydığın grupları dinlemeyi severdiö şimdi kafam kaldırmıyor maalesef

Her ne kadar şu aralar eşimden dolayı funk dinliyor olsam da Epica, After Forever, Trivium, Arch Enemy, Nevermore, Scar Symmetry , Lamb of God, Opeth , Symphony X , Orphaned Land , Dimmu Borgir vs... sevdiğim ve dinlemekten bıkmadığım gruplar.

Birkaç yıl önce festival kapsamında Türkiye'ye gelen Arch Enemy konserine gitmiştim. Harikaydı.
Bu sene yada seneye Opeth geldiğinde eşimle gitmeyi düşünüyoruz.

Üniversite yıllarımızda da eşimle okul grubunda rock müzik yapıyorduk. Ben vokal, eşim de klavyeciydi. Çok özeldim o günlerimizi :KK14:

Benden tüm klübe gelsin :KK51:

$anigif.gif $anigif.gif $anigif.gif $anigif.gif :KK53:

[video=youtube;239vHrwt8Rs]http://www.youtube.com/watch?v=239vHrwt8Rs[/video]

X