2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
evet burası da kapalı,
perşembe gel dicem annem de hemen al diyodu belki de yarına ayarlarım yaa çıksın aradan napiyim...

Canım bende senın gıbı temiLikçiyi erteliyordum ama yarına çağrdım çünkü gece sancılandım ve bebeğin nezaman geleceği belli olmaz bir an önce yaptır

Hadi canım bakalım hayırlısı bna dr 3 aralıkta alacağız dedi ama sancılar başladı ki seninki de başladı ve normal doğum galiba seninki eğerki sorun oluesa seEryandanda çekinme canım inan ben ecrinde bir günde ayaklandım bünye meselesi ki sende güçlü yapıdasın bebeğin bence çok fazla beklemez bugun yarın gelir annesi rabbim bir avazda kurtarsın inşallah

Canım çok ama çok geçmiş olsun allahım daha beterinden koruaun senin durumunda olan birş vardı doğumdan sonra geçmişti inş seninde öyle olacak kardeşim inşallah

Cok doğru düşünüyorsun Cnm
Aynen öyle bi kaç saat ztn yogun olan kısmı
Sonrasi mutluluk

Kızlarrrrrrrr
Gülayın (hevuk) suyu gelmişşşşş
Şuan hastanedeler. Şimdi suni sancı takılıyor once normal dogumu deneyeceklermiş
Dualarımızı esirgemeyelim. Bebişi biraz küçük
İnşallah tahmini kilosundan cok daha kilosu yüksek doğar Ali mizzz
Allah bi avazda kurtarsın...

deme yaa
geçmiş olsun canım
ihmal etme gidin bugün dr.a
allah şifa versin canım
papatyaya kortizon başlatıldı
günde 15 hap demişti
hamilelerde olabiliyomuş canım
allahım acil şifalar versin tüm hastalara

Canım bende senın gıbı temiLikçiyi erteliyordum ama yarına çağrdım çünkü gece sancılandım ve bebeğin nezaman geleceği belli olmaz bir an önce yaptır

Cnm sen islerini yaptir bu bebislerin ne yapcagi belli olmuyo

evet canlarım aynen öyle biz hazır olalım da bebiş gecikse de temizlik sorun değil
gerekirse yine camlar falan silinir
süpürme silme işleri zaten her daim var
yarın büyük temizlik...

Yok Cnm asla illa normal olacak diye ısrar etmem
Bnm için önce hayırlı sağlıklı olan neyse o önemli.
Allahım neyi nasıl uygun görürse o..
İlki normaldi bnm. Evet ama Buda öyle olucak diye bi kaide yok
Belki kilolu olucak Yada açılma ilerlemicek
Ben sezeryanede razıyım.

Şuan kahvaltı ettim yatıyorum k v ye gelmiştim
Ara ara kasılmalarım oluyor ama dk. Süre tutmuyorum

Allahim ya...cok heyecan yaptim...gulay doguruyo demek..rabbim bi avazda kurtarsin insallah..dua edelim..

aaaa hadi allah kurtarsın inşallah
onu ziyarete gitmek istiyodum hep doğumunda ama son haftam çıkabilirmiyim ki bilmiyorum
ali aceleci davrandı demek
inşallah sağlıkla kucaklar

günaydın kızlar... haftasonu nete giremedim hiç çok kötü hastaydım, gribal enfeksiyon geçiriyorum burnum foşur foşur, dudağım uçukladı vs, çok korkuyorum aslında bebeğe bişey olcak diye:2:
bu arada doğum listesi baya hareketlendi, gülay ve ercelf de bugün doğuracak... çok heyecanlanıyorum okudukça, sanırım en son benim bebiş doğacak, 31 aralık normalde doğum tarihimiz. Allahım hepimize kolay doğum sonucu sağlıklı minikler nasip etsin.

Guwenebilcegm bi doktor olurdu canım aah ne iyi olurdu gece gunduz kafasnı ütülerdm

Rabbim arkadaslarima hayirlisiyla yavrularini kucagina almayi nasip et ya Rabbim .

Dogumdan 8 gun sonra ben cok mu gobegim acaba 75 kilo oldum 82 iydim dogumda

kızlar kapı süsümüz, en sonunda ismine karar verdik. karşıdan aldığım çiçeklerle yaptım bunu. yarısı yetti. 12,5 liraya mal oldu bana yani.Eki Görüntüle 872167 Eki Görüntüle 872168

Yok artık bizim kapı süsümüze çok benziyor ondan öte ismimiz de aynı

Bana pek çok kez alttan muayene yaptılar ağrı hissetmedim... Rahat olmaya bak kendini rahat bırakmazsan kaslarını iyice geriyorsun hem muayene zorlaşıyor hem sen acı çekiyorsun...

Yatıp birşey yapmadan dinlen diyecem ama sen doğurmak da istiyorsun artık:) hayırlısı bakalım ama yine de zorlama kendini...

Hadi yaaa biraz erkence ama iğnelerini vurulmuştu neyseki... Benim hem günüm hem de yaşadıklarımız onunla aynıdı ay heyecanlandım... İnşallah kolaylıkla atlatır... Daha dün 7 kişiyi misafir etmekten bahsediyordu:) bebek bile isyan etti

Tez elde sağlıkla kucağına alır inşallah...

Ztn telde diyorum ki
Eee misafirler nolcak :)))
Dogurda eve git hazırlık yap:)

Allah hepimize kolay guzel dogum nasip etsin

Ah canım hevuk inşallah hayırlı doğum nasibin olsun acısız ağrısız olsun evladınıda inş direk kucağına almak nasip olur dualarımız seninleeee şaşırdım işte bebeğin nezaman geleceği brlli değil

Sonunda ismi bulmamızla beraber şekerlerimizi de dün annemle yapıp bitirdik ama sırtım koptu resmen...bakalım beğenecek misiniz?

Eklentiler

• $image.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 35
  • $image.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…