2014 Kasım Anneleri

kızlar 24 haftalık hamileyim bebişim bazen çok hareketli bazen durgun bu aralarda sadece göbek altı ve rahmine tekmeler atıyor ama öyle sert değil bzen hafif hissdiyorm bzende biraz sert sizce normal mi bu durumlar

Bende de oluyor canım meraketme hersey

💌💌💌
iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406552899.149642.jpg
Iyı bayramlar

💌💌💌

Arkadaşlar ya goguslerimden renksiz bir sivi geliyor. Normalmi bu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyi bayramlar kizlar :p odemlerle ilgili bende bildimi paylasmak istedim bol bol bende tuketiyorum ve hic odemim olmadi cok sukur ozellikle ac karna ananas tuketin cok ise yariyo butun odemleri atiyo allah sifa versin hepinizee

Canim ananas cidden odem atmayi mi sağlıyor ilk defa duydum

bende 25 haftalık hamileyim.ve nerdeyse 20 haftadan beri şişiyorum.dr normal dedi

benimde baslar ozaman ben 21+2 yim bakalim simdilik bisi yok

Kesinlikle öyle, ülke surda dursun, hastahaneden hastahaneye bile fark ediyor. Avusturyanin neresinden? Viyanami?

bu arada Bayraminiz mübarek Olsun, Bebislerimizle ailelerimizle beraber nice Bayramlara 🍬🐣

evet canim ..seninde bayramin mübarek olsun :122:
Arkadaşlar ya goguslerimden renksiz bir sivi geliyor. Normalmi bu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canim öncelikle dr lan paylas senin süt hormonun yüksekti kesin hamilelikten önce gebelikte de iice yükseldigi icin sivi geliodur gögüslerini sakin eeleme ilskide dahi esin dikkat etmeye calissin iccamasirini dar giyme yani uyari gelecek seylerden uzak tut

iyi bayramlar kizlar :p odemlerle ilgili bende bildimi paylasmak istedim bol bol bende tuketiyorum ve hic odemim olmadi cok sukur ozellikle ac karna ananas tuketin cok ise yariyo butun odemleri atiyo allah sifa versin hepinizee

denemek lazim güzel bi öneri

kızlar merhaba iyi bayramlar bende kramplar başladı sizde durum nasıl? çok kötü yaa şu an yürüyemiyorum:KK43:(

Kızlar herkese iyi bayramlar. Oğluma havlu aldım ama çok sert geldi. Butikbebe den tavsiye edebileceğiniz havlu var mı yumuşak olmasını istiyorum burdaki mağazalarda hepsi çok sert kullanılcak gibi değil malesef.

kızlar merhaba iyi bayramlar bende kramplar başladı sizde durum nasıl? çok kötü yaa şu an yürüyemiyorum:KK43:(

Geçen gece uyurken girdi bi kramp.Çığlık çığlığa uyanmışım uykudan.Eşim de korktu.Çok fena yaa.:KK49:

Son düzenleme:
kızlar yürüyüş yaparken karnım sertleşiyoor neden acaba sizde de oluyor mu ?bide göğüsümün ucunun bi tanesi yumuşak diğeri kurumuş gibi her günde bebeyağ kullanıyorum ama bi türlü yumuşamadım doğumdan sonra emziriken sorun yaşamamak için siz neler kullanıyorsnuz kullandığınız faydasını gördüğünüz ürünler varmı?

bende 24.haftadayım 25e giremeye az kaldı henüz bi sorun yaşamadım kalsiyumu az tükettiğin içn öyle olmuştur çünkü bu dönemde bebek de diş tomurcukları ve kemikleri oluşmaya başlıyor ve bol kalsiyuma ihtiyaç var eğer sen günlük süt peynir yoğurt tüketmezsen bebk senden alır sendede kramplar başlar kalsiyum eksikliğinden dolayı sana tavsiyem her gün en az 1 bardak sütü mutlaka tüket kahvaltıda bol peynir ve gün içerinsede bi kase yoğurt yersen düzelir canım kramplar

kızlar yürüyüş yaparken karnım sertleşiyoor neden acaba sizde de oluyor mu ?bide göğüsümün ucunun bi tanesi yumuşak diğeri kurumuş gibi her günde bebeyağ kullanıyorum ama bi türlü yumuşamadım doğumdan sonra emziriken sorun yaşamamak için siz neler kullanıyorsnuz kullandığınız faydasını gördüğünüz ürünler varmı?

Ben mustela krem aldım canım gögüs için onu kullanıyor böyle bir paket 120 tl
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406631349.862617.jpg

💌💌💌

Ben şuan 26 haftadayım hiç kramp girmedi ama hergün 1 tane sabah activa yoghurt bol peynir we 1 bardak süt içiyorum çok şükür hiç yaşamadım.doktorunla görüş tatlım belki bi tawsiyesi wardır.

💌💌💌

Ben bugun 23. haftama girdim kızlar:-)oğluma daha hiçbirşey almamışım,bir hazırlığım yok.İlk basta alınacaklar lıstesinde neler olmalu?bu konu hakkında yeterli bilgiye sahıp degılım.Neyden ne kadar alınmalı markası ne olmalı.? Hazrlık yapn arkdşlar banada yardmcı olur musunuz.Sizleri seviyorum kasım anneleri <3

Ben bugun 23. haftama girdim kızlar:-)oğluma daha hiçbirşey almamışım,bir hazırlığım yok.İlk basta alınacaklar lıstesinde neler olmalu?bu konu hakkında yeterli bilgiye sahıp degılım.Neyden ne kadar alınmalı markası ne olmalı.? Hazrlık yapn arkdşlar banada yardmcı olur musunuz.Sizleri seviyorum kasım anneleri <3

Bende seninle ayni haftadayim cnm.benim kızımın zıbın ve çorap harici biseyi yok daha almadim hic bir şey.gonlum butun alisverisi tamamlamak istiyor ama herkes daha erken diyor.aslında 7 ayda alınmalı bence tabi.ben öyle yapmayı düşünuyorum inş.ama ilk alınacaksa kıyafet ten baslanmali bence.

Ben 23. Haftamdayim.dun ve bugün bebisin hareketleri göbek deligimin altında çok azda olsa hissediyorum.göbek seviyesinde hissettiğim zaman dışardan bile görünecek kadar pıt pıt yapardı.simdi az hissediyorum güçlü değil yani.sizlerde boyle bir şey yasadiniz mi.bu haftada normal mi bebegin alt tarafta hissedilmesi ??

Ben 23. Haftamdayim.dun ve bugün bebisin hareketleri göbek deligimin altında çok azda olsa hissediyorum.göbek seviyesinde hissettiğim zaman dışardan bile görünecek kadar pıt pıt yapardı.simdi az hissediyorum güçlü değil yani.sizlerde boyle bir şey yasadiniz mi.bu haftada normal mi bebegin alt tarafta hissedilmesi ??

Normal canım merak etme, ben geçen hafta hastanede yattım nts' ye bağlarken cihazı kasıklarıma yerleştirdiler. Ufak olduğu için daha aşağıda dediler. Birde bende ileri haftadayım düşün yani. Hareketleri de bazen kuvvetli bazen normal yada hafif olabilir. Bunun sebebi seni yorgunluğun falan olabilir. Biz hissetmediğimiz zamanlarda bile onlar hareketli aslında kafan takma hiç stres yapma. Stres yaptıkça hareketleri yavaşlar stres olumsuz etkiliyor malum.

X