2014 Mayıs Anneleri Kilo Takibi

Hala 55'im.Annemde böyleymiş,benim gbsin dedi,karnıda belli olmazmış çok :) Karnımda belli değil,sadece bebeği bilenler hayırlı olsun diyor başka kimse anlamıyor daha :):nazar: İnşallah birden şişmem mayalı poğaça gb :KK1:

Son düzenleme:
Ben bugun 54.5 gordum... gercı bu kılo verısler dıkkate deger mı bılmıyorum netıcede katlayarak alacagız.

Bende geçen haftaya kadar kilo verir durumdaydım ama artık yiyebiliyorum alırım böyle giderse :)

Kilo falan umrumda değil yeter ki yemek yemeye başlayayım. Çay içmeyi, yanında birşeyler yemeyi özledim.

Başlarsın canım merak etme benimde yeni yeni geçti bulantılarım hala arada bulanıyor ama geçtiğimiz 2 ay ki kadar değil. Şu an hep bir açlık hissediyorum mesela :KK70: Sevdiğim hiç birşeyi yiyemiyordum geçen eşime aldırdım hepsinden özüne döndün tekrar diye dalga geçti :)

Hala 55'im.Annemde böyleymiş,benim gbsin dedi,karnıda belli olmazmış çok :) Karnımda belli değil,sadece bebeği bilenler hayırlı olsun diyor başka kimse anlamıyor daha :):nazar: İnşallah birden şişmem mayalı poğaça gb :KK1:

Benim karnım belli olmaya başladı yahu:KK17: ama kilom benimde düştü artık alırım herhalde :)

Ben 69,9 kilo ile başladım 8. haftada 72,5 oldum şimdi 69,9 kiloyum 13+5 im bugün :):KK54:

kızlar merhaba ben 1 kilo aldım normalmi bilmiyorum artık ama bebegın boyu kılosu normal gidiyor suanda :))) ilginç umarımda cok almam dert degıl benım ıcın
cok yıyenler mutlaka az az sık sık yesin derim
diyetisyene gittim ki kılom 57 :) biraz plancı biriyimdir
herseyıde yıyorum ama az az ve sık sık ama cıps cerez vs yemıyorum tabı zaten bebege zerre yararı yok
bol sebze tavuk balık düzenli saatlerde yerseniz de sıkıntı olmaz
ben 5 ogun beslenıyorum cevız badem fındık ve bırde meyve olarak ara ogunum var
dıgerlerı normal yemek
ekmek ıse mutlaka tam bugday yada cavdar yıyıyorum kendım yapıyorum ekmegı zaten evde yapılan 1 dılım ekmek ınanılmaz doyurucu oluyor
hepınıze saglıklı hamılelıkler :)

Bende Mayıs annesi olucam inşalllahhh :)) 62 kilo ile hamile kaldım şuan 64 kiloyum.

ben 16+4 de 4 kilo almış bulunmaktayım :KK43:( biri bana dur desin :KK43: kilo almayanalar nasıl beceriyorsunuz

aa ben bu konuyu görmemiştim

66 ile başladım 16.haftamdayım 67,50 oldum saygılar :):)
kuzum senin tahmini doğumun benden 1 gün sonra ben 14+6 yım şuan 16. hafta deyince şaşırdım ben haftam bitince u kadar haftalığım diyorum yaş gibi yani yarın itibariyle 15 haftalık diyorum

kızlar yaa tartılırken tam haftanızı doldurduğunuzda mı kilo bildirimi yapıyorsunuz,gerçi hala aynıyım da :KK34:

kuzum senin tahmini doğumun benden 1 gün sonra ben 14+6 yım şuan 16. hafta deyince şaşırdım ben haftam bitince u kadar haftalığım diyorum yaş gibi yani yarın itibariyle 15 haftalık diyorum

kızlar yaa tartılırken tam haftanızı doldurduğunuzda mı kilo bildirimi yapıyorsunuz,gerçi hala aynıyım da :KK34:

canım ben 5 gün önden gidiyorum :)

canım ben 5 gün önden gidiyorum :)

anladım canım ben de 1 hafta önden gidiyorum ancak bizim için önemli olan sata göre hangi haftada olduğumuzmuş...kilo takibi önemli değil ama ilerleyen zamanlarda 2 hafta geri 2 hafta hatta 1 ay ileri görünen bebekler olabiliyor,örenğin benim 9. haftaya kadar hep uyumluydu 9. haftada 3 gün geri göründü şimdiyse 1 hafta ileri...sen kendini içinde bulunduğun haftaya göre değerlendir...biraz bilmişlik taslıyor gibi oldum kusura bakma bi ara kafaya taktığım için araştırıp duruyordum dra soruyordum sürekli de ondan

anladım canım ben de 1 hafta önden gidiyorum ancak bizim için önemli olan sata göre hangi haftada olduğumuzmuş...kilo takibi önemli değil ama ilerleyen zamanlarda 2 hafta geri 2 hafta hatta 1 ay ileri görünen bebekler olabiliyor,örenğin benim 9. haftaya kadar hep uyumluydu 9. haftada 3 gün geri göründü şimdiyse 1 hafta ileri...sen kendini içinde bulunduğun haftaya göre değerlendir...biraz bilmişlik taslıyor gibi oldum kusura bakma bi ara kafaya taktığım için araştırıp duruyordum dra soruyordum sürekli de ondan

yok est. olurmu öyle şey valla ben doktor böyle diyor diye devam ettim bak bunu öğrendğim iyi oldu sağolasın :)

Ben 14+4 deyim 69,9 ile başladım 3 kilo aldım sonra geri verdim şimdi 70 kg yum bu şekilde düzeltirmisiniz..

ablalarım hepiniz benden büyüksünüz 18 yaşındayım :) sat 20 ağustos 40 kiloda hamile kaldım 41-42 ve şimdi 43,3 kiloyum :) tahmine göre bebeğim erkek. formu çok beğendim takipcisi olmak istiyorum...

merhabalar ben de mayıs annelerine yeni üye oldum SAT 24.08 de 72 kilo ile hamile kaldım şimdi, 73,4 kiloyum. ne olacak benim sonum acaba çok şişkoyum:KK43:((

X