30 Günlük Squat Programı!

canım anladığım kadarıyla senin kalçan da cm olarak büyüme olmuş daha doğrusu kaslanma
peki bacaklarında erime veya genişkeme varmı?

Erime derken kaslandı daha fit duruyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ilk basladımdan buyana fark var ama ben ilk 1 ay normal squat yaptim 6 ay boyunca diqer cesitlerini uyqulucam ozaman isdedimi elle ederim suanda 1 ayım bitti sertleşti ve kaslanmaya basladı yeni yeni toparlanıyo 6 ay sonrasını dusunemiyorum :)

Bilmiyorum :) ama gunde 60 tane fln duzenli yapcam

bende bu konu başlığını açma için girmiştim meğerse açmışsınız bile :) bende başladım 3. gün dündü bugun rest günüdeeyim.tam gaz devam yarın.inşallah faydasını görürüz.

Faydasi olur mu diyen arkadaslar arama motoruna squat no squat ya da squat after before yazip baksinlar. Yapisal olarak usengec bir milletiz. Denemeden once illaki emin olmak istiyoruz. Kanit olsun istiyoruz. Ben baktim. Ki ben baslamistim ve faydasini gormustum. Squat yaptim.bacaklarim sisicek gibi yanilgilara dusmeyin. Bacaklarinz sıkılasr ve daha guzel durur ozellikle cok inceyse kesinlikle yapin. Yalniz su var,popo kaldirmak isteyenler ya da buyusun diyenler hareketin dogrusundan emin olsun.yani hareketi yapinca sadece bacaklariniz agriyorsa uzgunum yanlis yapiyorsunuz. Popodaki kaslarin calismasi lazim ki ise yarasin. Biraz arastirma yapin. Ben de gunden gune yazarim vakit buldukca. Birde seluliti olanlar sac fircasiyla bacaklarini asagidan yukariya dogru tarasin. Bacaklarinizin guzellestigini goreceksiniz :KK66:

Bende artık 1 kg'lık dumbellarla yapıyorum ama tabi onunla yapınca daha çabuk yoruluyorum, en fazla 50-60oluyor. Birde arada donkey kick hareketini yapıyorum. Onda da ayak bilek ağırlığım var, onları takıyorum. :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

Birde hergün yapma 2-3 gün yap 1 gün dinlenme ver. Kaslar dinlendikçe gelişirmiş. :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
baska bitiren yokmu bu proqramı?

Ben başladım ama sanırım hareketi yanlış yapıyorum. Kalça da pek ağrı hissetmiyorum. Üzerine bir de belim ağrıyor. Videolara baktığımda doğruymuş gibi geliyor ama bilemedim. sırtı duvara dayayarak yapmama rağmen aynı şekilde :KK43:

Ben başladım ama sanırım hareketi yanlış yapıyorum. Kalça da pek ağrı hissetmiyorum. Üzerine bir de belim ağrıyor. Videolara baktığımda doğruymuş gibi geliyor ama bilemedim. sırtı duvara dayayarak yapmama rağmen aynı şekilde :KK43:

Bel agrisi hafif bende de oldu. Yarilayip birakmistim ben, jillianla birlikte zor oluyordu.
Squati yaparken dogrusu, dizleri kirdiginda, hizasi ayak parmaklarini gecmeyecek. Popoyu indiricez olabildigince.
Baska puf noktasi bilmiyorum.

Bel agrisi hafif bende de oldu. Yarilayip birakmistim ben, jillianla birlikte zor oluyordu.
Squati yaparken dogrusu, dizleri kirdiginda, hizasi ayak parmaklarini gecmeyecek. Popoyu indiricez olabildigince.

Bende bıraktım çünkü bel ağrısı olmaması gerekiyormuş. Jilliana başladım bende ve kalçamda ağrı oldu bu da hareketi gerçekten yanlış yaptığımı gösterdi. Sanırım squatı uzman desteğiyle yapmak daha mantıklı.

ben bu programi bitirmistim ama bana kalcam buyudu gibi geldi.daha dogrusu cm olaral buyume degilde kalkip yuvarlaklasti gibi.eskiden dumduzdu popom şimdi buyuk geliyo o yuzden.şimdi gene basladim 4. gundeyim.ama bana durmadan yapamiyorum aralarda 4-5 saniye durup oyle yapiyorum.araliksiz mi yapiyorsunuz siz?

bende bugün başladım üstelik 1 kg dambıllarla ama 50 squat yapamadım 40 da kaldım bacaklarım inanılmaz ağrıyor
proğramı bitiren varmı ve nasıl değişiklikler oldu?

bende bugün başladım üstelik 1 kg dambıllarla ama 50 squat yapamadım 40 da kaldım bacaklarım inanılmaz ağrıyor
proğramı bitiren varmı ve nasıl değişiklikler oldu?

canım öncelikle ilk kez başlayan biri olarak dambılla çalışmamanı öneiririmm ilk gün için de 50 çok fazla.. dambılsız yarısı kadr çalışmalısın giderek arttırmalısın dambılı da belirli hafta sonunda dambılsız fayda etmedği zmn kullanmaya başlamalısın

canım öncelikle ilk kez başlayan biri olarak dambılla çalışmamanı öneiririmm ilk gün için de 50 çok fazla.. dambılsız yarısı kadr çalışmalısın giderek arttırmalısın dambılı da belirli hafta sonunda dambılsız fayda etmedği zmn kullanmaya başlamalısın

sen bu proğramı uyguladınmı canım faydası oldumu acaba?
ağırlıkla sanki daha rahat yapılıyor gibi geldi zaten 40 bile zor yaptım proğramda ilk güde 50 squat var yapan varmı merak ediyorum:)

sen bu proğramı uyguladınmı canım faydası oldumu acaba?
ağırlıkla sanki daha rahat yapılıyor gibi geldi zaten 40 bile zor yaptım proğramda ilk güde 50 squat var yapan varmı merak ediyorum:)

ben daha önce yapmıştım ama bilinçli değil :KK70: adını bile bilnmiyordum biyerde görmüştüm hareketi yapmıştım ama faydalı olmustu ama şimdi vücudum çok daha kötü bir formda o yüzden yağlarımı yakmadan squata başlamadım ben daha :) 1 ay sonra belki

bende dün başladım programa önceden de squat hareketleri yapıyordum ama popom acımıyordu diz kapağının öne geçmemesi gerektiğini de bilmiyodum :) bu sefer daha dikkatli yapayım dedim acayip bel ağrısı yaptı yükü bacaklardan alıp bele veriyorum sanki diz kapağı çok indirmemek için..ne yapsam ki?

X