30 Günlük Squat Programı!

Ben gecen yanlis yazmisim, 80 squat bugun.

Melindam sirkeli suyu bende iciyorum 1 haftadir, kuzuuuumm benim. :KK16:
Ben de bugün 140 squat yaptım zannediyorum, çünkü kardeşimin yüzünden sayıyı şaşırdım. :KK1: İnşallah daha azını değil, fazlasını yapmışımdır.

Son düzenleme:
kalçam 96 cm.çok kötü değil ama üst bölgem biraz ince olduğundan azıcık gitse fena olmaz..bakalım ben de squat a başlıyorum.umarım kalınlaşma olmaz bacaklarda

Bugun 100 squat. Jillian yapamadim bari bunu yapayim :26:
Insan alisinca, hicbirsey yapmadan gecirdigi gunde sucluluk duyuyor. :KK23:

Bugun 100 squat. Jillian yapamadim bari bunu yapayim :26:
Insan alisinca, hicbirsey yapmadan gecirdigi gunde sucluluk duyuyor. :KK23:

:) Ben de dün sadece 150 squat yaptım. Bugün de dinlenebilirim ya da dayanamam birşeyler yaparım. :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

:) Ben de dün sadece 150 squat yaptım. Bugün de dinlenebilirim ya da dayanamam birşeyler yaparım. :)

:KK62: kedim dinlenebilirim demis, baskasi mi girdi senin isminle, inanamiyorum. Dinlen kusum kiyamam.

Son düzenleme:
:KK62: kedim dinlenebilirim demis, baskasi mi girdi senin isminle, inanamiyorum. Dinlen kusum kiyamam.
:KK60::KK60::KK60: Hasta oldum onun için. Ama yine de jillian'ın son gününü yapmıştım. :KK1: 1 gün sonrası da sadece squat yaptım. Bugün birşeyler yapmak istiyorum ama yapmayacağım. Yarın dayanamam artık tae bo'yu denerim. Pazartesi gününe kadar, sonra da ripped'a geçeceğim. :KK1:

:KK60::KK60::KK60: Hasta oldum onun için. Ama yine de jillian'ın son gününü yapmıştım. :KK1: 1 gün sonrası da sadece squat yaptım. Bugün birşeyler yapmak istiyorum ama yapmayacağım. Yarın dayanamam artık tae bo'yu denerim. Pazartesi gününe kadar, sonra da ripped'a geçeceğim. :KK1:

Gecmis olsun bebeem :KK16:

155 squat. :)

ölüyoruummmm.
2 gun once birden araliksiz 50 squat yaptim.bacaklarim hala aciyo.saka gibi. birden yuklenirsem olacagi bu.kizlar 30 gunde cok degisim varmi motive edin :KK43:

daha önce yapmıştım ben de başladım bugün yeniden :21:

X