Gelinlik Modelleri *gelinliğim sizce nasıl*

infanta

sabırla bekliyorum......
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2008
954
3
40
arkadaşlar Allah nasip ederse 26.10.2008 de evleniyorum
bu gelinlik benim 2 yıldır aklımda ve bunu giymeyi düşünüyorum sizce nasıl?
gingersk5.jpg

çok güzel ama 2008 yazında çıkan bol stras taşlı gelinlikler var..
böyle bir şey diktirsen canım?

Çok zarif, çok güzel.Ama alt kısım daha kabarık olsa nasıl olur ki?Tabi o zaman 2 parçalı bi gelinlik olması gerekiyor sanırım.

çok hoş tabiki arkadaşların fikirlerini dikkate al ama önemli olan sensin bende gelinliğimi nişanımın ertesi günü bulmuştum ve o gelinliği diktirdim

canım herkesin zevki başkadır. sen beğendiysen sorun yok... ben mesela kesinlikle kabarık gelinlik düşünmüyorum. izledin mi bilmiyorum binbir gecede şehrazatın giydiği tarz bir şey düşünüyorum... :KK66: onun için dasha çok kendin ne istediğine öncelikle karar ver... mutluluklar canımm....

çok gzl cnm ya allah mutlu bahtiyar etsinn sn kmseyi dinleme cnn ne istiyosa durumun neye yetiyosa onu al onu giy çünkü birkere giyiçeksin hayatında içinde kalmasın cnm umarım herşey yolunda giderr :):)

canım nacizane fikrim gelinlik deyince aklıma kabarık tül ve parıl parıl parlayan bişeyler geliyo....seninkide güzel sonuçta begenmişsin...gerci böyle konuştuguma bakma kendi gelinligimi bile begenemedim ama secerken bahsettigim özellikleri arayacagım....

Ben herhangi bişey alacaksam, bişeye karar verdiysem içime sinmiş demektir. 1000 tane sersen yine de o beğendiğimi alırım. Ki gelinliğimde de böyle bişey yaşadık. Döndük dolaştık ilk beğendiğimi aldık jeyyar

Sana tavsiyem içine sindiyse en güzeli budur senin için - kaldı ki ben çok beğendim yerimseniben -

Ben herhangi bişey alacaksam, bişeye karar verdiysem içime sinmiş demektir. 1000 tane sersen yine de o beğendiğimi alırım. Ki gelinliğimde de böyle bişey yaşadık. Döndük dolaştık ilk beğendiğimi aldık jeyyar

Sana tavsiyem içine sindiyse en güzeli budur senin için - kaldı ki ben çok beğendim yerimseniben -

arkadaşımıza katılıyorum. önemli olan senin içine sinmesi. ayrıca çok şık bir gelinlik. öyle daha kabarık daha abartılı falan olmasının bi anlamı yok. kaldı ki yeteri kadar kabarık. ğer belin inceyse çok da yakışacaktır. şimdiden güle güle giy. mutluluklar dilerim.ben beğendim gelinliğini.

senin üzerindeki duruşu da önemli...
tavsiyeler kısmı oluyo gelinlik alırken fiziksel özelliklere göre onları dikkate alabilirsin
beğendiğin modelde hoş...

canım burada hanımlarda gördüklerim straplez kesimlerin sürekli düştüğü ve düğün zamanı içinde çekiştirmek zorunda kaldığın. Hanımlar tavsiye ediyorlar ki ufacıkta olsa askısı olsun.

Yine de sen bilirsin. Güle güle giy inş

tşkürler
zeten belim ince Allha şükür
aslında modeli biraz değiştirecem kolları dantel olsun istiyorum bunun gibi
kollarjk0.jpg

X