2012 Şubat Meleklerinin Odaları ve Kıyafetleri

biberon çok değişik geldi bana bende bundan alırım inşallah fiyatı ne kadar dı canım
Canim ben yurt disindayim tr parasi ne kadar bilmiyorum ben 17 isvicre parasi verdim 2. Biberona yaklasik 30 tl ediyor ama netten ismarlayabilirsin canim termos burada 70 fr. Trde 35 tl ye gordum ben netten sipariste

Bebegımıze bırsey almadık daha (dun ogrendık hamıle oldugumu)
Ama esım dun bana 3 tane tısort almıs :-)
Ustunde ;
'yakında gelıyorum
bayb ıs loadıng
Ve
Bayb ıs comıng yazan :emir_bebek:

Gurbetgüzelimm burayada ekledim aldığım cicilerii:KK16:

Eklentiler

• $DSC00510.JPG
    $DSC00510.JPG
    142,7 KB · Görüntüleme: 68
  • $DSC00508.JPG
    $DSC00508.JPG
    134,3 KB · Görüntüleme: 62
  • $DSC00507.JPG
    $DSC00507.JPG
    134,8 KB · Görüntüleme: 64
  • $DSC00505.JPG
    $DSC00505.JPG
    134 KB · Görüntüleme: 55
  • $DSC00504.JPG
    $DSC00504.JPG
    149,5 KB · Görüntüleme: 61
Bılgınkız,
Hayırlı olsun.
Aynı durumda sayılırız senınle.
Benımde ılk bebegım ve 4 haftalık hamıleymısım.
Hamıleymısım dıyorum, cunku hala ınanamıyorum.
Bugun ogrendıgım ıcın de henuz alısamadım bu fıkre :-)

hayırlı olsun canım benim. sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:

Hastane çıkışları 2 adet, bu ikisini hamile değilken çok özenip almıştım
:KK17:

$DSCN1301.jpg $DSCN1305.jpg $DSCN1306.jpg

Kız olacağını idda edenlerden gelen hediyeler var arasında, pembeliler :KK9:ve 12li kumaş bez.

$DSCN1307.JPG $DSCN1308.jpg

Çeşitli boylarda bodyler

$DSCN1309.jpg $DSCN1310.jpg

Nevresim takımları ve Alt açma

$DSCN1311.jpg $DSCN1312.jpg

Benim cicim, 2 paket yenidoğan bezi, koruyucu yastık

$DSCN1313.jpg $DSCN1314.jpg

Banyo süngerleri, süt sağma, derece, annemin gözünün dönüp stokladığı biberonlar :KK9: ve biberon temizleme fırçaları, emzikler vs.

$DSCN1315.jpg $DSCN1316.jpg $DSCN1317.jpg

Pişik kremleri, şampuan, pudra vs.

$DSCN1318.jpg $DSCN1320 - Kopya.jpg

Şimdilik bu kadar, biraz abarttık erkenden ama insan hevesleniyor işte:26:

Azelya bayıldım çok şirin şeyler bunlar.
Ben daha hiç birşey almadım hamile kalmadan önceki ay totem yapmıştım ufak bişey alayım da bana bebişi getirsin diye ne alacağıma bir türlü karar veremediğimden bir mavi bir önlük almıştım. İşe yaradı hemen hamile kaldım :) ama şimdi bakıyorum da o önlük en az 1 yaşından sonra kullanılır :) Bir de teyzesi benim erkek bebiş istediimi bildiği için bir totem de o yapmış mavi patik almış :) yani şimdilik iki parçacık eşyamız var :)

azelyacımmm cok güzeller güle güle giysinn bebeginnn ... bişeyee ihtyacıı kalmamıss sankimmmm:KK1::KK1::KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Azelyammm sayende çocuğumu kimsesiz gibi hissettim garibimin eşyaları çok azz:KK60::KK60::KK60:Ben karar verdim biberon almayacağım sende nasıl olsa fazlasıyla var onları paylaşırızzz:KK60::KK60::KK60:

Azelyammm sayende çocuğumu kimsesiz gibi hissettim garibimin eşyaları çok azz:KK60::KK60::KK60:Ben karar verdim biberon almayacağım sende nasıl olsa fazlasıyla var onları paylaşırızzz:KK60::KK60::KK60:

aheha aynen kuzu bende öyle hissettim zavallı bebişim doğru dürüst hiç birşeyi yok :KK37:

Azelyacım valla şimdiden ne kadar çok şey almışsın kremlerine kadar .. Çok güzeller inşallahha sağlıklı günlerde giyerler..:KK17:

Hastane çıkışları 2 adet, bu ikisini hamile değilken çok özenip almıştım
:KK17:

Eki Görüntüle 228566 Eki Görüntüle 228567 Eki Görüntüle 228568

Kız olacağını idda edenlerden gelen hediyeler var arasında, pembeliler :KK9:ve 12li kumaş bez.

Eki Görüntüle 228569 Eki Görüntüle 228570

Çeşitli boylarda bodyler

Eki Görüntüle 228571 Eki Görüntüle 228572

Nevresim takımları ve Alt açma

Eki Görüntüle 228574 Eki Görüntüle 228575

Benim cicim, 2 paket yenidoğan bezi, koruyucu yastık

Eki Görüntüle 228576 Eki Görüntüle 228577

Banyo süngerleri, süt sağma, derece, annemin gözünün dönüp stokladığı biberonlar :KK9: ve biberon temizleme fırçaları, emzikler vs.

Eki Görüntüle 228578 Eki Görüntüle 228579 Eki Görüntüle 228580

Pişik kremleri, şampuan, pudra vs.

Eki Görüntüle 228581 Eki Görüntüle 228582

Şimdilik bu kadar, biraz abarttık erkenden ama insan hevesleniyor işte:26

kız cok cici şeyler bunlar güle güle kullan ben daha bi ayakkabı aldım o kadar ceyizimdekiler cok bebek hırkaları yelekler etekler patikler battaniyeler her şeyi hazır yorganı yastıgı bile bizim ceyize yapılır baya da var ben tek kızım eşimn anneside verdi ben artık bişey örmeyn bunlar yeter diyorum ama basladılar bile coktan kış bebeği olacak iki taraftan da ilk torun pek kıymetli hurçlardan cıkarıp fotosunu cekmem uzun sürer kaldıramam da eşime desem oda ugraşmaz ama haftaya cinsiyetini öğrenirsme bi kaç bişey alırım bende çok ciciler yaa :) minik minik allahım hala inanamıyorum karnımda bebek olduguna

Azelya bayıldım çok şirin şeyler bunlar.
Ben daha hiç birşey almadım hamile kalmadan önceki ay totem yapmıştım ufak bişey alayım da bana bebişi getirsin diye ne alacağıma bir türlü karar veremediğimden bir mavi bir önlük almıştım. İşe yaradı hemen hamile kaldım :) ama şimdi bakıyorum da o önlük en az 1 yaşından sonra kullanılır :) Bir de teyzesi benim erkek bebiş istediimi bildiği için bir totem de o yapmış mavi patik almış :) yani şimdilik iki parçacık eşyamız var :)

azelyacımmm cok güzeller güle güle giysinn bebeginnn ... bişeyee ihtyacıı kalmamıss sankimmmm:KK1::KK1::KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

aheha aynen kuzu bende öyle hissettim zavallı bebişim doğru dürüst hiç birşeyi yok :KK37:

Azelyacım valla şimdiden ne kadar çok şey almışsın kremlerine kadar .. Çok güzeller inşallahha sağlıklı günlerde giyerler..:KK17:

kız cok cici şeyler bunlar güle güle kullan ben daha bi ayakkabı aldım o kadar ceyizimdekiler cok bebek hırkaları yelekler etekler patikler battaniyeler her şeyi hazır yorganı yastıgı bile bizim ceyize yapılır baya da var ben tek kızım eşimn anneside verdi ben artık bişey örmeyn bunlar yeter diyorum ama basladılar bile coktan kış bebeği olacak iki taraftan da ilk torun pek kıymetli hurçlardan cıkarıp fotosunu cekmem uzun sürer kaldıramam da eşime desem oda ugraşmaz ama haftaya cinsiyetini öğrenirsme bi kaç bişey alırım bende çok ciciler yaa :) minik minik allahım hala inanamıyorum karnımda bebek olduguna

Kızlar çok teşekkür ederim, benim krem ve nemlendirici tarzı şeylere ilgim büyük, ee cinsiyette belli olmayınca onları aldık, gözümüzü doyurduk yani :KK1:Biberon almayın evet tüm topiğe yetecek biberona sahibiz:KK9:Allah daha çoğunu sizlere nasip etsin, 10 ağustosta bi cinsiyeti öğreneyim, kıyafet alışverişine çıkıcam kısmetse, en zevklisi de o :KK8:

:nazar::nazar::nazar::nazar:
Azelyacıım maşallah yaaa döktürmüşsün
ben daha mendil bile almadım testten sonra kendimi mağzalara atıcam bu gidişle :79::79::79:
çook özendim valla :))
hepsini sağlıklı sorunsuz mutlu günlerinde giyer inşallah :nazar:

X