1 yıl dolmadan boşanmak zorunda bırakılıyorum

Atlayarak okudum eş kişin ve ailesi terbiyesiz ve sana oyun yapmışlar eşin sepet erkek yani annesinden sütü kesilmemiş ve kendi başına bir insan olamamış yetişememiş. Üzerine üstlük cimri ve malın gözü bir insan senden tazminat istemesinden belli. Sevgi aşk vs saygı yoksa bir önemi yok evliliği ayakta tutan saygı ve uyum becerisidir sizde saygı kalmamış eşinin aileside eşinde çirkef insanlar. Şaşkınlık içinde kaldım okurken. Bekle evliliğinin bir yılı dolsun anlaşmalı boşan iyi bir avukata danış. Daha yaşın 25 bunlardan kurtulacağın için şükür namazı kıl.

bir an önce kurtulmaya bakın
gercekten ınsan tanımak cok zor

eşin olacak adam hem karektersiz hemde şerefsiz miş böyle adamda direk boşanırdım daha birey olamamış koca nasıl olacak bu ayı dan

Eşinizin ciddi psikolojik sorunları var bence. Sizi de hasta etmeden kaçın. Bipolar mıdır nedir? Seviyorum diyorsunuz da yazıj değil mi yaşadıklarınıza dışardan bakmaya çalışın. Eşiniz sizi hiç de seviyor gibi durmuyor.

Bunca şeyden sonra hala eşimi çok seviyorum boşanmak istemiyorum diyebiliyor musunuz gerçekten ? Pes doğrusu.

Kızım var büyük konuşmak istemiyorum ama inan defterden siler , kapıya atarım. Hala aşığım diyorsa.
Midem bulandı yine zabanannnn…

Kurtul arkadaşım boyle terbiyesiz bir kaynanayi 5 yil çektim boşuna cabalar üzülürsün kocan zaten düzgün olsa bunlari sana yasatmazdi.

Kac Kurtul delirmeden

Çekişmeli boşanmadan korkma sakın. Mesajlarını vs sakın silme hatta konuştur, iftira attığını kabul etsin. Ama görüşmeyin sakın. Bu zekada kendi bir şey yapamaz da etrafındakiler neler yaptırır belli olmaz. Yalnızlıktan sıkılmış, kadın arıyor; siz gidince kaynana da ilgisini yitirmiştir. Kaynananız kocaman herife bakıcılık yapmayacak kadar cin akıllı demekki. Dönersen her şeyi kabul ettin diyecek. Evlilik zaten yok da ortada canın da tehlikeye girecek.Tehdit için annen şikayet etsin yoksa bu daha devam eder. Zaten sindirmek için tüm bunlar. Eline verdikleri kağıdı da imzalamadın zararlı çıkacağını anlamıştır davadan. Hemen kurtulup önünüze bakın. Gençsiniz, bir deli güruhuyla siz de delirmek zorunda değilsiniz.

Zor bir süreç yaşıyorsunuz Rabbim yardımcınız olsun. Kök aile problemleri maalesef yeni evlilerin en büyük sorunu bende 8 aylık evliyim eşim boşanmak istediğini söyledi. Bende ailemin evindeyim. Tabiri caizse eşekten düşenin halinden en iyi eşekten düşen anlıyor. Sizde evde olmadığınız süreçte eşiniz bayağı doldurulmuş belli bu yüzden fevri ve dengesizce davranmış. Yokluğunuz dokununca da r yapmış ama biraz uzak kalmanız ve tehdit varsa uzaklaştırma almanız gerekli diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…